Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wesa my chyba bedziemy miec Huberta ale nadal sie nad tym jeszcze zastanawiam....sama niewiem nie moge sie wciaz zdecydowac....dziekuje wam wszystkim za mile przyjecie 🙂 ogolnie to ja mam wizyte u lekarza na 11 stycznia jednak chcialabym do tej pory urodzic albo zeby mi chociaz powiedizal ze lada dzien sie to stanie przytylam juz ponad 15 kg i wlasciwie nie chodze tylko sie tocze 😞 a przeciez trzeba sie Wiktoria zajmowac....ona jest moim sloneczkiem kochanym 🙂 boje sie pojscia do szpitala i rozstania z nia 😞 moj maly w 34 tygodniu wazyl 2800 wiki tyle miala juz sie urodzila....z tym ze urodzila sie w 38 tygodniu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha jak bylam 21 grudnia to tez mi powiedizal ze nic sie nie dzieje....niema rowarcia wszystko pozamykane....szyjka sie nie skrocila....a juz tak bym chciala....zeby tylko do nowego roku a potem od razu moge rodzic... 🙂a jak to jest u was z pobytem w szpitalu? dlaczego ola tak krotko ma byc wczoraj pisalyscie ze rano urodzila a juz na wieczor miala isc do domu?fajnie....u nas tak niema minimum dwie doby trzeba byc.....a potem to tez niewiadomo ja z wiki tydzien siedizalam bo najpierw przypetala sie bakteria do pepka, potem miala wysoki poziom bilirubiny i z zoltaczka siedzialysmy no i do tego duzo na wadze zjechala....teraz sie boje ze bedzie podobnie a przeciez wiki w domu mala bedzie czekac... 😞chyba sie za nia zaplacze....... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ealcia powiem ci ze my tez do tej pory nie zdecydowaliśmy sie do konca na imie, jesteśmy miedzy Bartoszem a Jasiem. I chyba dopiero jak sie urodzi i go zobacze to zdecyduje. 🙂
A zapomniałam, wczoraj pierwszy raz zdjecie nam wyszło twarzy tylko nie wiem jak wam je pokazać!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie martw sie o córcie 🙂 ja moja tez zostawiam, bedzie z tatusiem i babcia. A twoja Wiki ma z kim zostac???? Moja już sie nie moze doczekac braciszka, cały czas mówi :" wychodz z brzuszka" . Takie to słodkie. Mówi ze ona go na rączki weznie zeby nie upadł i ze mu wszystkie zabawki pokaże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesa nie mów hop, bo Ola też mówiła, że się czuje super, pracowała do samego końca 🙂 Jak mówiłam, że ma wziąć urlop to nie chciała 😜 i patrz odeszły jej znienacka wody 😮 Ola tak szybko może wyjść, bo mieszka na stałe w Danii, a tam jest inna opieka medyczna.

A ja mam ból lewego jajnika (tzn. wiem, że w ciąży jajniki nie działają) ale tam akurat boli, tak kuje i przestaje, kuje i przestaje od czego to może być? Chyba nospę wezmę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja tez ma z kim zostac tez bedzie z tata no i moi rodzice mieszkaja na przeciwko wiec wiem ze zle jej nie bedzie bardziej boje sie o siebie ze to ja bez niej nie dam sobie rady....taka jestem do niej przywiozana od kiedy sie urodzila nie pracuje i caly wlasciwie czas z nia spedzam a teraz zostawic na kilka dni... 😞my co do imienia tez jeszcze myslimy nasz byl juz Cezarym, potem Mikołajem, myslelismy tez nad Michalem ale chyba zostanie Hubert chociaz tez pewnie podejme decyzje jak juz go zobacze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj biegaliśmy po sklepach i w jednym z bielizną była promocja że druga rzecz 50% taniej 😆
wiec kupiłam 2 staniki do karmienia biały i czarny ale wiecie co zastanawiałam się nad rozmiarem dopasowanym i takim o jeden większy w końcu zdecydowałam się na ten większy 80E 😮
zazwyczaj nosze 75 ale teraz jak jestem w ciąży to mnie cisną i te do karmienia tez wydawały mi się za bardzo obcisłe - ale rozmiar mnie przeraził tylko wolałam sobie troszkę miejsca zostawić bo przecież jeszcze te wkładki laktacyjne dojdą no i piersi pewnie też trochę spuchną 🤢
tak czy inaczej staniki do karmienia wyglądają okropnie ja nie wiem jak to pod normalnymi ubraniami będzie wyglądać 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze dziewczyny co to sie dzieje z tym rozpakowywaniem w grudniu 🤪

wesa maly ma fajne papulce 🙂 ja juz torbe mam spakowana. osobno dla mnie i dla malej (ale tylko dlatego, ze do mojej sie nie zmiescila)
brat u mnie jest ze swoja dziewczyna, zaraz ich wysylam na zwiedzanie londynu a ja sie bede byczyc w lozku, bo mnie w koncu to chorobsko nie pusci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...