Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
I też z HIPP są herbatki dla dzieci i jak coś to mama też może je pić i wtedy z mlekiem dzieciaczek dostaje. Takie natykolkowe to są chyba z kopru włoskiego. Moja siostra je dawała córce jak miała kolki. Mała wypiła pobekała popierdziała i było git 🙂
A do szpitala no to wiadomo kosmetyki typu tam szampon, mydło, coś do hig intymnej, szczotka, pasta itp. szlafrok, koszule do karmienia, stanik, majtki jednorazowe, podkłady, podpaski, nakłądki silikonowe w razie co, coś do smarowania piersi (chyba tą mustelę kupię), klapki pod prysznic, piszą że dobrze jest wziąść MP3 z relaksującą muzyką, woda coś słodkiego w razie gdyby mi sił zabrakło, lewatywę, bieliznę no i rzeczy dla maluszka. Jeszcze w sumie nie wiem czy ciuszki też czy tylko pampersy, chusteczki nawilżane i kosmetyki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka,
my wczoraj byliśmy w szkole rodzenia, wykład trwał 2h...i już za tydzień idziemy zwiedzać porodówkę i będzie można wypróbować na sucho te wszystkie przyrządy 🤪 ooo była taka pani co prezentowała taki przyrząd do łagodzenia skórczy TENS, podobno działa na te krzyżowe- słyszałyście o tym? Chyba sobie takie coś wypożyczę, najwyżej 😎 w ogóle rozdawali wiele próbek kosmetyków dla bobasów i mam...oby tak na każdym spotkaniu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiulek dlaczego Ci przesunął termin ?? Moja zawsze wychodzi starsza na usg a nikt mi żadnego terminu nie przesuwa, nie rozumiem.. przecież istnieje tylko 1 wiarygodny termin - z 1 usg 🙂 i każdy lekarz tylko ten będzie brał pod uwagę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi tez za kazdym razem termin wychodzi inny. To zależy od tego jak dziecko rośnie i wtedy usg podaje przyblizoną date porodu. Ja się sugeruję bardziej datą z miesiączki bo dzieci różnie rosną i te terminy sie zmieniaja.
a na pierwszym usg juz nawet nie pamietam jaki miałam termin. hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to tak, napewno sprzet masz tak ustawiony, albo poprostu inny.
Ta moja w tym roku kupiła jakiś najnowszy sprzęcior...dlatego tez tyle kasy tnie za wizyte.:/


A ja juz troche posprzatałam i myślę nad obiadkiem....albo zupa fasolowa albo makaron z pasta fasolową..hehe będą dziś wzdęcia po tej fasolce hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
Blue mi też tak jak Wesie pokazuje termin z miesiączki i termin z USG więc nie wiem czego u Ciebie nie pokazuje. na pierwszym usg termin miałam tak samo i OM i z USG na 15 a teraz mam na 5 dlaczego?- nie wiem.
lekarz powiedział że synuś to idealny średniaczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
ja właśnie siadłam przed kompa
dziś mężuś w domku wiec się obijamy 🙂
na usg znowu za wiele buzi nie widzieliśmy bo mała się albo zasłania albo tyłkiem odwraca

śmiejemy się że co z niej będzie ze kobieta skoro już trzeci raz zamiast twarzy to tyłek pokazuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...