Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No malutka malutka. Ja ze swoim mężem jeszcze mniejsi sie urodzilismy heh. No własnie pierwsza ciąża może być przenoszona troche. Ale jak myśle o porodzie to z jednej strony lekki strach bo nie chce cc a z drugiej strony to przeciez da rade sie przezyc każda rodzi to czemu ja mam nie urodzic hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ze spaniem to ja mam masakre, bo jak leże to jeszcze bardziej boli mnie to podbrzusze i kręgosłup. Jak chodze to nie aż tak bardzo . I też z Boku na bok nie moge sie przekręcić bo taki ból ze aż czasmi jęcze. To chyba te nerki albo pęcherz tak mnie boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę, że mam to już za sobą 😁 a wam szczerze współczuję.. jak sobie pomyślę o tym bólu, zszywaniu - ściąganiu szwów, nadal bolącej dupie itd. to aż mnie skręca 😁
Mojego porodu NIC nie zapowiadało, więc z wami będzie tak samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny pomóżcie poradzcie. Jakieś 1,5 godziny temu ja z mężem troszke pofiglowaliśmy a teraz już dwa razy ze mnie poleciało tak dosyc sporo wody, miałam podpaske to cała zalana i spodnie mokre i w ogóle. To mozliwe ze to wody???? czy one to na raz mają chlusnąć????? I jak dużo tego ma byc???? Pół wiadra ????? heheeh kurka nie wiem co mam robic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa że tak sie wtrące, przepraszam.
ale uważam że to wody były 🙂 to juz ten tydzień że całkiem możliwe 🙂
wcale nie muszą chlupnąć, mogą sączyć sie jakiś czas...
ja bym na Twoim miejscu jeśli coś jeszcze poleci, spakowała się i jechała do szpitala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...