Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jamelia to z okazji dzisiejszego Twojego święta:
Szczęśliwa Młoda Paro - życzymy Wam w uroczystym dniu ślubu miłości gorącej jak słońce, szlachetnej jak złoto, czystej jak łza, słodkiej jak miód oraz spełnienia pięknych marzeń i wspólnych planów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie wieczorkiem 🙂
Słoneczka po woli się chowa więc my z Natalą znów bierzemy się za podlewanie krzaczorków i cwietków 😉

Ja nie chowam się cały czas przed słonkiem ale też nie przesadzam no i kremik dziecięcy a filtrem 30

Co do Brzuszka to decyzja zapadła w Święta Wielkanocne. Akurat skończyła mi się miesiączka. Daliśmy sobie czas do sierpnia. Mało ale chciałam zmienić pracę (dobra umowa na czas nieokreślony, nie najgorsze warunki - wspaniałe na taki ciążowo-wychowawczy okres) i jakby nie wyszło to bym to zrobiła. To był jednak celny strzał - na majówce ujrzeliśmy dwie kreseczki na teście 🙂

To tyle na dziś. Mężuś wraca więc grilla na kolację czas rozpalić 😉 Miłego wieczorku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny moze wy wiecie jest tu temat taki jak grudzien 2008? bo widze rozne ale tego nie zdazylam zauwazyc chetnie bym pogadala z rodzicami maluchow 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja byłam wtedy na "brzuszkach", urodziłam na koniec listopada 2008 i raczej mało kto pisał wtedy na forum bo był Czat i wszystkie mamy tam ze soba pisały, miedzy innymi ja. A teraz nie ma czatu i wszystkie pisza na forum. także watpie zeby był taki wątek patka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka!
Ja przez dziesiec lat bralam tabletki antykoncepcyjne i w koncu zdecydowalismy sie ze przestaje je brac, bo wszyscy mi mowili, ze potrwa kilka miesiecy zanim organizm sie ureguluje. A ja zaszlam od razu po pierwszej miesiaczce od odstawienia tabletek 🙂 Zloty strzal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki,
ale dużo się już tu napisalo....super weekend, prawdziwe lato, szkoda że jutro trzeba do pracy,
co do brzuszka, to my z mężem chcieliśmy rozpocząć starania po wakacjach, co by się jeszcze wyszaleć, ale z drugiej strony zdawaliśmy sobie sprawę że może to troszkę potrwać, więc zaczęliśmy od wyjazdu majowego mając w perspektywie jeszcze kilka miesięcy przed sobą (w razie co 😉 a tu okazało się że pierwszy był złotym strzałem 🤪
ale radości i zaskoczenia w jednym nie ma końca, teraz kochamy najbardziej na świecie a wakacje i tak nie uciekną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img43.imageshack.us/i/92377007.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/7065/92377007.jpg[/IMG][/URL]

Dziewczynki a obywatelski obowiązek spełniony? Jak do tego podchodzicie (zwłaszcza w tych wyborach)? Ja przyznają bez bicia- nie byłam, nie głosowałam ale nie z tchórzostwa tylko z braku odpowiedniego dla mnie kanadydata. Żaden mnie nie przekonał - tyle

A jaka u Was pogoda? U nas kolejny upalny dzień. Moja Natala znalazła po sąsiedzku koleżankę więc nie nudzi się z nami bo jej jak nam nie wtsraczy poleżen na hustawce... 😉

Miłej niedzielki kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hihi z mojej strony patrząc na ten kalendarz chiński w chwili poczęcia byłaby dziewczynka, a patrząc na wyliczenia wg lekarza chłopiec...ale generalnie widzę że średnio się zgadza bo ja zostałam poczęta w czerwcu i ok jestem dziewczynką (dla przedziału wiekowego mojej mamy) ale mój brat w odpowiednim czasie też powinien być dziewczynką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...