Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
milkaslask napisał(a):
Kasiu świetne chłopaki 🙂 Ja właśnie sprawdziłam centyle i moja córcia jezeli chodzi o wagę cały czas jest na 50 centylu 😜 przez ostatnie 6 tyg przytyła 1 kg wg wagi w przychodni. Wkurza mnie tylko, że u nas wzrostu nie sprawdzają, tylko mierzą główkę i klatkę 😞

dzięki a ile Natalka już waży?
u nas mierzą i ważą

Natalka waży już 5,5 kg. Ale daje czadu po tym szczeieniu. Ciągle płacze i marudzi. Do tego chyba jeszcze ją brzuszek boli masakra normalnie. Ciekawe czy ja nie przekarmiam. Bo jak ie chce cyca to dostaje flachę a tak w sumie to nie wiem jak to często.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
U nas też będą tylko rodzice, dziadkowie, rodzeństwo i chrzestni czyli z nami 15 osób + 3 dzieci


u nas 14 plus marylka 🙂

też bym tak chciała, ale nie mam wiele do gadania. Moja teściowa już wszystko zorganizowała. Najlepesze jest to że na początku policzyła tylko rodzinę mojego męża potem ja się upomniałąm i po doliczeniu mojej rodzinki wyszło 22 osoby (pod warunkiem, że moja babcia z dziadkiem nie przyjdą)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milka jak to dziadków nie zaprosicie? 😮 😮 😮

Wróciłam ehh wszystko o tej godz. mają przetrzepane kupiłam spodenki z roz. 68 i body zielone na 9mieś. 🙃 ale wygląda jak nowe, więc się opłacało. Spać mi się chce. Moja też jest marudna nie chce spać i płacze. Kurcze chyba nie dostaną gorączki co? Dostała tą 5w1 więc chyba nie powinno być większych skutków ubocznych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milka pisałaś, że Twojej małej nie mierzą - mojej też nie i jak coś to mam sobie sama zmierzyć akurat w tej przychodni każą mierzyć do największego palca u stopy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
a m byłyśmy na spacerku 3h, i mamusi zachciało się przejść do galerii, która jest jakieś 6 km od domu w jedną stronę, nogi z dooopki mi wychodzą ale za to sobie coś kupiłam i Majuni sukieneczkę hłe hłe, a spała jak aniołek więc nic nie odczuła. Co prawda tylko w jednym sklepie byłyśmy ale loozik.
Dobrze, że te nasze problemy jakoś się wyjaśniają, jak u Justynki Nusi czy Lagoony 🙂
Femmka mówisz że nic nie wyrwę hehe, to od dziś będziemy się siłować na różne sposoby 😎

ja też dziś zaszalałam na spacerze spakowałam Anastazję w wózek i postanowiłam przejść na uczelnię ponad 5km, ale idzie się fajnie bo praktycznie dwie długie ulice po przebudowie wiec i chodniki nowe i proste.. ale nóżki teraz bolą ojj bolą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Milka jak to dziadków nie zaprosicie? 😮 😮 😮

Wróciłam ehh wszystko o tej godz. mają przetrzepane kupiłam spodenki z roz. 68 i body zielone na 9mieś. 🙃 ale wygląda jak nowe, więc się opłacało. Spać mi się chce. Moja też jest marudna nie chce spać i płacze. Kurcze chyba nie dostaną gorączki co? Dostała tą 5w1 więc chyba nie powinno być większych skutków ubocznych.

dla Natalki to są pradziadkowie, a zaprosimy ich, ale oni zazwyczaj nie przychodzą na takie imprezy tłumacząc, że nie mają pieniędzy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milkaslask napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Milka jak to dziadków nie zaprosicie? 😮 😮 😮

Wróciłam ehh wszystko o tej godz. mają przetrzepane kupiłam spodenki z roz. 68 i body zielone na 9mieś. 🙃 ale wygląda jak nowe, więc się opłacało. Spać mi się chce. Moja też jest marudna nie chce spać i płacze. Kurcze chyba nie dostaną gorączki co? Dostała tą 5w1 więc chyba nie powinno być większych skutków ubocznych.

