Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

wesa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
wesa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kolo a mi się wydaje, że schizujesz z tą wagą 🙂 moja też nie rośnie w "fałdki" a mimo to ładnie tyje. Grubsze uda dostała. Fałdki ma tylko na udach i ciągle te same. Na rękach nie ma i w innych miejscach, ale ja Ci mówię to z stoickim spokojem, bo mam wagę 😜 Jak chcesz się uspokoić to też lepiej kup. Jak ją mam to nie ważę już małej codziennie tylko co kilka dni jak mi się przypomni.

jesteś cwana bo masz wage 😜 a sama jesteś panikarą 😜 tak samo jak ja 🙃 jutro wszystko się wyjaśni 😉


BUAHAHA no fakt! 😉 brzuch mnie boli cholera no już 2 dzień mimo tabletek.. hmm wzięłam stetoskop w łapy i osłuchałam małą 🙂 babcia mi kiedyś pokazywała pracowała jako pielęgniarka kiedyś.. i wg mnie ma wszystko czyste. Zero jakichkolwiek chrypnięć, kiedyś testowałyśmy oddech na dziadku jak był chory.
a ze mnie dalej leci i to taka świeża krew;/


No ja Ci mówię, że to ciąża (komórka się zagnieżdża) 🙃 🙃


normalnie jak cie dorwe to wypatrosze.....
jakby sie zagnieżdżała to by tylko plamienia były pipko-cipko


Ty już sobie teraz nie wmawiaj 😁 ja plamień nie miałam żadnych nawet kropeczki, a u Ciebie wiesz może być krew, bo 3 ciąża w takim tempie to się nie ma co dziwić 😁 😁 😁 😁 dobra ja się nabijam zawsze a potem sama tak mam, jak wtedy jak się śmialam z kumpeli, że jest w ciąży, a ja już dawno w niej byłam tylko nie wiedziałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja się seksiłam tylko 3 razy więc nie ma opcji bym była w ciąży buahahah! aha i mamy mikroskop i się przyznam, że kazałam mojemu dostarczyć mi "spermy" i zobaczyłam te małe dzikuny jak sobie pomykają 😁 😁 😁 czy ja mówiłam, że jestem NORMALNA?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dałam moją Maję do gazety na konkurs"najpiękniejszy uśmiech dziecka" (taka nasza regionalna gazeta). Mam nadzieje ze wspomozecie sms-ikiem (prócz Blue, bo ta pipka nie uznaje takich rzezczy hihi).

Kiedys dałam jej zdjecie na królową balu karnawałowego(miała roczek) i wygrała, dostała laptopa(tatuś sie ucieszył). Teraz tez bede głosowała ile wlezie hihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Ja się seksiłam tylko 3 razy więc nie ma opcji bym była w ciąży buahahah! aha i mamy mikroskop i się przyznam, że kazałam mojemu dostarczyć mi "spermy" i zobaczyłam te małe dzikuny jak sobie pomykają 😁 😁 😁 czy ja mówiłam, że jestem NORMALNA?


wszyscy wiemy ze normalna to ty nie jestes...a zreszta my chyba wszystkie mamy takie odchyły hihi


sory moze nie takie jak ty ale jakies mamy hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Ja się seksiłam tylko 3 razy więc nie ma opcji bym była w ciąży buahahah! aha i mamy mikroskop i się przyznam, że kazałam mojemu dostarczyć mi "spermy" i zobaczyłam te małe dzikuny jak sobie pomykają 😁 😁 😁 czy ja mówiłam, że jestem NORMALNA?

nie wiem czy mówiłaś ale każda z Nas na pewno już to dawno zauważyła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
Dałam moją Maję do gazety na konkurs"najpiękniejszy uśmiech dziecka" (taka nasza regionalna gazeta). Mam nadzieje ze wspomozecie sms-ikiem (prócz Blue, bo ta pipka nie uznaje takich rzezczy hihi).

Kiedys dałam jej zdjecie na królową balu karnawałowego(miała roczek) i wygrała, dostała laptopa(tatuś sie ucieszył). Teraz tez bede głosowała ile wlezie hihi.

a na jaki numer i jaki tekst sama? na pewno zagłosuję 😉 należy się bo Majeczka jest śliczna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
wesa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
wesa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kolo a mi się wydaje, że schizujesz z tą wagą 🙂 moja też nie rośnie w "fałdki" a mimo to ładnie tyje. Grubsze uda dostała. Fałdki ma tylko na udach i ciągle te same. Na rękach nie ma i w innych miejscach, ale ja Ci mówię to z stoickim spokojem, bo mam wagę 😜 Jak chcesz się uspokoić to też lepiej kup. Jak ją mam to nie ważę już małej codziennie tylko co kilka dni jak mi się przypomni.

jesteś cwana bo masz wage 😜 a sama jesteś panikarą 😜 tak samo jak ja 🙃 jutro wszystko się wyjaśni 😉


BUAHAHA no fakt! 😉 brzuch mnie boli cholera no już 2 dzień mimo tabletek.. hmm wzięłam stetoskop w łapy i osłuchałam małą 🙂 babcia mi kiedyś pokazywała pracowała jako pielęgniarka kiedyś.. i wg mnie ma wszystko czyste. Zero jakichkolwiek chrypnięć, kiedyś testowałyśmy oddech na dziadku jak był chory.
a ze mnie dalej leci i to taka świeża krew;/


No ja Ci mówię, że to ciąża (komórka się zagnieżdża) 🙃 🙃


normalnie jak cie dorwe to wypatrosze.....
jakby sie zagnieżdżała to by tylko plamienia były pipko-cipko


