Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a ja wlasnie oglądałam płyte z naszego wesela - coś mnie naszło 🙂 powspominałam sobie troszke, pośmialam sie.....ahh fajnie bylo.....
W wawie taka paskudna pogoda ze sie nie chce z domu wychodzic, ja dzis caly dzien w domu, deszcz pada i podobno ślisko jak choroba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
28 godzin odkąd dostałam skurcze dopiero urodziłam 🙂 Miałam skurcze ale nie miałam rozwarcia dlatego tak długo, i dawali mi tez oxy zeby cos sie bardziej posuwało i ból był niemiłośierny. Darłam sie na cały szpital, i myslałam ze nie przezyje, krzyczałam zeby tylko dziecko uratowali bo ja tego nie przezyje. hehe teraz to jest smieszne ale tak to wygladało. W skurczu wyzywałam pielegniarki a jak skurcz przechodził to je przepraszałam, hehe. Ale były kochane, mówiły ze moge sobie krzyczec ile chce 🙂 Mój mąż siedział biedny i płakał bo nie mógł mi pomóc. Nawet wyjął portwel i poszedł sie zapytac ile musi zapłacic zeby mi pomogli hehe wariat.
On tego porodu boi sie bardziej niz ja bo wie jak cierpiałam wtedy i az boi sie ze mna tam isc. Ale idzie bo bez niego sobie nie wyobrazam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[color=red]WIADOMOŚĆ OD KAMILI:
MAJECZKA URODZIŁA SIĘ O17.05, 10H SKURCZY, WAŻY 2850 I52CM. BOLAŁO JAK CHOLERA, ZSZYWAŁ JĄ Z PÓŁ GODZ., ALE MA JUŻ SWOJE CUDO JUŻ ZE SOBĄ I TO BYŁY EMOCJE I ŁZY 🙂
[/color]

wątek z gratulacjami dla Kamili:
http://www.brzuszek.net/forum,szosta_styczniowa_mama_kamila_urodzila_corke,17,592600.html,str=0#592600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...