Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
uff nadrobiłam dzisiejszy dzień
nawet nie mam czasu popisać z wami
też byłam dziś na zakupach mierzyłam sukienki w Orsayu na manekinach wyglądają fajnie a na mnie niestety nie nie dość że za długie to jeszcze za szerokie
o stroju kąpielowym nawet nie myślę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
dzięki dziewczyny za komplementy 🙂a na tym ostatnim zdjęciu mój mężulek 😜 ''spaceruje'' z Sonią 🤪 🤪 🤪jak wyszłam z domu to myślałam że padne 😁 😁 😁 😜

Adam to jak zostaje sam z Dyśką i ma iść na spacer to dzwoni po kolege i idą na piwo do paku hahaha... chociaż tyle dobrze że do parku a nie do knajpy 😜 ja też tam chodzę na spacery ale bez piwka hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się melduję jak zwykle pierwsza 🙂

Asiu!! Moja je od 400ml do 800 na dzień 🙂 i jakoś muszę z tym żyć a najczęściej to od 500 do maks 680ml 🙂 taka już jest.. zresztą mamy wagi to co się boisz?? Moja teraz mało tyje 😉 zważę ją dzisiaj na głodniaka. I u mnie na Bebilonie było napisane w 4mieś. że musi zjadać 750ml, a w 5/6mieś. znowu po 720ml 🙂 Asia Twoja mała Ci teraz dużo tyje czy już mało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam dodać, że obniżyłam łóżeczko o 1 stopień i już byłam pewna, że nie muszę mieć ochraniacza dla tej dzikuski, ale gdzie tam.. pierwsze co zrobiła to ułożyła się w poprzek i zaczęła krzyczeć, bo nie mogła się dalej przesunąć.. pół biedy 😉 i jak chciałam ją nakarmić to ją ułożyłam prosto a ona jakoś się wygięła i kopnęła nogą w szczebelek jak się rozryczała 😁 to migiem miałam ochraniacz w łóżeczku z powrotem.. kurcze to kiedy można już całkowicie go zdjąć?? jak zacznie siadać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no co ty ochraniacz musi byc cały czas, nawet jak maja była duża miała 1,5 roku dalej miała ochraniacz bo w śnie takie pozy przyjmowała ze główke by sobie poobijała o szczebelki. hehe Blue a jak zaczeła siadać to dodatkowo obkładałam szczebelki kołdrami bo jak sie gibneła to przywaliła w łepek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
no co ty ochraniacz musi byc cały czas, nawet jak maja była duża miała 1,5 roku dalej miała ochraniacz bo w śnie takie pozy przyjmowała ze główke by sobie poobijała o szczebelki. hehe Blue a jak zaczeła siadać to dodatkowo obkładałam szczebelki kołdrami bo jak sie gibneła to przywaliła w łepek.


No, ale Kolo mała nie miała ochraniacza i chyba nadal nie ma i żyje 🤪 to ja myślałam, że tak też mogę, na necie też niektórzy ludzie nie używają ich. No to kurcze nieźle, jeszcze tyle czasu z tym będzie. Szkoda, bo łóżeczko lepiej wygląda bez ochraniacza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie policzyłam i przyjdzie do mnie 8 listów 😁 😁 😁 w tym. tyg. nie było listonosza pod koniec to w pon. pewnie mnie zasypie listami.. 😁 i tych rajstop nadal nie mam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
wesa napisał(a):
no co ty ochraniacz musi byc cały czas, nawet jak maja była duża miała 1,5 roku dalej miała ochraniacz bo w śnie takie pozy przyjmowała ze główke by sobie poobijała o szczebelki. hehe Blue a jak zaczeła siadać to dodatkowo obkładałam szczebelki kołdrami bo jak sie gibneła to przywaliła w łepek.


