Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
wesa napisał(a):
Byłam u ksiedza, wszystko załatwione. Zajeło mi to moze 5 minut i dziekuje. Musze tylko na nauki ale to tylko jedno spotkanie bedzie. 🙂

Wesa dobrze że już załatwiłaś księdza ale zastanawia mnie co to za nauki bo u nas nie ma nic takiego.
nas też jedno spotkanie dla rodziców i chrzestnych


u nas tylko rodzice, i całe szczescie chrzestni zadnych dokumentów nie muszą przynosić ze chrzczeni bierzmowani czy cos. Bo nie chce im zawracać głowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tak sobie myślę, że jak ona nie robi kupy do pampersa to za kilka mieś. podstawię jej nocnik 😜 zobaczymy której z nas dziecko będzie najszybciej robiło do niego hehe 🙂 u mnie mają wymóg, że nie przyjmują do przedszkola jak dziecko nie robi samodzielnie do nocnika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
Blue, zalezy, ale i tak je mniej niz jadł wczesniej, jak było wszystko normalnie. zdarzy sie ze zje 120 ale zadko. raczej 90 czy 60.


Moja to samo albo 60 albo 90. Ciekawe jak długo to będą mieli? Moja to ma odkąd weszła w 5 tydzień. Dosłownie jej nie poznaję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
Kasiu koleżanka przywiezie mi Sab simplex, wolę mieć na wszelki wypadek 🙂 powiedz mi, czy Ty to stosowałaś tylko jak synkowi coś było czy profilaktycznie?

ja stosowałam tylko jak coś było dla Marcelka i dwa razy użylam tego dla Patryka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
wesa napisał(a):
Byłam u ksiedza, wszystko załatwione. Zajeło mi to moze 5 minut i dziekuje. Musze tylko na nauki ale to tylko jedno spotkanie bedzie. 🙂

Wesa dobrze że już załatwiłaś księdza ale zastanawia mnie co to za nauki bo u nas nie ma nic takiego.
nas też jedno spotkanie dla rodziców i chrzestnych


u nas tylko rodzice, i całe szczescie chrzestni zadnych dokumentów nie muszą przynosić ze chrzczeni bierzmowani czy cos. Bo nie chce im zawracać głowy 🙂

a u nas zmienił się proboszcz i teraz wymaga karteczki do spowiedzi od rodziców i chrzestnych i od chrzestnych zaświadczenia że są wierzący praktykujący, czyli że mają bierzmowanie i chodzą do kościoła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama_justyna napisał(a):
A moja za to od kilku dniw ciąga 120 ml i płacz bo chce więcej 😞 No tylko, że je 6 razy na dobę bo nocki ma długie


Ja bym chciała żeby moja tak jadła!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
mój Patryk idzie spać o 22 wstaje na jedzonko o 2-2.30 potem o 5 o 6 i dalej śpi a kąpiemy go co drugi dzień, a na główce też ma suchą skórę a kąpię go w oliatum


Ja zużyłam 250ml oilatum i przeszłam na nivee, bo to w końcu "lek" a nie płyn do mycia ciała. Nawet tak na nim jest napisane. Jak dzieci nie mają potem problemów z skórą to już lepiej tego nie używać. Moja miała b.suchą wyleczyła się i teraz wszystko jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
mój Patryk idzie spać o 22 wstaje na jedzonko o 2-2.30 potem o 5 o 6 i dalej śpi a kąpiemy go co drugi dzień, a na główce też ma suchą skórę a kąpię go w oliatum


Ja zużyłam 250ml oilatum i przeszłam na nivee, bo to w końcu "lek" a nie płyn do mycia ciała. Nawet tak na nim jest napisane. Jak dzieci nie mają potem problemów z skórą to już lepiej tego nie używać. Moja miała b.suchą wyleczyła się i teraz wszystko jest ok.

a mój dalej ma b.suchą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
karuzela sprawdza się fantastycznie mała patrzy w nią jak zaczarowana

ale wczoraj mieliśmy bardzo bardzo trudny wieczór
mała płakała zupełnie bez powodu a nawet powiedziałabym wrzeszczała
nie prężyła się ani nie napinała robiła normalne kupki po każdym jedzeniu wiec to chyba nie była kolka
raz mi się tak zaniosła że aż sina się zrobiła na buzi przestraszyła mnie nieźle aż się popłakałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
Mój Patryk teraz leży na łózku i sobie grucha 🙂


Kasiu jak Marcelek reaguje na Patryczka?????????

ju jest dużo dużo lepiej bo na początku bardzo był zazdrosny a teraz przychodzi do niego całuje daje mu cześć głaszcze go
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...