Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

milkaslask napisał(a):
to dobrze. Myślałam, że jej się wiągnie ten pępuszek ale on cały czas taki jest.


Dokładnie 🙂 mój eks też miał taki pępek bardziej wypukły 🙃 moja ma wklęsły, ja też mam głęboki normalnie dziura zamiast pępka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milkaslask napisał(a):
to mi musialy bardzo szybko ząbki wyjść bo mam prawie wszystkie popsute. Mimo, że dbam o zęby i raczej słodyczami się nie zajadam non stop robią mi się dziury 🥴

nie martw się ja mam to samo
jak idę po pół roku na przegląd to wiem ze zawsze będzie coś do zrobienia
na dentystę wydaje tysiące
mam ładny prosty zgryz ale niestety podatność na dziury chyba odziedziczyłam po tacie bo on ma dokładnie to samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
milkaslask napisał(a):
to dobrze. Myślałam, że jej się wiągnie ten pępuszek ale on cały czas taki jest.

moja 7 letnia siostra ma też własnie taki wypukły
to chyba zależy od tego jak położna złapie i "zawinie"
Anastazja ma taki schowany dość głęboko jak ja


Tak, to też od tego zależy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
milkaslask napisał(a):
to mi musialy bardzo szybko ząbki wyjść bo mam prawie wszystkie popsute. Mimo, że dbam o zęby i raczej słodyczami się nie zajadam non stop robią mi się dziury 🥴

nie martw się ja mam to samo
jak idę po pół roku na przegląd to wiem ze zawsze będzie coś do zrobienia
na dentystę wydaje tysiące
mam ładny prosty zgryz ale niestety podatność na dziury chyba odziedziczyłam po tacie bo on ma dokładnie to samo

no właśnie zbankrutować idzie. Ja tam prostego nie mam w dodatku mam odstający kieł poza łuk zębowy,ale akurat to nie problem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milkaslask napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
milkaslask napisał(a):
to mi musialy bardzo szybko ząbki wyjść bo mam prawie wszystkie popsute. Mimo, że dbam o zęby i raczej słodyczami się nie zajadam non stop robią mi się dziury 🥴

nie martw się ja mam to samo
jak idę po pół roku na przegląd to wiem ze zawsze będzie coś do zrobienia
na dentystę wydaje tysiące
mam ładny prosty zgryz ale niestety podatność na dziury chyba odziedziczyłam po tacie bo on ma dokładnie to samo

no właśnie zbankrutować idzie. Ja tam prostego nie mam w dodatku mam odstający kieł poza łuk zębowy,ale akurat to nie problem 🙂


Też mam go lekko skrzywionego, ale ja uwielbiałam smoczki do wielu lat, nawet nie powiem do kiedy 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milkaslask napisał(a):
mój mąż ma łądny pępek taki schowany ale nie bardzo głęboko a ja mam dziurę bez dna hehe


Ja lubię swoją dziurę 😜 bardziej seksownie to wygląda ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
milkaslask napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
milkaslask napisał(a):
to mi musialy bardzo szybko ząbki wyjść bo mam prawie wszystkie popsute. Mimo, że dbam o zęby i raczej słodyczami się nie zajadam non stop robią mi się dziury 🥴

nie martw się ja mam to samo
jak idę po pół roku na przegląd to wiem ze zawsze będzie coś do zrobienia
na dentystę wydaje tysiące
mam ładny prosty zgryz ale niestety podatność na dziury chyba odziedziczyłam po tacie bo on ma dokładnie to samo

no właśnie zbankrutować idzie. Ja tam prostego nie mam w dodatku mam odstający kieł poza łuk zębowy,ale akurat to nie problem 🙂


Też mam go lekko skrzywionego, ale ja uwielbiałam smoczki do wielu lat, nawet nie powiem do kiedy 🙃 🙃 🙃

hehe no przyznaj się 😜 ja miałam poprostu za mało miejsca na niego, wyskoczyły 2 do przodu ale jednego udało mi się palcem wcisnąć na swoje miejsce. Tylko że jak tamtego kła wepchałam to ten wyskoczył jeszcze bardziej 😜
Zmykam pomału obiadek szykować (robię pizzę 🙃:silly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
milkaslask napisał(a):
mój mąż ma łądny pępek taki schowany ale nie bardzo głęboko a ja mam dziurę bez dna hehe


Ja lubię swoją dziurę 😜 bardziej seksownie to wygląda ☺️

a Łukasz z mojej dziury się śmieje, mówi że mogę sobie obiad tam na później schować hahaha. Teraz już nie wygląda to apetycznie bo mam paskudny obwisły flak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milkaslask napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
milkaslask napisał(a):
mój mąż ma łądny pępek taki schowany ale nie bardzo głęboko a ja mam dziurę bez dna hehe


Ja lubię swoją dziurę 😜 bardziej seksownie to wygląda ☺️

a Łukasz z mojej dziury się śmieje, mówi że mogę sobie obiad tam na później schować hahaha. Teraz już nie wygląda to apetycznie bo mam paskudny obwisły flak.


Z mojego pępka się jeszcze nikt nie nabijał 🤪 za to na samym początku mój się śmiał i mówił "no gdzie masz te swoje słynne mięśnie na brzuchu teraz to masz galaretę" 🙃 świniak jeden, ale na szczęście wszystko wraca do normy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe ale się wymieniacie wadami postawy 🙂...a ja mam zapadnięte żebra hehe czyli wypukłe nie w tą stronę co trzeba 😜 moja Maja też ma lekko wypukły pępek a ja mam dziursko 😜
a ta moja pinda nauczyła się ssać kciuk i jak tylko go złapie to zaraz ssie i tak zasypia...kurde będę musiała ręce przywiązać 🤔 noo właśnie zasnęła na macie ehh
Blue mówisz że przyczyna kaszlu może być i taka hehe
też co dziennie po mału ogarniam chatkę i po trochu sprzątam, do świąt się wyrobię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
hehe ale się wymieniacie wadami postawy 🙂...a ja mam zapadnięte żebra hehe czyli wypukłe nie w tą stronę co trzeba 😜 moja Maja też ma lekko wypukły pępek a ja mam dziursko 😜
a ta moja pinda nauczyła się ssać kciuk i jak tylko go złapie to zaraz ssie i tak zasypia...kurde będę musiała ręce przywiązać 🤔 noo właśnie zasnęła na macie ehh
Blue mówisz że przyczyna kaszlu może być i taka hehe
też co dziennie po mału ogarniam chatkę i po trochu sprzątam, do świąt się wyrobię 😉

moja tez z kciukiem zasypia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu małej mierzyłam temp. i jak zwykle temp. 37,6 czyli odjąć 5kresek to 37,1 czyli prawidłowa temp. no to nie wiem co jest grane. Już postanowiłam, że jak do niedzieli jej to nie przejdzie to idę do lekarza. Osłuchowo też wg mnie jest czysto. Kurde sama powinnam zostać lekarzem 😁 kota wyleczyłam z kociego kataru(to jest b. śmiertelna choroba) a jego rodzeństwo zdechło, sama na własną rękę mu podawałam antybiotyki, witaminy, wapno i krople/maści do oczu bo jej ropiały i tak 3 razy dziennie przez 10dni a pinda ma teraz kilka lat i nie choruje 😉 no i mieszka z moją rodzinką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Ja dzisiaj zupę pomidorową gotuję 😉 i jak zwykle zapomniałam, że dzisiaj jest piątek i robię ją na mięsie ☺️

o nieeee piątek
znowu zapomniałam ☺️


Nooo a co chcesz gotować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...