Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
Majuśka jęczała rano to dałam jej w końcu nurofen. Cały dzionek jakoś przeleciał a teraz znów marudzi, temp. w pupci mierzona 38 st. 😞 Zęby to czy coś innego?


Może i zęby, nie wiedziałam, że one tak się wyrzynają jeden po drugim w ciągu mieś... ile ona ma już ząbków? 2-3?
4 i dalej idą?


Kurcze no bez przesady, chyba nie.. trochę za mocno by ją wysypało zębami.
Łap z gęby nie wyciąga, slini się jak oszalała. Dałam jej znów nurofen i zaczyna się wściekać. Poczekam i najwyżej rano pójdę z nią do lekarza


To ona chyba będzie ewenementem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
Majuśka jęczała rano to dałam jej w końcu nurofen. Cały dzionek jakoś przeleciał a teraz znów marudzi, temp. w pupci mierzona 38 st. 😞 Zęby to czy coś innego?


Może i zęby, nie wiedziałam, że one tak się wyrzynają jeden po drugim w ciągu mieś... ile ona ma już ząbków? 2-3?
4 i dalej idą?


Kurcze no bez przesady, chyba nie.. trochę za mocno by ją wysypało zębami.
Łap z gęby nie wyciąga, slini się jak oszalała. Dałam jej znów nurofen i zaczyna się wściekać. Poczekam i najwyżej rano pójdę z nią do lekarza


To ona chyba będzie ewenementem 😁
A ja się przy tym ewenemencie wykończę niedługo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
Majuśka jęczała rano to dałam jej w końcu nurofen. Cały dzionek jakoś przeleciał a teraz znów marudzi, temp. w pupci mierzona 38 st. 😞 Zęby to czy coś innego?


Może i zęby, nie wiedziałam, że one tak się wyrzynają jeden po drugim w ciągu mieś... ile ona ma już ząbków? 2-3?
4 i dalej idą?


Kurcze no bez przesady, chyba nie.. trochę za mocno by ją wysypało zębami.
Łap z gęby nie wyciąga, slini się jak oszalała. Dałam jej znów nurofen i zaczyna się wściekać. Poczekam i najwyżej rano pójdę z nią do lekarza


To ona chyba będzie ewenementem 😁
A ja się przy tym ewenemencie wykończę niedługo 😞


Moja też mnie wykończy nie chce spać, oczy jak ping pongi, smoczek wypluwa i wyje 🙂 trzeba przy niej siedzieć 🤢 a myślałam, że jak dostanie jeść to pójdzie spać i doopa! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny musze sie Wam pochwalic 😜 Dostalam w pracy dzis list z pochwala i komplementem od klientki 😆 Napisala, ze chce pochwalic nasza obsuge klienta, ze bylam znakomita (bo ja z nia 2 razy rozmawialam). Poradzilam, wyslalam probki, ktore byly bardzo pomocne i przekonalam ich do tego, zeby zobaczyc dodatkowy produkt, ktory oni w rezultacie zdecydowali sie kupic ze sklepu, ktory im rowniez polecilam 🙂 I pisze: 'Mam nadzieje,ze mozecie ta pania odnalezc, bo nie pamietam imienia, i podziekowac jej za tak fantastyczna obsluge klienta.' I ze: 'Bardzo milo jest otrzymac taki profesjonalizm. Minelo duzo lat od czasu kiedy ostatnio napisalam list jak ten. Zdecydowanie bede polecac Wasze uslugi' 🙂 Wiem, ze to glupie, ale az sie wzruszylam ☺️ ,bo bardzo rzadko ktos podziekuje za pomoc, nie zawsze doceniaja. A az sie czlowiekowi lepiej pracuje 🙂 Szefowa mi to dala i kazala zrobic kopie i szefowi na biurku polozyc, zeby sobie przczytal jak sie w biurze pojawi hiihihih. To skserowalam i sama dla siebie tak samo - takie moje male wynagrodzenie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
A ja odpocznę na emeryturze dopiero 😞


my z mezulkiem uwielbiamy filmy i mamy olbrzymia kolekcje i co rusz cos dokupujemy a czasu nie ma by cokolwiek ogladnac 😜 i tak sobie mowimy ze na emeryturze bediemy ogladac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
wesa wszytskiego naj 🙂 tez masz dwie osobowosci jak moj maz i tesc??? 😜

Wesa naj naj 😉 😘 mój ojciec ma dwie osobowości 😜
dzieki dziewczyny:* ale jestem padnieta po dzisiejszym dniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
kolo177 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
wesa wszytskiego naj 🙂 tez masz dwie osobowosci jak moj maz i tesc??? 😜

Wesa naj naj 😉 😘 mój ojciec ma dwie osobowości 😜
dzieki dziewczyny:* ale jestem padnieta po dzisiejszym dniu 🙂

Wesus - i ode mnie tak samo urodzinowy 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...