Ty już sobie teraz nie wmawiaj 😁 ja plamień nie miałam żadnych nawet kropeczki, a u Ciebie wiesz może być krew, bo 3 ciąża w takim tempie to się nie ma co dziwić 😁 😁 😁 😁 dobra ja się nabijam zawsze a potem sama tak mam, jak wtedy jak się śmialam z kumpeli, że jest w ciąży, a ja już dawno w niej byłam tylko nie wiedziałam 😉

taaak nabijaj się z Gosi a za miesiąc nam napiszesz: :dziewczyny jestem w ciąży ! ! !" hahaha 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
wesa napisał(a):
Dałam moją Maję do gazety na konkurs"najpiękniejszy uśmiech dziecka" (taka nasza regionalna gazeta). Mam nadzieje ze wspomozecie sms-ikiem (prócz Blue, bo ta pipka nie uznaje takich rzezczy hihi).

Kiedys dałam jej zdjecie na królową balu karnawałowego(miała roczek) i wygrała, dostała laptopa(tatuś sie ucieszył). Teraz tez bede głosowała ile wlezie hihi.

a na jaki numer i jaki tekst sama? na pewno zagłosuję 😉 należy się bo Majeczka jest śliczna 😉


dzis zaniosłam zdjecie, jutro juz moze bedzie w gazecie, a jak nie jutro to za tydzien, Napewno podam wam numerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
kolo177 napisał(a):
wesa napisał(a):
Dałam moją Maję do gazety na konkurs"najpiękniejszy uśmiech dziecka" (taka nasza regionalna gazeta). Mam nadzieje ze wspomozecie sms-ikiem (prócz Blue, bo ta pipka nie uznaje takich rzezczy hihi).

Kiedys dałam jej zdjecie na królową balu karnawałowego(miała roczek) i wygrała, dostała laptopa(tatuś sie ucieszył). Teraz tez bede głosowała ile wlezie hihi.

a na jaki numer i jaki tekst sama? na pewno zagłosuję 😉 należy się bo Majeczka jest śliczna 😉


dzis zaniosłam zdjecie, jutro juz moze bedzie w gazecie, a jak nie jutro to za tydzien, Napewno podam wam numerek 🙂
będę pisać 😜 a pokaż zdjęcie jakie dałaś do gazety 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo jak Ty umiesz człowieka pocieszyć 🤪 mój brzuch chyba zaraz urodzę 😠 dlaczego mamy tak źle, nie dość, że rodzimy, chodzimy w ciąży to jeszcze brzuch musi boleć co mieś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
...ale sobie komplementy prawicie hehe
Lagoona jeśli cię to pocieszy to moja też parę razy dziennie kaszle, od jakiś 3 tygodni. Ale byliśmy w tym czasie na szczepieniu i osłuchiwali ją i nic nie stwierdzili i myślę sobie, że u mojej związane jest to dużą częstotliwością używania języka i tego że czasem zachłyśnie się śliną. Cały czas mieli tym ozorem albo do gadania albo do jedzenia łapek więc pewnie od tego...
u nas też dość ładnie i słońce się przebija więc zaraz spadamy na spacer bo ten mały wąglik już marudzi 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
...ale sobie komplementy prawicie hehe
Lagoona jeśli cię to pocieszy to moja też parę razy dziennie kaszle, od jakiś 3 tygodni. Ale byliśmy w tym czasie na szczepieniu i osłuchiwali ją i nic nie stwierdzili i myślę sobie, że u mojej związane jest to dużą częstotliwością używania języka i tego że czasem zachłyśnie się śliną. Cały czas mieli tym ozorem albo do gadania albo do jedzenia łapek więc pewnie od tego...
u nas też dość ładnie i słońce się przebija więc zaraz spadamy na spacer bo ten mały wąglik już marudzi 😎


Na chorobę raczej nie stawiam albo mleko albo ślina. Teraz jak zjadła dłużej ją pionizowałam i nie kaszlała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
A my dzisiaj zamawiamy pieczonego kurczaka 😉


Zamawiacie? Ja wolę zrobić sama, bo te kupione są obrzydliwe 😁 a już w ogóle z rożna, 0 przypraw. Ja bym sobie devolaja zamówiła 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
A my dzisiaj zamawiamy pieczonego kurczaka 😉


Zamawiacie? Ja wolę zrobić sama, bo te kupione są obrzydliwe 😁 a już w ogóle z rożna, 0 przypraw. Ja bym sobie devolaja zamówiła 🤪 🤪

a nie lepiej zrobić? a ja kurczaka z zaufanego źródła zamawiam 😜 są świerzutkie i pyszne 😉 koleżanka piecze ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja miałam blisko domku taki pyszny rożen mniam mniam
ale facet zainwestował w nowy sprzęt kasę i od razu zaczął oszczędzać i stracił na jakości
jak ostatnio kupiliśmy kurczaczka to się zastanawiałam czy to nie gołąb z osiedla przypadkiem 🤢
jak podjechaliśmy tam kiedyś później to było to samo wiec zrezygnowaliśmy od razu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
a już mi się przejadło to mięso z worków typu pomysł na ...

szukałam na necie co ny tu zrobić i spróbuję zupę szpinakową
zrobiłabym jakaś zupę krem ale mi się blender zepsuł

ja uwielbiam zupki krem 😜 i muszę jakąś zrobić bo dawno u nas zupy nie było 😜 a blender to świetna sprawa 😉 ostatnio kupiłam kurczaka po hawajsku czy coś takiego... i było pyszne... to było chyba knorra, to był taki sos w środku a reszte miałam swoją 😉 i dodałam troszkę rzeczy od siebie jeszcze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...