Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No to ja się pochwalę, że stawiam na termin porodu DZISIAJ lub JUTRO 😮 w nocy odszedł mi czop śluzowy z drobinkami krwi.. cały czas leci taki gęsty przezroczysty śluz lekko zabarwiony krwią. W dodatku zaczął boleć mnie brzuch jak na @. Mój pojechał do pracy, ale będziemy do siebie dzwonić co 2h ja zwariuję.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honoratka masz tu linka o tym: http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/ciaza/ktg-czyli-serce-dziecka-pod-kontrola_35432.html

A mnie tak brzuch napieprza, że masakra! Skurcze są jakieś takie dziwne, nie wiem czy to regularne czy nie, ale jak zaczynam chodzić to ustępują albo są mniejsze. Czop cały czas się odrywa z domieszką krwi 😮 🤢 i wymiotowałam już.. niedobrze mi! Ja dzisiaj serio urodzę. Z drugiej strony mała się jak na ten czas sporo rusza nawet podczas skurczu, więc to może nie być jeszcze ten prawdziwy skurcz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie szukałam o ktg i czytałam ze jeśli tętno płodu jest prawidłowe to jest on prawidłowo dotleniony itp co oznaczałoby że łozysko pracuje prawidłowo
ale kurde no jak mógł nie sprawdzić w jakim stopniu jest łożysko 😠 bo tego na pewno ktg mu nie wykazało 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honoratka ja już miałam bóle jak na @ takie przez 6tyg. a te skurcze co mam teraz są zupełnie inne od tamtych, łapią cały brzuch i ból się kumuluje w dole macicy i jajnikach. a jak mi niedobrze fuj ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie Was podczytuję od pewnego czasu, ja jestem marcówką
BlueLagon życzę bezbolesnego porodu, o ile takie są:] na pewno wszystko będzie dobrze.... a mąż na pewno zdąży nie martw się! Powodzenia 🙂!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja spale 🙂


wazylam w 10 tyg 60kg a teraz wazyla mnie polozna w 38 tyg i waze juz 80kg ale wiecie co albo ja nie chce tego widziec albo naprawde tego nie widac ale ja spale z kodziem spalilam 24kg rok czasu mi zajelo a teraz mam zamiar dlugo karmic wiec szybciej pojdzie i dwojka dzieci jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...