Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wody mi nie odeszły jeszcze, jedynie reszta czopa odpadła mi w szpitalu. A tak to mam skurcze z bólami i rozwarcie na 3 cm. Chyba będę jak Asia się kulała nie wiadomo jak długo w 1 fazie porodu 😞 Za tydzień mam iść do lekarza na kontrolę, a jak coś się dalej zacznie dziać np mocniejsze bóle albo częstsze skurcze, albo wody odejdą to spowrotem do szpitala..
Wesa ja też się nie spodziewałam że zawitam tu jeszcze z brzuszkiem, myślałam że urodzę 29 albo 30 (przynajmniej na to się zapowiadało, bo przez 1 noc rozwarcie powiększyło się o 1,5 cm) a tu lipa. W dodatku cały czas plamię, w 5 dni zużyłam całą paczkę wkładek 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
¤ۣۜ❀ NOWY ROK ¤ۣۜ❀
¤ۣۜ❀ TUŻ, TUŻ ¤ۣۜ❀
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”

✬⋰
(.•´`*.✬⋰ZDRÓWKO ..
*.*✬⋰´¨)
.•´,•*´¨)¸.•*¨)✬⋰ ZA ..
¸.•´¸✬⋰.•*´¨)✬⋰ NOWY ROK...
(¸✬⋰.•´ (¸.•` * ¸.✬⋰•´¸.•*
......~~~~~/.....
.......~~~~/.....
........~~~/.....
.........~~/.....
..........~/.....
...........||.....
...........||....
...........||...
......./****...
¤*☆¤*☆¤*☆¤*☆¤*☆¤*☆¤*☆
By zbliżający się NOWY ROK ...
przyniósł Radość z tego co jest, Nadzieję na to co przed wami,
Uśmiech i pogodę ducha na każdy
nowy nadchodzący dzień...

A do tego ... skrzynki Szampana,
i ... Sylwestra do białego rana!

I ... pozwólmy sobie w pełni
dostrzec piękno tego świata,
niech radosne chwile trwają
całe dnie, miesiące, lata ...

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2011 ROKU!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo Milka witaj spowrotem, jednak widzę czekasz do stycznia 😉
Justyna wszystkiego najlepszego w dniu urodzin!!
ja upiekłam karpatkę, zrobiłam zapiekankę z kurczaka, koreczki i zaraz mykamy do znajomych...jeszcze tylko muszę się wyszykować 🙂
Życzę Wam udanego wieczoru, a w Nowym Roku to już wiadomo najważniejszego- cudnego rozwiązania!! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue cieszę się z tego, że malutka czeka do stycznia bo to lepiej dla niej, ale łązić kilka tygodni z bólami to akurat nie jest wesoło 😜 Widzę, że co niektóre będą balować 🙂 zazdroszczę, ja zostaję z mężem i ojcem w domu. W dodatku nawet nie mogę skorzystać, że mam męża blisko. Czego on się tak boi? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Troszkę się wyszykowałam , podmalowałam oko i już mam lepszy humor. Tylko mój Piotr mnie wkurza gra sobie na komputerze i do niczego ręki nie rusza, zamiast z nami spedzac czas. Pogoniłam go to teraz leży i ogląda TV. A ja w kuchni szykuje coś do jedzonka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka
ja tez dzis prawie caly dzien w kuchni, mąż byl w pracy a ja szalałam przy garach 🙂
ugotowalam rosołek, zrobilam sałatkę na słodko i upiekłam schabik i szczerze nie mam juz siły, ale juz jestem wykąpana i czekam do 20.00 na mój ulubiony film "kogel-mogel", mimo ze ogladalam go juz kilka razy to obejrze jeszcze dzis 😁
Milka my mamy chyba podobne terminy porodu, ale u mnie jeszcze spokojnie - trzymaj sie i powodzenia!!!!

Trzymajcie sie wszytskie, spełnienia marzen w Nowym Roku!!!!!
ja uciekam,głodna sie zrobilam papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ja to mam dzis taka doline ze nawet niechcialo mi sie napisac....tez w domku dzis siedizmy a na dodatek mi sie chce spac strasznie.....wolalabym ze by to byl zwykly dzien bo jakos nie mam nastroju zeby swietowac i w sumie co tu swietowac,,,,kurde chce juz ten nowy rok i niech przychodzi termin tego porodu...niewiem jak wy ale mnie strsznie porod strasuje 😞 boje sie strasznie 😞((chociaz juz chce byc po i miec synka z nami to bardzo boje sie tego momentu.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz pojadłam 🙂 i własnie przyszła moja pora na spanie. a tu musze siedzieć do 24 z córcią. ona juz sie nie moze doczekać strzelania fajerwerków. siedzimy z teściami i oglądamy sylwester we wrocławiu na dwójce.

Ja tez wam życze szczesliwego Nowego i szczesliwego rozwiązania:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...