Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

ogólnie dzieci rodzą sie teraz duze, sam lekarz mi mówil, moja malutka w 32 tyg wazyla 2300g, w nastepnym tyg mam wizyte, to bedzie 35 tydz, pewnie bedzie wazyla ze 3kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej wesa szczrze ja milam takie skurcze ze az nogi bolaly po magnezie biore 2 razy dziennie lekarz rzepisal i nei mam juz takich na 1 sek mnie lapie i puszcza wole takie niz nastepnego dnia lydkami nie ruszac ciekawe jak nasza Asia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, róbcie szyszki na święta, pyszne i szybko się robi:
-60dag krówek
-300g masła prawdziwego (osełki mają po 300g)
-ryż preparowany ok. 3-4 małych torebek, a w Tesco są takie mega torby, to jedna wystarcza i jeszcze zostaje z niej
2 łyżeczki kakao

rozpuścić masło i krówki w garnku cały czas mieszając, żeby się nie przypalało, jak powstanie jednolita masa wyłączyć gaz, dodać ryż ile wejdzie, na koniec przykryć na ok. 3 min aby zaparowało, uformować szyszki, uwaga aby sie nie poparzyć przy formowaniu, ale też za długo nie można czekać aż ostygnie ten ryż, bo wtedy twardnieje, co kilka szyszek myć ręce,bo inaczej lepią sie do rąksmilie1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa trzymam kciuki aby poszlo po twojej mysli 😁


mam jeszcze przepisik tez fajny na ciasto
`Masa budyniowa:
1 cukier waniliowy, 2szkl. mleka, 5 łyżek cukru, 3 łyzki mąki ziemniaczanej, 3 łyżki mąki pszennej, to zagotować, jak ostygnie dodać pół masła roślinnego i zmiksować

Układamy w formie na ciasto:
herbatniki, na nie masę budyniową, krakersy, masa krówkowa (w puszce-mała puszka), herbatniki, bita śmietana z torebki (np. dr Oetker, Delecta, Winiary), starta czekolada (ja daję deserową, mleczna za słodka jak do tego ciasta, bo już jest masa krówkowa)

SMACZNEGO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok sppadam na sniadanko a potem szykowac wczesniej obiadek zeby maz zjadl ptrzed praca bo dzis robi do 23 i pozno wroci i na 6 znow do pracy bo zamienil sie z kolezanka zeby byc w domu na urodziny kodzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi Dziewczyny 🙂

Youmit- z tego co znajomi mowia mi przez ostatnie 3-4 tyg, bardzo urosl brzusio,,, i chyba prawde mowia, bo codziennie czuje , jak mi go rozpiera mala ....a i juz paska w spodniach nie nosze, bo uwiera,,,,,
i od 2-3 dni czuje, ze mi opada,,,,,, jak siedze, czuje , ze juz lezy mi na nogach 🙂
a w ogole ostatnio kiedy maz mnie masowal ( siedzaco) , spojrzalam w lustro i sie przerazilam,,,, zobaczylam jak wygladam,,,,, brzuch na udach,,,,a na brzuchu lezace cycki , wydluzone jak u murzynki 😁 😁 ...wygladalam jakbym byla w ciazy hahahhaa 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki:* Asiu to fajnego masz męża, nie trzeba mu głowy suszyć tylko sam pamieta co jeszcze trzeba zrobic i kupic. Oklask dla meza 🙂
Mi chyba jeszcze rosnie, przynajmniej tak mi sie wydaje, ale w tym tygodniu bardzo mi opadl tez juz na kolanach lezy.
Moj mezulek dostal dzisiaj wolne i wydelegowalam go z tata na zakupy przedswiateczne, a ja zaraz sie zmobilizuje i przepakuje torbe na nowo, bo musialam poprac co uzywalam w szpitalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o nieeeee
właśnie zadzwoniła do mnie teściowa z pytaniem co dziś robimy i może przyjadą do nas w odwiedziny
ehhh wiedziałam że coś kombinują bo mam dziś urodziny i nikt o nic nie pytał przez ostatnie dni
dobrze że domek posprzątany 🙂
a liczyłam że dziś sobie razem z mężem pojedziemy po choinkę ubierzemy ją i poleniuchujemy wspólnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milka u mnie to samo 🙂 urosły o 1-2 rozmiary większe, a teraz znowu się zmniejszyły są ledwo większe niż przed ciążą(wszyscy widzą różnicę i się śmieją, że "cyc" mam mały, a brzuch odstaje 😁, za to siara codziennie leci sama po kilka razy, no i to by było na tyle. Co do brzucha to mój ma 106 a kiedyś jeszcze było 99 😜 wszystko zależy od dziecka jak rośnie i przybiera na wadze, skoro wam już nie rosną to może być tak, że będziecie mieć po prostu mniejsze dzieci i tyle. Zresztą rozmiar brzucha na razie nie ma znaczenia jeśli wód płodowych jest dostatecznie dużo lub wymiary dziecka są ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki dziękuje za życzenia
zmykam z mężem do sklepu jakieś zakupiki porobić
może to i dobrze ze rodzina zjedzie się dziś a nie 22 grudnia w moje imieniny
to jest okropne mieć wszystkie uroczystości przed świętami bo nigdy nie ma na nie czasu
dlatego bardzo nam zależy żeby malutka urodziła się w styczniu - jeszcze 13 dni i niech się dzieje co chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...