Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no ja tez lece budzic meza 🙂 i wogole troche z nim posiedziec i ogarnac moze cos mnie wezmie 🙂 bo synek nie cierpliwie czeka na braciszka i pokazuje gdzie bedzie spal ze tu i gdzie bedzie sie z nim bawil 🙂 na dywanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
o kurde ale nam sie dziewczynki sypią, ciekawe kiedy na mnie przyjdzie pora? jeszcze nic nie czuje i nic mnie nie boli, ale w kazdej chwili moze byc niespodzianka 🤪
Dziewczyny trzymajcie sie i powodzenia !!!!!

u mnie w brzuszku 110 cm. Ja stwierdzilam, ze mojej małej nie będe specjalnie poganiała do wyjscia, jak jej tam dobrze to niech sobie jeszcze troszke posiedzi, chociaz chcialabym zeby juz byla z nami. Termin mam na 25 , czekam do 20.01-jesli do tego czasu nie bedzie chciala wyjsc to wtedy będe ją troszke męczyła i poganiala do wyjscia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzis w nocy mnie tak lekko pobolewał brzuch , inaczej jak zawsze ale już jest ok. Oczywiście te bóle co zawsze trzymaja nadal.
Tak sie zastanawiam nad tym i sie martwie o te moje bóle, jak pojde do niej we wtorej na wizyte to zapytam czy nie lepiej zeby dała mi skierowanie do szpitala i mi wszystkie wyniki tam odpowiednie porobią, martwie sie o mojego małego, zeby mu nie zaszkodziło. Oczywiscie mogłabym brac scopolan przeciwbólowo ale nie chce bo juz bym chciała jak najszybciej urodzic, i tak mecze sie z tym bólem:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...