Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
my dzięki takim odwiedzinom, wizytom i rodzicom mamy miesięcznie dodatkową kasę w wysokości mojej wypłaty 🤪
wiecie co już za 1,5 miesiąca musiałabym wracać do pracy 🤢 bo wychodzi mi jakoś do końca maja, ale będę pisać jeszcze o te dodatkowe 2 tyg. macierzyńskiego no i na szczęście mam jeszcze 2 m-ce łącznie urlopu wypoczynkowego 😜 więc do połowy sierpnia mam wakacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe u mnie to samo macierzynski kończy się 12 czerwca ale wybiorę jeszcze 2 tygodnie dodatkowego i 2 urlopy tylko że ja ostatni rok mam urlop 20 dniowy wiec wracam do pracy jakos na początku sierpnia
chyba umrę z tęsknoty i zamartwiania się jak się będzie czuła moja myszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo ja też chyba nie będę mogła się skupić w pracy, tylko będę o niej myśleć... ☺️ chociaż jak przyjdzie już mój czas to będziemy się z mężem zastanawiać czy nie wezmę jeszcze wychowawczego do końca roku...jakoś te 4 m-ce chyba się przekulamy. Akurat mała miałaby roczek i nie przegapiłabym jej pierwszych kroków itp. bo jak zostawię ją teściowej i to ona byłaby świadkiem tych ważnych zdarzeń to by mi gul wyskoczył hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja za swoją nie przepadałam chyba do czasu aż zaszłam w ciążę
bo ona ma córkę i jej dzieci i ich bardzo faworyzowała w stosunku do mojego męża
a teraz dużo się zmieniło
stara się nam pomagać, cięgle kaskę podrzuca nawet bez okzaji, prawie codziennie dzwoni i bardzo tęskni za Anastazją
dzięki temu ja zmieniłam swoje podejście do niej i nawet zaczęłam zwracać się do niej mamo bo wcześniej to mówiłam tylko teściowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego rodzice nie żyją, nie poznałam ich nawet, więc nie wiem czy bym ich polubiła czy nie. Wróciłam ze spaceru, ubrałam ją lżej i też było ok. Dzisiaj ważyłam ją po jedzeniu i wyszło 5900 😁 tyje niesamowicie jak się naje haha! a tak to obstawiam te 5700 z czymś tak myślę.

Dzisiaj zrobiła tak wielką kupę, że wszystko wylazło z pampersa i obsrała nawet spodnie 🙃 a jak wróciłam ze spaceru to obsikała legginsy 🙃 i body także szaleje dziewucha,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
moja wczoraj miała dla mnie taką niespodzankę jak wracałyśmy ze spaceru to usłyszałam jak cos tam ciśnie wiec szybko poleciałyśmy do domu
a tak kupa po samą szyję dosłownie
tak jej gdzieś wyleciało górą przez pampers że całe plecy miała osrane pod sam kark 😁


Buhahahaha! dobre! 🤪 moja jeszcze takiej nie zrobiła nigdy, ale wszystko przed nią widzę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
u mnie wietrznie, na spacerze nie byłam bo mały mi śpi w domu a Marcela zabrała do siebie mojej mamy przyjaciółka i mam chwilkę dla siebie.
ja teściowej mam po dziurki w nosie lubi wtrącić swoje 5 groszy a mnie to denerwuje, dopiero niedawno przestała do mnie wydzwaniać codziennie a było to uciążliwe, ma swoich dwóch wnuków u męża siostry a do mnie ma zawsze nie po drodze i patryka widziała może z kilka razy (nigdy nie ma czasu do nas przyjść- co się dziwić jak przesiaduje codziennie u tamtych wnuków to dla moich nie ma czasu) ach szkoda gadać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my już wróciłyśmy ze spacerku.......aaaaallle cieplutko super, ze 25 st. będzie 🙂
moje pranko też suszy się na balkonie, jutro dalej będę prać i umyję okno balkonowe i balkon.
Maja też przedwczoraj zrobiła taką kupę że nie wiedziałam jak się za nią zabrać, całe plecy i piżamka uwalone, do dziś się nie sprało hehe, chyba wygotuję 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...