Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

Milka wszystkie dzieci rozwijają się innym tempem, może ona nie dorosła do tego, ale do innych rzeczy tak. I na odwrót z innymi dziećmi. Jedne będą raczkować inne od razu chodzić. Ja nie raczkowałam wcale tylko od razu chodziłam, więc też można powiedzieć, że ominęłam pewien etap w rozwoju haha!

Zresztą nie wymagajmy od nich cudów, ja bym chciała żeby szybko moja zaczęła siadać, to może przestałaby ulewać i naprawdę tylko na tyle liczę. Tylko, że tej dupie wołowej się nie chce ćwiczyć 😜 ona na razie siedzi w krainie "zabawek".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja też mam dużo do sprzątania jutro goście przychodzą 🙂

Piorę małej ochraniacz choć nie powinien być prany 🤪 ciekawe co z niego zostanie buaha! Od razu łapy wsadzała między szczeble i je łapała boję się, że w nocy coś sobie zrobi zacznie ściągać kocyk i odsłoni te szczeble, bo to od razu nie wyschnie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja dopiero wróciłąm z dworu,Byliśmy na podwórku od 9.Tylko wracalismy na jedzenie a tak to z powrotem na dwór.Zaraz przyjedzie chrzesna kacperka zeby przymierzyc strój na chszciny bo moze byc za maly lub za duzy dla niego.Ja nic na niedziele nie sprzatalam bede w tygodniu sprzatac dokladnie na swieta juz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
Ja ochraniacz piore razem z posciela i nic mu nie jest 🙂Póżniej uprasuje i jest ladny i sztywny 🙂 A prnia mam caly sztos nie wiem kiedy to upiore w poniedzilek bedzie szedl automat za automatem


ja tez piore i jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
Ja ochraniacz piore razem z posciela i nic mu nie jest 🙂Póżniej uprasuje i jest ladny i sztywny 🙂 A prnia mam caly sztos nie wiem kiedy to upiore w poniedzilek bedzie szedl automat za automatem


ja tez piore i jest ok


Wyprałam go w opcji pranie ręczne i teraz się suszy na dworze. Tak na oko to nic mu nie jest 🙂 ale prałam go 1 raz w życiu.. także wiecie.. bo już się szarawy robił od kurzu. Kołderkę i pościel to prałam kilka razy, ale jego jeszcze nie. Kupiłam proszek Dzidziuś biel bo tylko taki mieli i jakiegoś Bobasa zobaczę czy nie będą uczulać. Jeśli będzie wszystko ok. to zostanę przy tym. A jak nie to z powrotem wrócę do Jelpa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja cały dzień marudzi nie mogłam nic sprzątać, ciągle musiałam być przy niej 😮 upierdliwa jest strasznie. Ja się boję co to będzie jak w 8mieś. będzie mieć ten lęk separacyjny to mi żyć nie da 😞 Wesa Twoja Maja też Ci nie dawała żyć?? Jak to jest z tymi lękami separacyjnymi? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Moja cały dzień marudzi nie mogłam nic sprzątać, ciągle musiałam być przy niej 😮 upierdliwa jest strasznie. Ja się boję co to będzie jak w 8mieś. będzie mieć ten lęk separacyjny to mi żyć nie da 😞 Wesa Twoja Maja też Ci nie dawała żyć?? Jak to jest z tymi lękami separacyjnymi? 🙂


chyba nic takiego nie miałam...hehe trzeba brac poprawki na to co pisza, nie kazde dziecko tak ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
nusia27 napisał(a):
youmit napisał(a):
Dziewczyny mam pytanie. Czy któraś z Was ma monitor oddechu?


ja mam i caly czas uzywam 🙂

Pytam bo chciałabym kupić, Nusia i sprawdza się u Ciebie?
ta sprawa ze śmiercią łóżeczkowa mnie zeschizowała 😞


jak dla mnie rewelacja - od narodzenia mam i ciesze sie bo nie mialam schiz typu czy ona oddycha????? teraz tez caly czas jest wlaczona i ma nianie wiec slysze mala w innym pokoju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny to macie wyjątkowe dzieci, bo jak szukam po forach to tam piszą zrozpaczone mamuśki, że dzieci żyć im nie dają, że jak tylko wychodzą z pokoju to jest ryk i nawet ojciec ich nie uspokaja. To chyba zależy wtedy od dziecka. Dzisiaj moją całowałam w policzki i czoło jak się cieszyła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo dziecko powinno mieć ochraniacz, moja jak leży na brzuchu to ma napady żeby się przewracać z brzucha na plecy i często uderza wtedy głową w ochraniacz (chyba, że Ty jej nie kładziesz w łóżeczku na brzuszku), a tak to by uderzyła w szczeble. No i może rękę wsadzić za głęboko i potem ją jakoś zaplątać i sobie ją zwichnie, ja mam schizy pod tym względem. Wystarczy, że łokieć zahaczy o szczeble, bo ona głęboko wsuwała rękę między szczeble a kontroli nad rękami przecież nie ma i nie wie co robi brrr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
moja niunia od środy nie robi kupki 😞 nie wiem czy to normalne? wczesniej robila codziennie a teraz.......ale brzuszek chyba ja nie boli bo nie placze, za to bączki puszcza czesto
u nas brzydka pogod, pochmurno i glowa mnie chyba przez to boli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
youmit napisał(a):
nusia27 napisał(a):
youmit napisał(a):
Dziewczyny mam pytanie. Czy któraś z Was ma monitor oddechu?


ja mam i caly czas uzywam 🙂

Pytam bo chciałabym kupić, Nusia i sprawdza się u Ciebie?
ta sprawa ze śmiercią łóżeczkowa mnie zeschizowała 😞


jak dla mnie rewelacja - od narodzenia mam i ciesze sie bo nie mialam schiz typu czy ona oddycha????? teraz tez caly czas jest wlaczona i ma nianie wiec slysze mala w innym pokoju 🙂

To kupię,dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też mam ochraniacz, na razie od naszej strony odsłonięty, ale mały już zaczyna szaleć w łóżeczku 🙂 i będę musiała go pozasłaniać. Chociaż gadałam z okulistą, to mi powiedziała, że dziecka nie powinno się zasłaniać, żadnych baldachimów i powinno się układać w łóżeczku dziecko raz na jedną stronę raz na drugą. Niby żeby rodzic nie podchodził do dziecka ciągle od tej samej strony
Ale ja się boję, że się uderzy i ochraniacz mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Youmit tutaj chodzi o nawyk, które dziecko sobie przyswaja, dlatego ja mam łóżeczko prawie na środku pokoju, że mogę chodzić z 2 stron 🤪 i teraz moja nie faworyzuje żadnej z stron, ale wcześniej to ciągle spała z główką na lewo i nie mogłam w żaden sposób jej nakłonić do spania na prawo, a teraz ma takie dni, że ciągle np. śpi na prawo, a za kolejne kilka dni na lewo lub tak sobie środkuje główkę. No i dużo pomogła tutaj karuzela, mam ją na prawej stronie z daleka, żeby nie zezowała.

Byłam z nią na długim spacerze i dzisiaj zaczęła gorzej już jeść czyli "skok rozwojowy wita". Żeby tylko 500ml chociaż miała 🤨 Wczoraj odebrałam list z spodniami są super, pasują idealnie, ale przydałoby się schudnąć 😉 jeszcze z 7kg 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...