No, ale Kolo mała nie miała ochraniacza i chyba nadal nie ma i żyje 🤪 to ja myślałam, że tak też mogę, na necie też niektórzy ludzie nie używają ich. No to kurcze nieźle, jeszcze tyle czasu z tym będzie. Szkoda, bo łóżeczko lepiej wygląda bez ochraniacza 😁
zreszta każdy zrobi jak uważa, i czy dziecko potrzebuje czy nie. mi tam ochraniacz sie bardzo podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
To ja się melduję jak zwykle pierwsza 🙂

Asiu!! Moja je od 400ml do 800 na dzień 🙂 i jakoś muszę z tym żyć a najczęściej to od 500 do maks 680ml 🙂 taka już jest.. zresztą mamy wagi to co się boisz?? Moja teraz mało tyje 😉 zważę ją dzisiaj na głodniaka. I u mnie na Bebilonie było napisane w 4mieś. że musi zjadać 750ml, a w 5/6mieś. znowu po 720ml 🙂 Asia Twoja mała Ci teraz dużo tyje czy już mało?
Jejku laski o której Wy wstajecie 🤪 🤪??Blue zważe ja wieczorkiem na głodnego 🙂ale wydaje mi sie że mało przybiera 😞...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no po prostu czytałam na necie opinie kiedy można go zdjąć i każdy miał inne zdanie na ten temat, mi oczywiście zależy na tym, żeby jej się nic nie stało, wczorajsza sytuacja pokazała, że nie może się bez niego obyć, no więc zostanie 🙂

Jeny jaką pogodę mam wstrętną 😞 a wy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
To ja się melduję jak zwykle pierwsza 🙂

Asiu!! Moja je od 400ml do 800 na dzień 🙂 i jakoś muszę z tym żyć a najczęściej to od 500 do maks 680ml 🙂 taka już jest.. zresztą mamy wagi to co się boisz?? Moja teraz mało tyje 😉 zważę ją dzisiaj na głodniaka. I u mnie na Bebilonie było napisane w 4mieś. że musi zjadać 750ml, a w 5/6mieś. znowu po 720ml 🙂 Asia Twoja mała Ci teraz dużo tyje czy już mało?
Jejku laski o której Wy wstajecie 🤪 🤪??Blue zważe ja wieczorkiem na głodnego 🙂ale wydaje mi sie że mało przybiera 😞...


Ja wstaję jak moja wstaje codziennie przeważnie budzi się jak mój wstaje do pracy, więc po 4 wstaje na bank 🙂 no i jak ją nakarmię to ona wtedy nie chce już spać to godz. mam z głowy aż uśnie a wtedy to ja już nie mogę zasnąć to wstaję,. Nie martw się to już normalne. Moja w tym mieś. nie wyciągnie więcej niż 500g na 100% 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
wesa napisał(a):
ja czekam chyba na dwie paczki.
; 🙂
A i dostałam próbki z nestlle w piątek
a ja nic nie dostaje 😞skąd to dostajecie??? 🤨


Ja też nie, dziewczyny chyba w szpitalu ankietę wypełniały. Ja żadnej nie dostałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na kupę!! Od przedwczoraj popołudnia do dzisiaj dostaje samo mleko, mam nadzieję, że wreszcie będzie żółta kupa 🙂 bo wczoraj nadal była zielona, ale dostała jeszcze słoiczek to się nie ma co dziwić, to dzisiaj może będzie już inna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam ochraniacz uzywam w pozniejszym wieku jak dziecko siada wtedy najbardziej jest potrzebny bo sie udeza 😁 i to taki an cale lzoeczko witam sie z rana wczoraj caly dzien bylismy na festynie zkonradkiem olinek zostal z babcia 😁 a tu fotki 😁


najpierw moj olinek 😁




a teraz jak sie bailismy;














i na koniec oliniek;


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie patrzyłam na Bebilona 2 i tam mają napisane, że w 7mieś. dziecko powinno zjadać ok. 630ml na dobę 🙂 czyli już znacznie mniej.. chyba, że ta tabelka nie jest aktualna 😁 i mieli podaną porcję jako 210ml x 3 🙂 moja na pewno tyle nie wypije jednorazowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...