Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Współczuję Wam powrotów do pracy. Mi macierzyński kończy się w maju, potem te 2 dodatkowe tygodnie i zaległy urlop (z półtora miesiąca). Potem mamy na ten cel odłozone parę groszy i jak dobrze pójdzie to posiedzę z Majusią mniej więcej tyle co z Natalą (tak do września przyszłego roku) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
Dziewczyny wiecie cos i uldze za dzieci co sie odpisuje w picie 37?Od czego jest zależna? Czy zawsze ona wyniso okolo 1112.04 zł
Za dziecko starsze, które żyło już cały poprzedni rok jest pełna kwota. Za malucha, który urodził się w zeszłym roku w picie zanacza się miesiące od tego w którym się urodził i proporcjonalnie ta kwota jest pomniejszana. Jest to jedna kwota bez względu na region, dochody...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
Ja jutro idę do ginekologa na cytologię i powiem mu żeby zrobił mi usg... nie wiem czy nie jestem w ciąży... ale mam nadzieję że nie 😜
I idę odebrać Judytki wyniki z moczu i morfologii i swoją morfologię... trzymajcie kciuki 😉
Ja Judytkę ubieram i body na długi, bluzę i cienką kurteczkę a na dół skarpetki, rajtuzki, spodenki (jeansowe albo sztruksy) i trampki 😜 i już niczym nie przykrywam 😜 a jutro chyba wyruszamy na spacer nową spaceróweczką 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laseczki a juz sie robi wrzucam fotki z ostatniej imprezy roczku mojego meza bratanicy u nas olus przesypia 8 godz na cycku tylko jest sama sie dziwie ale przed spaniem ciagnie ponad trzydziesci minut 🙂

http://img842.imageshack.us/i/sam0076v.jpg/

http://img696.imageshack.us/i/sam0090i.jpg/

http://img40.imageshack.us/i/sam0095p.jpg/


wiec teraz wygladamy tak pozdrawiam was..........



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patka on jest śliczny!! 🤪

Ale macie schizy z ciążą nie mogę haha! 🙂 ja to bynajmniej nic nie robię i nie mam żadnych stresów 😜 😁 moja spała dzisiaj 9,5h no i wypiła AŻ 60ml 😁 😁 😁 😁 😁 teraz leży nago w łóżku i bada swoje cielisko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Patka on jest śliczny!! 🤪

Ale macie schizy z ciążą nie mogę haha! 🙂 ja to bynajmniej nic nie robię i nie mam żadnych stresów 😜 😁 moja spała dzisiaj 9,5h no i wypiła AŻ 60ml 😁 😁 😁 😁 😁 teraz leży nago w łóżku i bada swoje cielisko.

Patka To Istne Cudo Jest 😉 przystojniacha 😉
ja dostałam okres po ciąży już i teraz mi się kolejny 3 tyg spóźnia... ale może podczas karmienia tak może być? nie mam pojęcia...
Dyśka mi dzisiaj pospać nie dała co ok 2h się budziła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
Nic nie mowcie o ciązach. ja tez musze do ginki isc.
teraz lece na miasto pokupowac ostatnie rzeczy na chrzciny. i do skarbowki pity zaniesc.

ja innych oznak oprócz braku okresu nie mam ale przy Judycie też nie miałam... ehh boję się strasznie 😞
I jeszcze jak na złość nie ma kto ze mną do gina pójść bo Adam z pracy nie może wyjść, moja mama od wczoraj pracuje a do babci dzwonie to nie odbiera więc pewnie śpi... a miałam Ją właśnie koło 8h obudzić a tu lipa bo jakoś Ją telefon nie budzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
my już wróciłyśmy ze spacerku.......aaaaallle cieplutko super, ze 25 st. będzie 🙂
moje pranko też suszy się na balkonie, jutro dalej będę prać i umyję okno balkonowe i balkon.
Maja też przedwczoraj zrobiła taką kupę że nie wiedziałam jak się za nią zabrać, całe plecy i piżamka uwalone, do dziś się nie sprało hehe, chyba wygotuję 😜

na kupki Anastazji super działa vanish w płynie
kupuję sobie saszetki bezpośrednio przed praniem nalewam tylko na plamę i wrzucam do pralki po kupkach nie ma sladu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeny jaka ona jest nieznośna od kilku dni 😠 do szału mnie doprowadza. Nie ma to jak skoki. Marudzi ile wlezie. I jak coś takiego ma trwać do 6tyg. to ja się załamię. Tylko na rękach się uspokaja wczoraj musiałam z nią tv oglądać, leżała na plecach na mnie w pozycji pół leżącej z smokiem w buzi to widzę, że dzisiaj też tak będę musiała robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już też balkon i okno umyłam, a teraz pierze się firana, ale jutro przychodzi koleś mierzyć rolety więc jeszcze nie założę...
moja też jest trochę nieznośna od paru dni, krótko sama poleży. A najlepiej lubi na rękach i to w pionie, i zasypia też tak najlepiej...chyba myśli że jest już za "duża" na usypianie w poziomie 🙃
właśnie Honorata Wanish muszę sobie kupić a zawsze zapominam i tak potem te śmierdziele zdobią jej piżamy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...