Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ale okropna pogoda 😮 tylko usiąść i płakać.. ciągle pada!!

Ja już tylko mam bolesne przeciągania i wytykania rąk, może to i lepiej bynajmniej mój pęcherz od kilku tyg. nie dostał ani razu skopa 😜 😁 ona się dużo rusza, napręża itp. ale kopniaki już nie lecą, tylko ciągle chce zdobywać szczyty 😁 pewnie zajęta jest masturbowaniem się hahaha! ☺️ 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny 🙂

wlasnie sie dowiedzialam, ze moja kuzynka jest w ciazy i ma termin na ten sam dzien co i ja,,,,, jaja 🙂 -to przeciez nie sprawa genetyki 😮 hhehee 😁

wczoraj mala mi chyba na przepone tak parla, ze najpierw zabraklo mi tchu,a pozniej to juz tylko czarnow oczach sie zrobilo,,,,, od razu polozylam sie na podloge przy otwartym tarasie z nogami do gory,,,,pomoglo............. a pozniej to robilam pol dnia kocie grzbietki, zeby ja troche przesunac w druga strone

co do ruchow,,,pokusilo mnie zeby zjesc lyzecze musztardy ,,,hehhe,,,Mala chyba kopniaka niezlego od niej dostala, bo rewanzu mnie skopala z kazdej strony 🙂 a od brzucha z Bossem oczu oderwac nie moglismy, taki ubaw byl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
kopniaki juz tak nie leca jak dawniej. jest wiecej rozciagania, ale czasami sie rzuci calym cialem 🙂 wczoraj moj robil obiad i ja z nim siedzialam w kuchni. mala byla spokojna do momentu jak zaczal kotlety rozbijac w tedy szalu dostala, musialam z nia wyjsc do innego pomieszczenia. na bank sie przestraszyla bidulka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie , mi to chyba Kluseczka rosnie,,,, rozmawialam teraz z funfela,,,jest w 34tyg. i jej corcia wazy 2120gram,,,,,,, a moja 3tyg.dalej i ok. 1900g...hmmmmmmm 🙂)
wczoraj czytalam w ksiazce , ze w tych tygodniach dzieci zaczynaja sie juz roznic od siebie wagowo i dlugoscia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki.Ja dopiero ogarnełam domek i ide cos na obiadek robic.Gosci niesety nie było i leniuchowałam cała sobote i niedziele w domku.Nakupiliśmy z meżem sobie słodyczy i nigdzie z domku nie wychodziliśmy 😁 Musialam trochę po odpoczywac bo po sprzątaniu ostatnim brzuch mnie bolał i krew z nosa leciała non stop 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lagoona ja miałam tak ja urodzilam o 8 rano i caly dzien i noc mi seba przespal bo miał zapasy z brzucha jeszcze i po prostu był zmeczony ale i tak go przystawialam do piersi aby pobudzic laktacje.I na drugi dzien powoli nabierałam pokarmu.A taka moja koleżanka co urodzila dwa tygodnie temu to przez dwa dni pokarmu nie miala i dziecko zaczelo byc głodne i pielegniarki dawali mu sztuczne z butelki a pózniej jak nabrala pokarmu to dziecko nie umialo sobie z nim dac rady bo dużo jego było i krztusila sie i przywyczaila sie do butelki i ona ściaga laktatorem i daje jej z butelki mleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my też z mężem jak sobie gadamy do niej to mówimy że fajnie by było gdyby była już z nami
a z drugiej strony niech da rodzicom jeszcze ze 2 miesiące wolności 🙂
ja mam już wszystko dla malutkiej i ciekawe co teraz będę robić ?
chyba ciuszki dalej kupować
bo kupowanie jej czegokolwiek jest takie fajne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...