Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć laseczki 😘
Jak tam Wasze przygotowania do sylwestrowej nocy? Jakie macie plany? Bo ja z picollo w piżamie 🙃 Z dzieciakiem przy cycku pewnie jeszcze 😜

kasiulek85 napisał(a):
Justynko a jak Majeczka? grzeczna jest?
Grzeczna 🙂 Budzi się głównie na jedzenie ale ja jestem zmęczona mimo wszystko. Bo jak ona śpi to ja akurat mam tysiąc rzeczy do zrobienia, spać mi się nie chce, szkoda mi czasu by chociaż poleżeć (zwłaszcza, że od jutra ruszamy z przeprowadzką). Jak ja padam i nie mam siły to ona akurat się budzi. Wieczorami to nie mam czasami siły na prysznic 😞 Muszę to ogarnąć jakoś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
ja dzis bylam z zusie pozalatwiac sprawy, potem wrocilam i wzielam sie jeszcze za pranie ubranek, juz prawie wszystko uprane, uprasowane i ulozone, w weekend spakuje torbe do szpitala
a teraz musze cos przygotowac do jedzenia bo zaraz mąż wróci głodny z pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my z mężem tez przy picolo w domku - jak nigdy 🙂
mój maz powiedzial ze razem ze mna bedzie tego picolo pił, zeby w razie czego byc mobilnym 🙂 ale mysle ze jeszcze troszke poczekamy na naszą niunię, póki co nic mnie nie boli, skurczy tez chyba jeszcze nie mam, ale roznie moze byc. Po ostatniej wizycie - przed swietami - lekarz stwierdzil ze pewnie urodze przed terminem, w srode kolejna wizyta wiec powinnam wiedziec juz wiecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh widzę że większość będzie spędzać Sylwestra na mężu 😉...generalnie jeśli żadna nie zacznie rodzić dziś w nocy to jest duża szansa że wszystkie wytrwamy już do stycznia 😜
no a ciekawe jak Milka, czy urodzi jeszcze dziś czy w Sylwka...chyba że rzutem na taśmę załapie się na styczeń 🙃
pachwiny i kość łonowa to też bolą mnie jak cholera, w dodatku Majkę czuję na samym dole, dosłownie jakby mi położyli na pęcherzu i jelitach 3kg kamlot 🙃
ej jak wychodzicie z domu to też ludzie na was patrzą jakbyście miały penisa na czole? Bo ja co wyjdę i ktoś mnie mija to widzę że mnie obserwuje...no chyba że sobie myślą jak ja mogę jeszcze w taką ślizgawicę wychodzić 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki. Ja własnie wróciłam do domku od mamy, odpoczełam troszke, poleżałam. Boli mnie strasznie ten dół brzucha, juz sama durnieje czy to ten pęcherz czy co innego, nogami nie moge ruszać , masakra jakaś, ciekawe czy to przejdzie po porodzie. nawet jak leże to na bok nie moge sie sama przewróciś, mąż musi pomagać, straszliwy ból mówie wam. Przeciwbólowe tablety nawet nie działają:/

A jak wróciłam do domku to niespodzianka mnie czekała. Wygrałam aparat fotograficzny z Avonu 🙂 własnie paczka przyszła, a nic o tym nie wiedziałam. Wbiłam się w szok ale sie ciesze 🙂 taki śliczny fioletowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha ha ha ha ja wygrałam w zakładzie męża .Miał być na chwilkę a został na całe życie .Jak się po tygodniu oświadczył myślałam ,że ponoszę pierścionek z miesiąc i pa pa pa .A po miesiącu mieszkałam już z nim .Więc wygrałam szczęście .Dopełnieniem całości jest Tymek .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego kiedy była ostatnia @ tzn. jej 1 dzień 🙂 Ela nie martw się, ja jestem już weteranem od tych bóli jak na @ mam je coś od ok. 6tyg. na początku było tak, że budził mnie lekki ból wstawałam do wc, szłam się załatwić i samo wszystko przechodziło, po ok. 1-2tyg. ten ból się nasilał, że bez tabletek bym nie mogła zasnąć trwał ok. 1-2h taki stały ciągły ból jak na @, no i miałam go np. przez tydzień dzień w dzień, ale tylko w nocy wczesnym rankiem od godz. 3-5, nie wiem czemu akurat zawsze taka pora. A od kilku dni tego bólu nie mam. No, ale u każdej kobiety z tymi bólami jest inaczej. Moja mała chyba się już przygotowuje do porodu, wczoraj jakoś tak niemrawo się ruszała, nie wytykała nóżek tylko robiła wielkie gule albo wtykała nóżki pod żebra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzis w nocy cały czas mnie boli jak na @ i teraz też , nic nie przestaje nawet po wizycie w toalecie. Zobaczymy jak bedzie w ciągu dnia. Mój mały wariuje chociaz rzeczywiście jak tak pomysle to wczoraj troszke mniej, ale mimo wszystko szaleje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm...chodzi ci o ta co podgapiłam w MC donaldzie????
Bardzo prosta , niby nic, a smaczna i idzie sie tak najesc ze szok.
Sałata lodowa na to pomidorki pokrojone albo koktajlowe, marchewka starta na dużych oczkach, ser(najlepiej parmezan) ale ja ostatnio nie miałam i dałam żółty wędzony, Piersi z kurczaka normalnie samżone w panierce. I na to sos czosnkowy....mniam uwielbiamy to.

Asiu o Ciuchach prosze nic nie mow ja juz nie moge wytrzymac.....jak tylko wróce mniej więcej do formy lece na zakupy i chyba z 1000 zł na siebie wydam na jakies łaszki. 🙂 A to jest to co uwielbiałam zawsze najbardziej, ubranie, makijaż.....a teraz wyglądam jak 7 nieszczęść. Ale juz bliżej niż dalej.
Ostatnio wam pisałam ze coś mi sie stało na brzuchu, tak miałam na całym brzuchu tak jakby popękane naczynka, taka pajęczyna, wyglądało okropnie, myslałam ze beda z tego rozstepy, ale na nastepny dzien zeszło. Ciekawe co to było??? Nie chciałabym zeby na sam koniec mi popękał brzusio, jakieś tam 3 rozstepy mam kolo pępka ale mam nadzieje ze wiecej nie bedzie:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...