Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jestem po wizycie. maluszek nie przyjdzie na świat w tym roku, bo szyjka jest jeszcze nie gotowa, jest krótka ale zamknięta. pobrał mi wymaz na paciorkowce i jutro muszę zanieść do laboratorium i zrobić ostatnie wyniki na krew, mocz i krzepnięcie krwi. i jutro USG na 18.30. po świętach przytyłam tylko 900gram a już myślałam że będzie gorzej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie po świętach 🙂
Moja królewna skończyła dziś pierwszy tydzień a mamy kolejnego styczniowego bejbika 🙂
Majusia jest cudowna. Aniołeczek, którego czasem muszę sama pozaczepiać by się rozbudziła pocycać 😉 Na szczęście mleczko jest, Niunia się najada, nauczyła się ładnie chwytać to i mnie cycochy już nie bolą 🙂
Jeszcze tydzień temu nie mogłam sobie nawet wyobrazić jak to jest z dwójką dzieci? Jak się kocha to drugie maleństwo? Jak się ogarniemy z tym wszystkim? I? Nagle po prostu pojawiła się Majunia i choć o dopiero kilka dni to jakby była z nami już od zawsze 🙂
Jestem taka szczęśliwa a w dodatku za 3 dni przeprowadzka do naszego domku 🙂 Czego chcieć więcej?!?!

Femmka ogromniaste gratulacje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Femmka gratulacji moc!!
A tu jeszcze Oleńka nas zaskoczyła 🙂 ale u nas z wodami też już nie wypuszczają do domu...
tylko biedna Asia stale odsyłana, aż mnie dziwi że nie wywołują...chyba że wszystko w porządku i nie ma takiej potrzeby 😮
moja mała dziś mało się ruszała i jak byłam na wizycie u gina dał mi skierowanie na ktg, tak na wszelki wypadek, ale na szczęście wszystko w odczycie ok...cała rodzina panikę zasiała 🤪
a najlepsze jest to że jak w 33tc poszłam prywatnie do innej ginki to Majek ważyła 2800g a dziś u mojego gina wyszło 2600g w 36tc 😮 więc jak widać rozbieżności mogą być, chyba tak na prawdę dowiem się ile waży jak urodzę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesa dokładnie nie wiem od czego moja dostała tego powiększenia, ale pierwsze co lekarz zapytał to czy "chorowałam na coś" no więc mniemam, że mogło to się stać od nerek albo przeziębienia. Nie wiem i się zapewne nigdy nie dowiem. Mam nadzieję tylko, że komory boczne nie będą powiększone, bo to grozi wodogłowiem itp. Wariuję dosłownie już. Ostatnio znowu o to płakałam, ale nic już z tym nie zrobię. 😞 Powiedz lekarce o tym co Cię boli i niech Ci coś przepisze, lepszy antybiotyk niż niedoleczona infekcja/ Mojej koleżanki synek ma kamień w nerce prawie 3mieś. niemowlak (niby skąd?) 😮 Moja mycha jest agresywna, strasznie mocno się wypina tuż pod spojeniem łonowym, mam wrażenie jakby chciała się zaraz urodzić, do tego pachwiny mnie bolą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W nocy o godzinie 1 do 2 mierzyłam sobie skurcze, były bardzo regularne, dokładnie co 8 min. z zegarkiem w reku. Pózniej juz zasnęłam bo to takie bezbolesne napinanie sie brzucha które miałam już wczesniej, ale wczoraj pierwszy raz zegarkiem mierzyłam czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oleńka gratulacje, no to już kolejny bobas....zanim ja urodze te trzy bąble będą miały już po miesiącu 😜
też miałam rwę kulszową przez 3 tyg. tak mnie noga bolała, że nie szło stać...teraz za to boli mnie kość łonowa - też niefajne uczucie 😜
Ahaaa Kasieńka wyślij mi wasze nr kom. bo nic nie dostałam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jest w saszetkach i w granulkach taka rozpuszczalna.100% lepsza od bawarki 🙂
A nabiał mysle ze powinnas jeść choć troszke, nie pobudza moze laktacji ale dostarcza wielu ważnych składników dzieciaczkowi potrzebnych do prawidłowego rozwoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wasze maluchy też nagle tak dziczeją, że się odbijają od okolic mostka nogami i rytmicznie uderzają główką w dole i mam takie dziwne uczucie parcia. To jest rozciąganie nóżek czy coś do porodu?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...