Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

chyba teraz nie da rady malo kasy a szkoda wydawac bez sensu maz przed pensja a zreszta nawet jak by mial to dupa daleko mam kebaba tu na bielanach 🙂 ale po porodzienie daruje 🙂 pojadena drugi koniec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jejku ja tak ostatnio jem bez opamietania ze szok. Teraz w tej ciązy mam checi na słodkie(gdzie normalnie nie przepadam), i jak byłam z Córcią to tez nie jadłam słodyczy. A mówią ze na chłopca sie je słone a na córke słodkie, u mnie na odwrót.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, że uda mi się na jutro lub piątek załatwić usg 🤨 bo muszę wiedzieć co z małą, a potem w przyszłym tyg. wybiorę się najwyżej do jakiegoś gina na wizytę 🤔 ja to mam pecha do lekarzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja na usg też mam sprawdzane serce. Muszę się dostać do lekarza na to cholerne usg, ale wy macie dobrze macie normalnych lekarzy nie to co ja.. żadnego wymazu, żadnych badań (sama je zrobiłam) i miałam przyjść w styczniu choć gadała mi o porodzie przedwczesnym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂 dziś ja pierwsza się pojawiam
obudziłam się o 2 w nocy i już nie mogę spać a po kilku godzinach kręcenia się na łóżku żal mi się męża zrobiło i sobie poszłam do drugiego pokoju 🥴
ja też miałam wczoraj fast foodową kolację skrzydełka KFC ja nie wiem jak to jest wiem że zawsze mnie po nich pół nocy brzuch boli a jak mąż kupi to wcinam jak głupia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha i na wczorajszej wizycie dr powiedziała że dalej jestem szczelnie pozamykana - a liczyłam na jakieś malutkie rozwarcie bo już mnie jakiś czas brzuszek na @ pobolewa
no i powiedziała że to już ostatnia wizyta i że teraz mam się 6 stycznia zgłosić do szpitala i monitorować co 3 dni na usg i ktg malutką i że może faktycznie urodzi się według terminu z usg
ale wkurzyłam się bo dostałam zwolnienie tylko do 10 stycznia i pewnie później będzie mi macierzyński leciał wiec mogę stracić te kilkanaście dni
a znajoma podpowiedziała mi żeby mi jeszcze na tydzień lekarz rodzinny wystawił na jakieś przeziębienie to zus to uzna - zapytam w szpitalu czy dostane od nich zwolnienie jak nie to coś spróbuje załatwić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi w sumie od 2 tygodni też mi się nie chce wstawać o 7 i męża do pracy szykować
jakoś wcześniej sama wstawałam 10 minut przed jego budzikiem robiłam mu śniadanko i siedziałam z nim ale faktycznie później już spać się nie chciało
a teraz zrobiłam test czy jak nie wstanę to czy zrobi sam sobie śniadanie - no i wynik oczywisty nie robi a czasu wolnego ma sporo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z szyjkami jest tak, że "jest zamknięta" a za kilka godzin może być już otwarta 🙂 także nie przejmujcie się tym zbytnio. Ja dzisiaj będę dzwonić o to usg w najgorszym wypadku pójdę na zwykłą wizytę do jakiegoś gina. Chociaż też pewnie nic ciekawego mi nie powie. A potem w dniu terminu się trzeba zgłosić do gina czy szpitala czy jak? Mam nadzieję, że zacznę rodzić wcześniej i od razu do szpitala pojadę na poród.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj gin tez powiedzialz e w dniu terminumam zglosic sie do szpitala jak nie urodze no a teraz jade na polozniczy dowiedziec sie w kwestii cholestazy czy to samo powiedza co lekarzi zobaczymy gdyby bylo cos nie tak tobede pisac do któreś ze np mnie zatrymali na patologi a jak bedzie ok napisze juz na forum buziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
ja mam dzis wizyte i tez jestem bardzo ciekawa jak tam malutka, ile przytyła ( oby nie za duzo 🙂 ) i jak sie sprawy mają z szyjką. Mi gin zwolnienie wypisal na ostatniej wizycie do 21 stycznia, mowil ze moze wypisac tylko na 30 dni nie dluzej. Kurde czyli jak urodze wczesniej to ZUS nie zaplaci mi za cale zwonienie????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...