Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

Wstyd przyznać, ale Nowy Rok przespałam 😁 😁 😁 byłam tak zmęczona sprzątaniem, wszystko mnie bolało, nogi, więzadła/pachwiny i miałam z lekka twardy brzuch, że postanowiłam o 20 się położyć do łóżka, do tego doszła silna zgaga to odwiedziłam wc 3 razy, tak mi kwas wypalił przełyk, że jak piłam herbatę to czułam ból od gardła do samego żołądka 🤢 to już w ogóle miałam wszystkiego dość, ani siedzieć ani leżeć.. to stw o 23, że mam to gdzieś i idę spać 🙂 o 00 obudziły mnie wybuchy petard, ale nie zwracałam na to uwagi, dalej spałam. Ok. 3 się obudziłam i wpadłam na genialny pomysł by się napić soku pomarańczowego no i zgaga powróciła jeszcze gorsza bolał mnie przełyk i w ogóle fuuuuj ;/ wychodzi na to, że muszę mieć dietę sama woda mineralna i chleb np, z serem, a jak wczoraj zjadłam świeżego ogórka to myślałam, że kwas wyżre mi wnętrzności 😞 mam już tego dość!! No, ale wspólnie z małą doczekałyśmy NOWEGO ROKU i z tego się cieszę, wieczorem wariowała niesamowicie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Też o tym słyszałam, ale to się chyba w większości przypadków nie sprawdza 😉 ja nie miałam dużo włosów na głowie, mój chyba też nie to ona pewnie też nie będzie mieć, a może łysa będzie haha! 🙃 Ciekawe jak tam Ola i Femmka, bo się w ogóle do nas nie odzywają. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesa a Ty już na nogach?? Jak tam samopoczucie? Bo u mnie SUPER! Gdyby nie ta zgaga to by było idealnie, ale tak czy siak jestem już rozluźniona i teraz mogę rodzić 😜 Dziewczyny napiszcie co macie spakowane w torbie do szpitala dla siebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz wczoraj o 1 spałam. A dziś wstałyśmy o 8;50 🙂 także córcia dała pospać.
Ogólnie ok tylko mój mąż już od nowego roku działa mi coś na nerwy, ma posprzatac, ja reka nie rusze, ciekawe kiedy on to zrobi...chyba caly dzień bedzie syf. Bo on sobie lezy a ja mimo ze mnie ten brzucha tak napiernicza, musze sie zająć dzieckiem i jeszcze najlepiej jakbym to ja posprzatała:/

Hmmm co ja mam w torbie niech pomyślę:
Szlafrok, dwie piżamy, kapcie, bielizna, skarpetki, kubek sztućce,dwa ręczniki, kosmetyczka: szampon mydło, płyn do higieny intymniej, mega podpasy, wkładki laktacyjne,szczoteczka pasta,papier toaletowy, chusteczki higieniczne)

jejku...juz nie pamietam, musiałabym pozaglądać 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój też się trochę dziwnie zachowywał jakby to była moja wina, że nigdzie nie wyjdziemy lub nie popijemy itp. kupił szampana to potem go nie otworzył, wypił sobie tylko piwo, była 23 to się odwrócił do mnie dupą ja tak patrzę i mówię a ty co już śpisz? a on tak.. no to wył. tv i też poszłam spać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i nie chce się ze mną seksić, bo mówi, że się boi o małą i nie mam nigdzie wychodzić tylko leżeć, ale tym sposobem to ja urodzę w lutym 😁 on się bardziej boi ode mnie tego porodu, wczoraj mówił, że się boi, ale nie da tego po sobie tak poznać. Non stop gada mi o seksie, mówi sprośne rzeczy, przytula się w wiadomy sposób- dotyka itp. ale jak tylko naprawdę zaczynam wchodzić na ten temat, że mam ochotę to on się wycofuje. Aha i ciągle mówi co będziemy robić jak się mała urodzi i będę już tam "zdrowa" 😁 I zrozum tu chłopa. On pewnie by chciał zapłacić i dostać małą do ręki jak w sklepie bez tych akcji przy porodzie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczynki w nowym roku
my też przeleniuchowaliśmy cały wieczór
do 22 oglądaliśmy tv i zaczęłam przysypiać wiec poszłam się kąpać i wyszłam z łazienki 23:30 tak mi to teraz długo idzie
o północy otworzyliśmy picollo złożyliśmy sobie życzenia oglądaliśmy fajerwerki, porobiliśmy trochę fotek nam i brzusiowi i przed 2 poszliśmy spać 😉
śmialiśmy się że to najdziwniejszy sylwester w całym naszym życiu taki spokojny i bezalkoholowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie w Nowym Roku
nam Sylwester zleciał szybko, posiedzieliśmy ze znajomymi stale rozmawialiśmy o tym że już niedługo ehh 🙂 spać to zachciało mi się już o 23 ale daliśmy rade do 2. Za to musiałam wracać samochodem co już wcale nie jest komfortowe 🙃
dzisiaj dla odmiany i rozrywki było spotkanie w szkole rodzenia i film z porodu, i tylko mam stresa hehe....jeju zostało mi 25 dni 😮 teoretycznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamcie, widze ze teraz juz wszystkie porodzimy w styczniu 🙂
my wczoraj z mężem ogladalismy kogel-mogel, potem o północy wyszlismy na balkon poogladac fajerwerki i po 1.00 poszlismy spac
Co do sexu to mój mąż tez sie boi o dziecko i nie bardzo chce to robic, tym bardziej teraz na końcówce, ja szczerze mówiąc tez nie bardzo mam ochote 😜

A jesli chodzi o poród to ja tez sie boje, ale mój mąż chyba bardziej ode mnie, strasznie to przezywa, jak o tym rozmawiamy to az łzy mu sie pokazują - biedaczek, modli sie zeby zaczelo sie w weekend albo w nocy-wtedy gdy on bedzie w domu.....eh stres troche jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pospałam sobie z 2h i od razu lepiej się czuję, leżałam na boku i tak jakoś mi niewygodnie było to zaczęłam się poprawiać i instynktownie położyłam rękę pod żebra a tam "mała, twarda-koścista gulka" tkwi 😁 no i z niedowierzania znowu zaczęłam jej dotykać, a ona tam sobie ładnie siedziała to zmieniłam pozycję i położyłam się na plecy to bida jedna od razu gulkę ruszyła i przesunęła wzdłuż brzucha 😉 Pisałam do Oli czy żyje hehe 🙂 odpisała, że teraz na razie nie ma czasu na neta, że to nie jest takie łatwe, mały jest grzeczny, ale nie lubi spać sam to ona z nim śpi w łóżku czy jakoś tak (ale dziecka się nie zagniecie w ten sposób? ja bym się bała) napisała, że poród boli, ale jak się dziecko rodzi to się o wszystkim zapomina 🙂 że jest w nim zakochana!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...