Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

U mnie nadal jest napisane 720ml 5/6mieś. 🙂 bo oni chyba zakładają, że dziecko je obiadki i deserki. Mała przed moim wyjazdem cyrki odwaliła nie chciała nic jeść :/ zjadła do teraz tylko 190ml ehhh!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
Hej 🙂dziewczyny mam pyt na opak Bebika jest napisane że w czwartym m-cu dziecko powinno jeść 6 razy po 150 czyli 900ml 🤪a moja Sonia je 600- 700 😞hmm ile wasze maluchy jedzą?


Ehh moja to potrafi 90ml pic i sie najada tym aje punktualnie co 3h 🙂) tylko od 20juz mam spokój do rana... wczoraj to z łaska 60ml wypila hehe ale widocznie tyle potrzebuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
dziewczyny czy kupowałyscie kiedys w bon prixie????
znalazłam tak kilka fajnych rzeczy. taki strój by mi zakrył to co mi sie nie podoba.
http://www.bonprix.pl/pub/0/bwz145x08_600.jpg
albo taki
http://www.bonprix.pl/pub/0/bfv119x01_328.jpg
czy ten
http://www.bonprix.pl/pub/0/bnm128x01_600.jpg

Który najładniejszy?

Wesa mnie się najbardziej podoba czarny, ale Nusia chyba ma racje, nie za staro sie będziesz w tym czuła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
hej
joasiu nie sugeruj sie tym widocznie mala tyle potrzebuje.a na opakowaniu oni ogolnie pisza zawsze.na bebilonie pepti pisze zeby dawac po 200ml mleka i 5 razy a ja nie patrze na to jak jest glodny to daje a twoja widocznie mniej potrzebuje 🙂
mialam dzisiaj noc nie przespana maly goraczkowal po szczepionce mial w pupce 39,6 stopnia dalam mu czopka ale i tak plakal mocno moze to zabki nie wiem kurcze o o 2 w nocy dopiero usnal biedaczek spal do 8

Cześć Babeczki 🙂
Joasiu ja miałam dokładnie to samo z Tośką po szczepieniu. Trwało to na szczęście tylko tą jedną noc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
promyczek1981 napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
olcia u mnie trwalo to tez jedna noc na szczescie 🙂 i dzisiaj juz jest dobrze 🙂
ale nigdy takiego czegos nie mial ani seba tez i sie przestraszyłam troche

Dobrze, że już po problemie 🙂

ja się własnie boję że u Dyśki też wystąpi gorączka bo to będą te same szczepionki 😞 a mamy we wtorek... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
olcia u mnie trwalo to tez jedna noc na szczescie 🙂 i dzisiaj juz jest dobrze 🙂
ale nigdy takiego czegos nie mial ani seba tez i sie przestraszyłam troche

Dobrze, że już po problemie 🙂

ja się własnie boję że u Dyśki też wystąpi gorączka bo to będą te same szczepionki 😞 a mamy we wtorek... 😉

My tez idziemy we wtorek na szczepienie 😉 będzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
olcia u mnie trwalo to tez jedna noc na szczescie 🙂 i dzisiaj juz jest dobrze 🙂
ale nigdy takiego czegos nie mial ani seba tez i sie przestraszyłam troche

Dobrze, że już po problemie 🙂

ja się własnie boję że u Dyśki też wystąpi gorączka bo to będą te same szczepionki 😞 a mamy we wtorek... 😉

Nawet nie sprawdzałam czy tutaj dają to samo 😮
My teraz po skończeniu 4 m-ca dostaliśmy szczepionkę 6 w 1(infanrix) i przeciw meningokokom.
Trzeba być dobrej myśli 🙂 Na szczęście nie każda dzidzia reaguje tak samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja zareagowała wielkim rumieńcem po szczepieniu 😜 który na szczęście już znikł, ale twarda kulka pod skórą jeszcze jest 😞 wróciłam,.,. wiecie co ja mam za uparte dziecko do 15 nadal była tylko na tych 190 🙃 przyszłam pośmiała się jak mnie zobaczyła i ją przytulałam, to dałam jej herbatę 100ml wypiła całą i za pół godz. wpadła w histerię to poszłam jej zrobić mleko i zjadła 180ml 😁 ona zawsze coś odwala jak wyjeżdżam, nigdy nie je normalnie, poprzednio było to samo 😞 dziwne jak nigdzie nie jadę to ona je normalnie. Ogólnie to ona od mojego nie za bardzo lubi być karmiona, on się jej kojarzy bardziej z zabawą niż z jedzeniem. Kurcze to ja nie wiem co by się działo jakby teraz opiekunka miała ją karmić jak ona ma te swoje "widzi mi się"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Moja zareagowała wielkim rumieńcem po szczepieniu 😜 który na szczęście już znikł, ale twarda kulka pod skórą jeszcze jest 😞 wróciłam,.,. wiecie co ja mam za uparte dziecko do 15 nadal była tylko na tych 190 🙃 przyszłam pośmiała się jak mnie zobaczyła i ją przytulałam, to dałam jej herbatę 100ml wypiła całą i za pół godz. wpadła w histerię to poszłam jej zrobić mleko i zjadła 180ml 😁 ona zawsze coś odwala jak wyjeżdżam, nigdy nie je normalnie, poprzednio było to samo 😞 dziwne jak nigdzie nie jadę to ona je normalnie.

Może czekała na Mamusię 🙂 i nie lubi jak mama znika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

youmit napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Moja zareagowała wielkim rumieńcem po szczepieniu 😜 który na szczęście już znikł, ale twarda kulka pod skórą jeszcze jest 😞 wróciłam,.,. wiecie co ja mam za uparte dziecko do 15 nadal była tylko na tych 190 🙃 przyszłam pośmiała się jak mnie zobaczyła i ją przytulałam, to dałam jej herbatę 100ml wypiła całą i za pół godz. wpadła w histerię to poszłam jej zrobić mleko i zjadła 180ml 😁 ona zawsze coś odwala jak wyjeżdżam, nigdy nie je normalnie, poprzednio było to samo 😞 dziwne jak nigdzie nie jadę to ona je normalnie.

Może czekała na Mamusię 🙂 i nie lubi jak mama znika


Możliwe 🙂 bo czasami nie chce jeść od mojego i wtedy sama muszę ją karmić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

youmit napisał(a):
Mój dzisiaj prawie cały dzień śpi, to jakieś dziwne jest 😮


Jak się dobrze czuje i jest żywy to się martwić nie musisz 🙂 sen to samo zdrowie, gorzej gdyby był ospały i taki lejący. Może pogoda na niego działa? Moja jak zjadła to od razu odpadła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dziś zniknęłam na 1,5h. Przed wyjściem dałam małej pierś. Wychodząc dałam mężowi instrukcję co i jak ma dać Tośce, tak na wszelki wypadek 🙂 Okazało się, że młoda pod moją nieobecność wciągnęła 100ml mleka(kupiłam takie specjalne dla 'głodnych dzieci') rozrobionego na gęsto z kleikiem ryżowym(była karmiona łyżeczką) - nie wierze, że to nie było syte 🤨 A ta pipka tuż przed moim powrotem wpadła w mega histerię, bo jeszcze nie dojadła 😮 Na szczęście nie zdążył podać butelki bo cyc pojawił się w porę 🙂 Za m-c wracam do pracy 😞 Co to będzie?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...