Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wróciłam dzisiaj ze szpitala 🙂 Padam na twarz!! 🙂 Dopiero obejrzałam sobie niedawno książeczkę zdrowia małej i obwód główki miała 36cm 🙃 ważyła 3610g i 56cm. Jestem strasznie niewyspana. Jutro może tutaj do was zajrzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj ja też miałam wyrzuty sumienia, że wyrodna jestem ale nie jestem widocznie taka mamuską co to będzie teraz całe życie i wszystko podporządkowywać maleństwu. Dziś karmimy się również butlą i Misiek już się zobowiązał do nocnego karmienia więc ja zaraz spadam lulkać z nadzieją na dłuuugie spańsko 🙂

Mamuśki będzie nam coraz łatwiej! Teraz te nasze maluszki to "mongołki" jak mówię na moją Majusię ale z każdym dniem będą coraz bystrzejsze, cos je zainteresuje, pogugają... Teraz się nudzą i jak nie spią to potrzebują bliskości 🙂

Spadam. Mamuśkom życzę wyspania się a dwupaczkom naszym kochanym może postępów tej nocy?! Do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz jestem po wizycie 🙂 Maluszek waży 3800g (mamma mia!!!!)
Ja mam rozwarcie na 2 cm 🙂 Wymasowała mi szyjkę zeby coś się ruszyło, teraz mnie strasznie boli, coś ciągnie do dołu i kregosłup zaczął boleć. i coś czuje ze mi cieknie zaraz pójde zobzczyc hehe. A jak nic sie nie ruszy to w srode o 8 rano mam sie zgłosic na oddział i byc moze bedzie oxy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w szpitalu kazali mlekiem modyfikowanym i własnym 🙂 to pierwsze podawać co 3h, a to swoje kiedy mała chce 😉 bo było u mnie ciężko z pokarmem (blokada psych. w szpitalu i niewyspanie) a jak tylko wróciłam do domu, to biust mi się powiększył chyba na D, jest twardy i obolały a cieknie ze mnie ciurem, karmię małą jedną piersią to druga automatycznie wylewa i mam wszystko zalane 🤨 cała koszula poszła do prania. Muszę sobie kupić laktator, bo szkoda tego mleka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja po wczorajszej wizycie i masażu szyjki myslałam ze nie wyrobie z bólu, tak mnie bolało ze az słabo mi było, ale pózniej w nocy przeszło i juz jest ok. Mój mąz biedny myślał ze to juz. Spałam z Mają w drugim pokoju a jemu bidakowi coś sie w nocy przysniło ze ja rodze i tak wyskoczeł z łóżka ze sie pośliznął, walnął w drzwi i sobie cos z noga zrobił ze nie mógł wstac. Ale sie połozył i jakoś rano tą noge rozchodził i jakoś jest lepiej 🙂 To wariat z niego. 🙂

ja się ciesze ze mam chociaz te 2 cm rozwarcia to moze sie niebawem coś ruszy. A jak nie to za tydzien w śr na wywołanie ide 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie właśnie przetrzymali 1 dzień, bo mała za dużo schudła. To przez 1 dobę podawałam jej mleko modyfikowane z swoim naturalnym i od razu waga podskoczyła, zrobili jej badania morfologię, crp i żółtaczkę i pow. że jak będą dobre wyniki to wyjdę no i wyszłam wczoraj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze tak piszecie o mleku modyfikowanym a z tego co wiem to u nas w szpitalu nie ma mowy żeby pozwoliły na dokarmianie
chyba że coś się zmieniło bo rzeczywiście jak maluszek nie je prawie nic przez 2 dni to bardzo chudnie i może wtedy mówią o mieszance
ale pamiętam jak nic kilka lat temu moja mama wyła z bólu w szpitalu bo nie mogła karmić a te jej kazały ale na szczęście wyszła ze szpitala po 2 dniach i pierwsze co zrobiła to pojechała do apteki po mleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uaktualniłam tabelkę jakby co 😁

Moja mała dostała o 3 w nocy jeść i wstałam do niej o 8 🙂 ale na wypisie pisali, że od 8-12razy na dobę powinno się dziecko karmić i dzisiaj idę na zdjęcie szwów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny, kurde pozazdroscic tym ktore mają juz dzidzie przy sobie
Wesa to ty na bank bedziesz pierwsza ode mnie, ja pewnie bede na koncu 😞 czy moze jeszcze ktoras z was ma termin pod koniec stycznia?
Blue napisz cos o porodzie, ciezko bylo czy poszlo gładko? 🙂 nacinali cie tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...