dla Natalki to są pradziadkowie, a zaprosimy ich, ale oni zazwyczaj nie przychodzą na takie imprezy tłumacząc, że nie mają pieniędzy 😞

taki sam numer odwineli moi dziadkowie a dla Anastazji pradziadkowie tydzień przed chrzcinami powiedzieli, że sa za starzy żeby jechać do Szczecina (mają po 70lat) a mojej mamie powiedzieli ze głupio im było jechać bo nie mieli wystarczająco dużo kasy

a teraz to mi jest głupio bo zawsze ich odwiedzałam nawet kilka razy w miesiącu a teraz nie chcę żeby sobie pomyśleli że przyjechalam do nich po prezent 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To my z pradziadkami (a moimi dziadkami) mamy zupełnie odwrotnie. Babcia sfinansowała chrzciny Natalii a dziadziuś dał na 3 tys byśmy zrobili dla Majeczki przepraszając, że tylko tyle i resztę będziemy musieli dołożyć sami - tyle wszystko kosztuje 😉 Kochani są i twierdzą, że im starsi tym sami mniej potrzebują a mogą pomagać młodym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justynko, pisałas niedawno z Maja po kąpieli strasznie płacze. Moj też tak zaczął, a nigdy nie płakał, w wodzie super a jak tylko wyjmę to masakryczny płacz. Nie wiem czy płacze bo mu zimno po wyjsciu z wody , czy by chciał jescze sie chlupac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
Justynko, pisałas niedawno z Maja po kąpieli strasznie płacze. Moj też tak zaczął, a nigdy nie płakał, w wodzie super a jak tylko wyjmę to masakryczny płacz. Nie wiem czy płacze bo mu zimno po wyjsciu z wody , czy by chciał jescze sie chlupac.
No właśnie ja też nie mogę jej rozkminić 😞 Dwa dni niesamowitego płaczu po wyjęciu z wody. Też myślałam, że jej zimno ale jak ją wezmę na ręce to się uspokaja. Położę płacz niemiłosierny. Dziś zabrakło mi odwagi i ją tylko przemyłam by uniknąć tej histerii 😞


A to moje Gwiazdki 🙂
[URL=http://img8.imageshack.us/i/dscf0046uh.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/8578/dscf0046uh.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasza dzisiejsza sesja 😉
[URL=http://img718.imageshack.us/i/dscf0061b.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/3497/dscf0061b.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img52.imageshack.us/i/dscf0058ed.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/1558/dscf0058ed.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img585.imageshack.us/i/dscf0048ro.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/4690/dscf0048ro.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
Dziewczyny a moja Sonia nie chce wcale na brzuszku leżeć 😞płacze strasznie i nie trzyma główki 😞no może chwilke dosłownie pare sekund 😞czy tak może być? 🤨
Dzięki Asiu :*
Moja też tego strasznie nie lubiła i płakała. Przestraszyłam się tą rehabilitacją i przestałam jej odpuszczać. Po kilka razy dziennie ją kładłam i przestała płakać. Przyzwyczaiła się. Zaczęła coraz ładniej trzmać głowę i teraz jest już mistrzyni normalnie. W tydzień taka odmiana. No a od wczoraj już jak jej się nie chce to hyc i na bok a potem na plecy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Dziewczyny a moja Sonia nie chce wcale na brzuszku leżeć 😞płacze strasznie i nie trzyma główki 😞no może chwilke dosłownie pare sekund 😞czy tak może być? 🤨
Dzięki Asiu :*
Moja też tego strasznie nie lubiła i płakała. Przestraszyłam się tą rehabilitacją i przestałam jej odpuszczać. Po kilka razy dziennie ją kładłam i przestała płakać. Przyzwyczaiła się. Zaczęła coraz ładniej trzmać głowę i teraz jest już mistrzyni normalnie. W tydzień taka odmiana. No a od wczoraj już jak jej się nie chce to hyc i na bok a potem na plecy 🙂

Asiu mój też nie lubił na brzuchu leżeć, a głowę podnosił jak mu się chciało. Ale jak go na rękach trzymaliśmy to ładnie trzymał główkę. Dzisiaj go położyłam na brzuchu i głowa wysoko uniesiona 🙂i też na boczek przewrót i na plecki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...