Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kolo jakie ona ma uda grube!! 🤪 super się przewraca, moja nawet na boki jest leniwa, na bok się przewraca najczęściej podczas jedzenia i jak idzie spać, a tak to jej się nie chce 😆

Ona dzisiaj tak zaczęła wariować 😉 muszę Ją częściej na podłodze na kocyki (bo jest ich kilka) kłaść i się z Nią bawić 😉
a jedna pisze że grube uda a druga że zgrabne hahaha a prawda jest taka że nóżki to ma tłuściutkie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
promyczek1981 napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
Nie wiem czy to Ty pisałaś promyczek, a Twoja ssie jeszcze palucha, i co z tym robisz?

Tak to moja taka zdolna 🤪 Przez jakiś czas zakładałam skarpetę na rączkę. Teraz już nie robię nic i ciąga tylko sporadycznie

ehhe to tak jak ja 😎
moja też na boki ładnie się przewraca, a szczególnie jak chcę jej pieluchę założyć, złośliwiec jeden 😜
Kolo a ile Twoja waży, bo wygląda pulchniutko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
Nie wiem czy to Ty pisałaś promyczek, a Twoja ssie jeszcze palucha, i co z tym robisz?

Tak to moja taka zdolna 🤪 Przez jakiś czas zakładałam skarpetę na rączkę. Teraz już nie robię nic i ciąga tylko sporadycznie

ehhe to tak jak ja 😎
moja też na boki ładnie się przewraca, a szczególnie jak chcę jej pieluchę założyć, złośliwiec jeden 😜
Kolo a ile Twoja waży, bo wygląda pulchniutko 😜

dowiem się we wtorek na szczepieniu 😉 ostatnio niecałe 2 tyg emu ważyła 6215 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
Nie wiem czy to Ty pisałaś promyczek, a Twoja ssie jeszcze palucha, i co z tym robisz?

Tak to moja taka zdolna 🤪 Przez jakiś czas zakładałam skarpetę na rączkę. Teraz już nie robię nic i ciąga tylko sporadycznie

ehhe to tak jak ja 😎
moja też na boki ładnie się przewraca, a szczególnie jak chcę jej pieluchę założyć, złośliwiec jeden 😜
Kolo a ile Twoja waży, bo wygląda pulchniutko 😜

dowiem się we wtorek na szczepieniu 😉 ostatnio niecałe 2 tyg emu ważyła 6215 😉


Moja ważyła wtedy 6600, ale najedzona to głodna zapewne z 6500 🙂 no i nie ma takich grubych udek hihi 😜 inaczej się jej ten tłuszcz rozkłada, albo Twoja tylko tak wyszła na tym filmiku.. Moja ma tylko po 1 fałdce na 2 nogach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
Nie wiem czy to Ty pisałaś promyczek, a Twoja ssie jeszcze palucha, i co z tym robisz?

Tak to moja taka zdolna 🤪 Przez jakiś czas zakładałam skarpetę na rączkę. Teraz już nie robię nic i ciąga tylko sporadycznie

ehhe to tak jak ja 😎
moja też na boki ładnie się przewraca, a szczególnie jak chcę jej pieluchę założyć, złośliwiec jeden 😜
Kolo a ile Twoja waży, bo wygląda pulchniutko 😜

dowiem się we wtorek na szczepieniu 😉 ostatnio niecałe 2 tyg emu ważyła 6215 😉


Moja ważyła wtedy 6600, ale najedzona to głodna zapewne z 6500 🙂 no i nie ma takich grubych udek hihi 😜 inaczej się jej ten tłuszcz rozkłada, albo Twoja tylko tak wyszła na tym filmiku.. Moja ma tylko po 1 fałdce na 2 nogach.

