Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

Kolo a co jej dałaś, że robi twarde bobki? Daj jej dużo do picia, musisz ją teraz nawodnić dobrze, moja też raz w życiu robiła bobki to w nią wlałam ponad 200ml jednego dnia i w końcu kupa się zrobiła normalna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A ja kupiłam dzisiaj małej deserek jabłkowo-bananowy (zawsze jak idę do Tesco po coś w tym przypadku po Lovelę to nie mogę się powstrzymać by czegoś więcej nie kupić) 🤪 pożarła prawie cały słoiczek tak jej smakowało, zjadłam tylko 7 takich malutkich łyżeczek (mniejszych niż te nasze łyżeczki od kompletów) bo one są dla dzieci takie gumowe malutkie 🙃 jestem ciekawa czy banan ją uczuli i jeszcze po nim ponoć są czarne kupy takie nitki i kaszki już dawać nie będę znowu jej będę kleik wmuszać, bo robi zielone kupy nadal 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny my chyba niedługo zaczniemy przypinać małego w bujaczku, bo się cwaniak dziś powiesił na zabawkach i dźwignął woohoo:
a wczoraj jak się chciał przewrócić na brzuch a nie umiał to się poduchy złapał i podciągnął.
Kombinuje jak może 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

youmit napisał(a):
Dziewczyny my chyba niedługo zaczniemy przypinać małego w bujaczku, bo się cwaniak dziś powiesił na zabawkach i dźwignął woohoo:
a wczoraj jak się chciał przewrócić na brzuch a nie umiał to się poduchy złapał i podciągnął.
Kombinuje jak może 😉 😜


Youmit a co Ty chcesz on dorasta 🤪 silny chłopak z niego, moja jak mnie ciągnie to za sweter to aż się śmieje a dzisiaj mnie biła 🤪 tak jakby miała grzechotkę w ręku(no ale nie miała) to tak uderzała ręką o mnie 😮 a leżała normalnie na łóżku, ona ma jazdy niezłe. Już za młodu mnie bije to co będzie później..

Uff zasnęła 😉 jutro i pojutrze mam szkołę to będę rzadziej zaglądać. Idę oglądać tv. Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takiego rampersa wylicytowałam, drogo, ale i tak jestem z siebie dumna 😁 uwielbiam jak wygrywam.

http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/16/26/16/37/1626163771
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
youmit napisał(a):
Dziewczyny my chyba niedługo zaczniemy przypinać małego w bujaczku, bo się cwaniak dziś powiesił na zabawkach i dźwignął woohoo:
a wczoraj jak się chciał przewrócić na brzuch a nie umiał to się poduchy złapał i podciągnął.
Kombinuje jak może 😉 😜


Youmit a co Ty chcesz on dorasta 🤪 silny chłopak z niego, moja jak mnie ciągnie to za sweter to aż się śmieje a dzisiaj mnie biła 🤪 tak jakby miała grzechotkę w ręku(no ale nie miała) to tak uderzała ręką o mnie 😮 a leżała normalnie na łóżku, ona ma jazdy niezłe. Już za młodu mnie bije to co będzie później..

Uff zasnęła 😉 jutro i pojutrze mam szkołę to będę rzadziej zaglądać. Idę oglądać tv. Buziaki 😘

Nio jak mi dziś ręką o twarz zahaczył to jak jakiś bokser 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
musze sobie zaznaczyc dokad przeczytalam 😜

Wlasnie , ale jak? Bo ja sobie zaznaczam i zawsze mnie bierze do strony pierwszej 😠 moze to dlatego, ze nie zapisuje historii? Sama nie wiem, ale juz nie ndazam 😜 Pozdrowki lasencje tak przy okazji! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
youmit napisał(a):
Dziewczyny my chyba niedługo zaczniemy przypinać małego w bujaczku, bo się cwaniak dziś powiesił na zabawkach i dźwignął woohoo:
a wczoraj jak się chciał przewrócić na brzuch a nie umiał to się poduchy złapał i podciągnął.
Kombinuje jak może 😉 😜


Youmit a co Ty chcesz on dorasta 🤪 silny chłopak z niego, moja jak mnie ciągnie to za sweter to aż się śmieje a dzisiaj mnie biła 🤪 tak jakby miała grzechotkę w ręku(no ale nie miała) to tak uderzała ręką o mnie 😮 a leżała normalnie na łóżku, ona ma jazdy niezłe. Już za młodu mnie bije to co będzie później..

