Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja jutro mam wizyteu gina na 10 40 w sprawie cholestazy i jak rozwiazemy ciaze bo lekow nie oplaca sie brac bo zaraz porod i zobaczymy co lekarz powie jak on na to patrzy az sie boje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski 🙂

Gratulacje Milka 🙂 - jak na razie przewaga cesarek 🙂

ja znowu nie spalam do 6 rano... o 5 wstalam i najadlam sie czekolady 🤪
a tabletki bralam przez 10 lat. wazne zeby byly dobrze dobrane i dwa razy w roku do gina i na badania krwi i jest wsio ok 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dzis kiepsko sie czuje....kurde juz naprawde chcialabym urodzic nie moge sie juz go doczekac...dzisiaj caly dzien mam skurcze ale te takie lekkie jak na @ wiec takie to mozna miec nawet miesiac.....kurde niech cos sie zacznie ruszac.....ciekawe ktora nastepna teraz to juz pewnie asia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny i tak mamy niezły wynik jak na 02 stycznia 🙂 już mamy czwóreczkę dzieciaczków. Teraz to by już chyba każda chciała a jeszcze cały styczeń przed nami.
Ja też już świruję raz mówię małemu żeby wychodził, raz że jak mu tam jeszcze dobrze to niech sobie posiedzi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MILKA gratulacje 🙂 rzeczywiscie już 3 cesarki były, heh nie ma nam kto wrażeń opowiedzieć 🙂 chyba, że Milka z samych bóli porodowych i skórczy...
ja też pół nocy nie spałam bo mała wciskała mi jakiś narząd po lewej...myślałam że odlece, bo ani na siedząco ani na boku, nic...w dodatku tak się spociłam w wiadomym miejscu że już nie wiedziałam czy to wody mi odchodzą czy coś innego się dzieje 😜
mi też gin robił wymaz z pochwy i mam wszystko ok więc się chociaż tym cieszę, zresztą wyniki krwi też mam dobre...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój sie wierci ale juz mniej, wiadomo juz miejsca mu brak.
Mój Piter sie śmieje bo własnie sobie tańczyłam i mówie moze takie ćwiczenia coś pomogą. a wyglądam troche komicznie jak taki tanczący grubas. A mój mówi "kochanie ale jestes sexi"....z uśmieszkiem na twarzy hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co mi sie wydaje ze nie zawsze jest tak jak pisza w ksiazka ze dziecko jest mniej aktywne moja kolezanka rodzila w listopadzie i mowi ze maly do konca wariowal a byla pod ktg do porodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem po wizycie. było opóźnienie i godzinę musiałam czekać 😞 a więc nic u mnie nie ruszyło do przodu, jak było tak jest tylko że mały rośnie, jak tak dalej będzie rósł to urodzę chyba ponad 4 kilogramowe dziecko ale gin mnie pocieszył że drugi poród jest lżejszy.
na pocieszenie dodał że u nas w szpitalu 2 tyg temu rodziła dziewczyna pierworódka siłami natury dziecko o wadze 4600 i dała radę 🤪 popatrzył na moją twarz i powiedział że widać już na niej oznaki zbliżającego się porodu 🤪 wizyta za tydzień jak się nic nie zmieni. aha i główka dalej jest wysoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O wow 4600, to nieżle, chociaz kto wie czy ja takiego klocka nie urodze, bo mój tez rośnie jak szlony a na poród sie nie zapowiada.
To w nastepny poniedziałek Kasiu znów masz wizyte???
I nie wiedziałam ze to po twarzy moze byc widac ze sie zbliża poród. W sumie to wiadome w tym tyg ciązy to logiczne ze sie zbliża poród hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...