Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

hej u mnie tez wszystko w porządku, nic sie nie dzieje, wrocilam wlasnie z mezem z zakupów, zjadlam i bedziemy rosołek gotowac i lenic sie, paskudna dzis pogoda, pada caly czas 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wesa ulewanie przeszło muszę niestety pokarm do butelki wlewać, bo mała sie nim dławi tak go mam dużo 😞 i jak dzisiaj podałam jej mleko moje z butli to było ok. tak samo sztuczne. a jak wyjęłam cyca z buzi to leciało strumieniem to się nie dziwię, że się bida dławiła i rzygała niemiłosiernie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zacznijcie juuuuuuuuuuuuuuż rodzić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😁 😁 😁

Moja obudziła mnie dzisiaj tylko o 00, potem o 5 i 9 🙂 chociaż za dnia muszę ją częściej karmić, bo trzeba wyrobić te 8-12razy na dobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamki 🙂
ja spałam dziś 3,5h
mała budzi sie co 3h ale za to je 1,5h zanim mogę ja odłożyc i zasnie...mam nadzieje ze niedługo zacznie najadac sie w 20 min 🤪 bo nie wyrobie w nocy 🙃
mnie tezcały czas boli tyłek, myslałam ze szybciej sie to goi 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
muszę się z wami czymś podzielić bo normalnie nie mogę spać po nocach
jak leżałam te 3 dni na patologii to mi się płakać normalnie chciało jak widziałam co niektóre puste mamuśki wyprawiały
jedna paliła ok paczki fajek dziennie piła bez przerwy mocną kawę a to dopiero 30 tc i ona mówiła że w 2 poprzednich ciążach tez paliła i dzieci są zdrowe 🥴
i jeszcze były takie dwie co normalnie się rozpłakałam wieczorem jak zaczęłam o nich myśleć
młode dziewczyny po 19 lat z zagracającym przedwczesnym porodem w 27 i 32 tc położne i lekarze krzyczą na nie żeby leżeć a one ganiają się po oddziale skaczą po łóżkach i wygłupiają leżą tylko jak śpią
jedna z nich to już ma rozwarcie na 4,5cm wiec może z każdej chwili urodzić maluszka ważącego niecałe 1,5kg
i wiecie co ona na to - no i dobrze niech się już rodzi przynajmniej mnie tak nie porozrywa
bo przecież słyszała że dziecku po 30tc już prawie nic nie grozi przy przedwczesnym porodzie
no masakra jakaś tylko wziąć walnąć je w głowę i przywiązać do łóżka - płakałam chyba z godzinę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja mama zawsze mowila, ze zeby prowadzic glupi samochod to trzeba zdac kurs a zeby zostac matka niestety nie.... tak to juz jest ze sa idiotki na tym swiecie i nic z tym nie zrobimy...

ja wczoraj robilam wszystko, zeby zaczac rodzic i nic 😜 pilam herbate z lisci malin, poszlam z mezem na spacer, wzielam goraca kapiel, nawet sie poseksilismy i na koniec przed spaniem zrobilam 5 przysiadow i nic 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też wczoraj po powrocie ze szpitala liczyłam że uda mi się męża wymęczyć
a on do mnie ze się boi 😮
kurde całe 9 miesięcy mu to nie przeszkadzało i cieszyłam się z aktywnego życia łóżkowego a tu tydzień przed porodem mówi że się boi
ja jestem pozamykana żadnego rozwarcia ani skrócenia szyjki mała jest wysoko wiec czego ma się bać, że mi skurcze wywoła ... przecież o to chodzi hihihi
muszę z nim poważnie pogadać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dwupaki i rozpakowane mamuśki 🙂
ja byłam dzisiaj już w kościele modlić się żeby synek szybciej zechciał wyjść, we wtorek chodzi u mnie ksiądz po kolędzie.
Jutro mam wizytę u gina na 18.30 dobrze by było żeby zaczęło się dzisiaj to zaoszczędzę 80 zł 🙂
ja też robię wszystko żeby urodzić nawet sex z mężem nie pomaga 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...