Uff zasnęła 😉 jutro i pojutrze mam szkołę to będę rzadziej zaglądać. Idę oglądać tv. Buziaki 😘

Nio jak mi dziś ręką o twarz zahaczył to jak jakiś bokser 😉

Haha fajnie dzieciaczki 🙂 Poczekajcie az beda mialy 2 latka 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
I takiego rampersa wylicytowałam, drogo, ale i tak jestem z siebie dumna 😁 uwielbiam jak wygrywam.

http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/16/26/16/37/1626163771


Daria, a wlasnie mialam pisac zebys pokazala co malej dzis kupilas 😆 Fajniusie!!!! Macie nosa laski do fajnych ubranek - tak trzymac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny czy kupowałyscie kiedys w bon prixie????
znalazłam tak kilka fajnych rzeczy. taki strój by mi zakrył to co mi sie nie podoba.
http://www.bonprix.pl/pub/0/bwz145x08_600.jpg
albo taki
http://www.bonprix.pl/pub/0/bfv119x01_328.jpg
czy ten
http://www.bonprix.pl/pub/0/bnm128x01_600.jpg

Który najładniejszy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Youmit jestem fanką siwych rzeczy mam jebla na tym pkt. W Auchan mają cały dział siwych rzeczy także planuję tam kiedyś wpaść i kupić wszystko dla małej siwego hihi.. śliczny bodziak 🙂

Wesa nie kupuj nic tam, mam dużo znajomych co kupowało i nie są zadowoleni większość rzeczy wygląda inaczej niż na żywo, albo są lipnych materiałów i inne rozmiarówki mają.

Mała po tym deserku zasnęła ok 20 godz i spała do 6:30 🙂 😁 ani razu się nie przebudziła. Czyli brzucho nie boli, ale jeszcze może wystąpić jakieś uczulenie do 2dni. Ja się tej kupy nie mogę doczekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i moja zaczęła zrzucać miśki 🙂 już dzisiaj jeden leżał pod łóżkiem, bo ona go bierze i przekłada za barierkę 😁 a jej ulubiona pozycja do spania to przewraca się na bok i wtula w ochraniacz i go obejmuje to przez to czasami ją odchylam od niego albo sprawdzam czy oddycha tak się wciska, że twarzy nie ma widać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
joasiu nie sugeruj sie tym widocznie mala tyle potrzebuje.a na opakowaniu oni ogolnie pisza zawsze.na bebilonie pepti pisze zeby dawac po 200ml mleka i 5 razy a ja nie patrze na to jak jest glodny to daje a twoja widocznie mniej potrzebuje 🙂
mialam dzisiaj noc nie przespana maly goraczkowal po szczepionce mial w pupce 39,6 stopnia dalam mu czopka ale i tak plakal mocno moze to zabki nie wiem kurcze o o 2 w nocy dopiero usnal biedaczek spal do 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Aha i moja zaczęła zrzucać miśki 🙂 już dzisiaj jeden leżał pod łóżkiem, bo ona go bierze i przekłada za barierkę 😁 a jej ulubiona pozycja do spania to przewraca się na bok i wtula w ochraniacz i go obejmuje to przez to czasami ją odchylam od niego albo sprawdzam czy oddycha tak się wciska, że twarzy nie ma widać.

Moja ma identyczną pozycję do snu 😜 a ja przykładam ucho i słucham czy oddycha bo jakbym chciała Ją odsunąć to by się gówniara obudziła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...