Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Blue takie uroki, raz dzidzia spokojna raz ma humorki. Wszystko z czasem sie unormuje, bedziecie miały swój rytm dnia. Jak to mówią małe dzieci mały problem duże dzieci duży problem, małe dzieci spać nie dadzą a duże dzieci zyć nie dadzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
czytalam artykul na temat karmienia i ulewania, pisali tam, ze przystawiamy dziecko do piersi, karmimy przez jakis czas, potem na chwile odtawiamy , kladziemy np na ramie tak by dziecko bylo ulozone w pozycji pionowej, masujemy po pleckach zeby sie odbilo i jak sie juz odbije to ponownie przystawiamy do piersi i po calym karmieniu czynnosc powtarzamy. Dziecko podczas karmienia wdycha tez powietrze i przez to pózniej ulewa i moze miec tez bóle brzuszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Blue Twój opis [porodu dokładnie pasuje do mojego, takie samo zdanie mam na temat tych bóli, idzie po ścianach chodzić a tu każą ci się jeszcze obracać...ale za to finał jest najjjjjjjjjjjj 🙂
za to moja mała wcale nie ulewa... kłade ją tylko na boczku po karmieniu....to ja już nie wiem czy ona za malo je? też się stale o to martwię 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny a jak to jest z pozycjami porodowymi? czy mozna samemu sobie wybrac pozycje do czy raczej połozne o wszystkim decydują? jak wy rodziłyscie, bo ja np zastanawiam sie nad pozycją kuczną, podobno taka jest najlepsza i szybko dzidzia wychodzi, ale nie wiem jak to w praktyce wygląda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi juz chyba ten stres powoli przechodzi, im blizej porodu tym mniej sie boje, chyba dlatego , ze chce juz miec moją Gabrysię. W szpitalu, w ktorym zamierzam rodzic zzo jest za darmo, mozna sobie zazyczyc w kazdej chwili, nie wiem czy wytrzymam te bóle, ale tez waham sie....aj zobaczymy jak to bedzie.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku mnie juz nosi przez to wszystko, jakaś taka podminowana jestem, bym juz chciała miec poród za sobą. Przed chwila tak nakrzyczałam na Maję ze biedna leży spokojnie, przestraszona i bajki ogląda. Oczywiście mam do siebie żal juz jak na nia na krzycze. Wstrętna ze mnie matka;( teraz mi sie chce ryczec;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łózio juz czeka 🙂 zdjecie próbne, jakis czas temu chcialam wstawic zdjecie i nie moglam, ale juz jest ok

[URL=http://img140.imageshack.us/i/swietabn2010096.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/9125/swietabn2010096.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂
dalej wszystkie zapakowane 😜

Blue jestem w szoku ze urodzilas tak szybko, a rodzilas w terminie czy przed?

mnie mala znowu skopala wczoraj i dzisiaj rano jak mylam zeby to takie kopniaki lecialy, ze wpol mnie zginalo 🤪

wesa Maja jest tak mala, ze nie bedzie pamietala, ze na nia nakrzyczlas...

musze isc do sklepu i mi sie nie chce 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamuski ja leze na patologi wczoraj przy kontrolnym zaspisie ktg maly byl ospaly i tetno mu skakalo i mnie zatrzymali dali na porodowa na testy oxy i od tamtej pory lapia mnie skurcze pojedyncze ale nic specjalnego sie nie dzieje szyja zamknieta 1,5 cm dzis mialam usg przeplywowe syn wazy trzy czterysta tylko widziallam pepowine kolo szyi czekam na lekarza co mi powie jak wyszlo usgi wogole a i po wczorajszymmodlesie o cc nie poradze sobie bez nieczulenia kurcze a tu drgie jest 550zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...