A Dyśka ma tłuste udka jak cholera 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a u nas na dniach nowej rudy wystąpi Doda 😉 hahaha a noworudzianie się nie zgadzają 😜 a władze miasta podpisały umowę, zapłacili Jej 70 tys a później się chceli wycofać i za chęć zerwania umowy musieli jej jeszcze 50 tys zapłacić i wyszło na to że koncert Dody wyniesie nasze miasto 120 tys 🤪 a pewnie zaśpiewa ze 3 piosenki hahaha ( i to z playbacku)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kolo jakie ona ma uda grube!! 🤪 super się przewraca, moja nawet na boki jest leniwa, na bok się przewraca najczęściej podczas jedzenia i jak idzie spać, a tak to jej się nie chce 😆

Ona dzisiaj tak zaczęła wariować 😉 muszę Ją częściej na podłodze na kocyki (bo jest ich kilka) kłaść i się z Nią bawić 😉
a jedna pisze że grube uda a druga że zgrabne hahaha a prawda jest taka że nóżki to ma tłuściutkie 😉

Ja pisałam, że chudziutkie, bo w porównaniu do Tosiaka to...hmmm
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/220/28365717.jpg/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/674/28365717.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
promyczek1981 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kolo jakie ona ma uda grube!! 🤪 super się przewraca, moja nawet na boki jest leniwa, na bok się przewraca najczęściej podczas jedzenia i jak idzie spać, a tak to jej się nie chce 😆

Ona dzisiaj tak zaczęła wariować 😉 muszę Ją częściej na podłodze na kocyki (bo jest ich kilka) kłaść i się z Nią bawić 😉
a jedna pisze że grube uda a druga że zgrabne hahaha a prawda jest taka że nóżki to ma tłuściutkie 😉

Ja pisałam, że chudziutkie, bo w porównaniu do Tosiaka to...hmmm
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/220/28365717.jpg/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/674/28365717.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

uuu to faktycznie Dyśka ma szczuplaski 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny pod czym śpią Wasze maluchy? Ja cały czas zachwalałam śpiworki do spania, ale te Tośkowe nocne wygibasy pomieszały nam szyki i teraz już się tak nie sprawdzają 😞 (Mała się w nie teraz zaplątuje, bo jest za bardzo ruchliwa). Dziś w nocy przykryłam Ją tylko kocykiem myśląc naiwnie, że teraz będę mogła spać dłużej. Tośka wierciła się jak zwykle i na domiar złego spała odkryta 😠 Dodam tylko, że tu u nas nie ma tak wysokich temperatur jak w Polsce. Dziś np mamy zaledwie 12 stopni, a w nocy mieliśmy 6 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
promyczek1981 napisał(a):
Dziewczyny pod czym śpią Wasze maluchy? Ja cały czas zachwalałam śpiworki do spania, ale te Tośkowe nocne wygibasy pomieszały nam szyki i teraz już się tak nie sprawdzają 😞 (Mała się w nie teraz zaplątuje, bo jest za bardzo ruchliwa). Dziś w nocy przykryłam Ją tylko kocykiem myśląc naiwnie, że teraz będę mogła spać dłużej. Tośka wierciła się jak zwykle i na domiar złego spała odkryta 😠 Dodam tylko, że tu u nas nie ma tak wysokich temperatur jak w Polsce. Dziś np mamy zaledwie 12 stopni, a w nocy mieliśmy 6 😮

załóż jej póśpiochy i będziesz miała pewne że nie ściągnie skarpetek bo ich nie będzie miała i jak się odkryje to nie zmarznie tak mocno 😉 ja Dyśkę ubieram w same body i przykrywam flanelową poszewką na poduchę 😜 Rozkopuje się i tak ale w mieszkaniu mamy ciepło więc nie marznie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia ja tyle samo mialam do nadrobienia ja nie mam tyle czasu aby siedziec iklikac zawsze cos miwypadnie i abch po moim siedzeniu dopiero chwila olik spi kodzio baje oglada


dzis moje sloneczko ma imieninki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
kolo ale ci zazdroszcze ze córcia ci takładnie je obiadki:P

hehe cholernie mnie to cieszy że tak łądnie je bo ja już nie mogłam wytrzymać... odliczałam dni do podania Jej czegoś nowego 😜 a nie tylko cycek i butla 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...