Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asiu nie jesteś sama w tym oczekiwaniu, ja tez jestem pozamykana i narazie nic nie ma zamiaru sie ruszyc. Wiem ze cięzko nam jest ale tyle wytrzymałyśmy to i te ostatnie tyg damy rade, czego sie nie robi dla maluszka. Ja juz staram sie w ogole nie myslec o tym kiedy to wreszcie nastapi sle kiepsko mi to wychodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, tak mi się jakos weszło do Was no i czytam i co się okazuje...że tak samo narzekałam i przezywałam bo tez chciałam mieć to za sobą, ale te aniołki same wiedza kiedy przyjść 😉pamiętam te noce nie przespane ,te opuchnięte nogi 🤢ale teraz też mam nie przespane noce i nogi jak z ołowiu bo synek już cięzki 🙂 cierpliwości juz prawie koniec ciaży , trzymam kciuki za wszystkie dzieciaczki styczniowe a mamusiom zyczę duzo zdrowia i szybkiego powrotu do domków . 😘buziaki od majówek 2010.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tak sobie rozmyslam....na usg termin mi sie tak wahał 11, 13, 15 styczeń.....a ostatnio własnie nie wiem , zapomniałam zapytać, ale chyba nawet wczesniej bo on taki duży. tylko od czego to zależy ze dziecko juz wychodzi??? bo od wielkosci chyba nie, bo niektóre sie rodzą duże a niektóre małe. Ciekawa jestem co tam w nas w środku musi się zadzieć zeby sie zaczął poród, od czego te skurcze sie zaczynają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyjęłam taka mate edukacyjna , którą kiedyś Maja używała, zeby ja wyprac. Jak zobaczyła to nie chciała mi jej oddac, ona chce sie tym bawić i koniec!!! hehe łobuziara. Ale jakoś mi sie udało wynegocjowac i już przeprałam, troszke mi wszystko zdrętwiało jak prałam nachylona nad wanną ale juz sie bardzo nie oszczedzam hihi...ciekawe dlaczego?? hehe:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co. Jakos mi cięzko z tym sexem z Moim męzem, totalnie brak ochoty, masakra jakas, on sie denerwuje a ja nic. Codziennie sobie obiecuje" dziś sie poświęce" a jak przychodzi wieczór to wole iść spać niż cos tam teges. I znów na następny dzień mam wyrzuty ze biedny nic nie miał:/ Co ja mam ze soba zrobic? A wiem ze teraz jedyna okazja bo jak urodze to juz w ogóle nic a nic zanim sie nie zagoi, a wiem ze to trwa dość długo(przynajmniej u mnie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale ja dzisiaj wam dupe truje.... hehe 🙂
hmmm mam pytanko, co na walentynki dla swoich męzczyzn szykujecie, bo ja juz mysle zeby w razie czego zamówić np przez internet, bo raczej wyjsc nie dam rady:/ i własnie brak mi pomysłu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia zadzwoniła 🙂
Synek urodzony 10 minut temu , waży 3040 g i 51 długi.

O 8 dostała oxy a o 10;11 juz maluszek na świecie, mówi ze sama dała rade, nawet nie popękała, zmęczona , odezwie sie jeszcze pozniej, i szczesliwa ze juz po. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio z moim spróbowałam to myślałam, że umrę - totalna rozklapiocha i jeszcze brzuch mi przeszkadzał to już więcej próbować nie będę - odechciało nam się po 1min. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No własnie ten sex mnie teraz dobija, bo ja tez nie mam z tego przyjemnosci, bo wiecej sie przy tym stresuje. Ale jak urodziłam Maję i zagoiłam sie to wróciło wszystko do normy, o to sie nie martwie, tylko teraz mi męza szkoda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej interesują cm, swoją drogą szok., że takie malutkie się nasze szkraby rodzą zauważyłyście nikt nie ma 54/55cm (a to standard wśród wielu rodzących) chociaż pewnie jakby wytrwały do 40tyg. to pewnie i by było te 54cm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...