Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Honoratka ciemieniucha przeważnie występuje tylko do 6tyg, moja też ma włosy a jakoś jej nie ma 🙂 Niedługo moja będzie w 3mieś. i jak nie miała tak nie ma kolek 😜 wzdęć też nie ma. Żyć i nie umierać ! Tylko to ulewanie by mogło minąć. Nutriton w aptece kosztuje ok. 20zł może zaryzykuję. Mleko zwykłe jej służy, więc nie chcę go zmieniać na bebilona ar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
blue michal niema biegunek robi kupe codziennie jedna albo nawet raz na poltorej doby polozna mowila ze w normie 🙂niema z tym problemow ale czytalam ze ten bebilon ar gestnieje w butelce a ten enfamil co ja daje gestnieje dopiero w brzuszku 🙂my po szczepieniu ja szczepienie normalnymi..wesa a ty?tez maly mial wczoraj potorjna??jak bylo?moj plakal w chwili wstrzykiwania a potem juz nie nie bylo az tak zle teraz spi jak aniolek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
blue michal niema biegunek robi kupe codziennie jedna albo nawet raz na poltorej doby polozna mowila ze w normie 🙂niema z tym problemow ale czytalam ze ten bebilon ar gestnieje w butelce a ten enfamil co ja daje gestnieje dopiero w brzuszku 🙂my po szczepieniu ja szczepienie normalnymi..wesa a ty?tez maly mial wczoraj potorjna??jak bylo?moj plakal w chwili wstrzykiwania a potem juz nie nie bylo az tak zle teraz spi jak aniolek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cholera a ja znowu wróciłam z małą z uczelni i nie załatwiłam wszystkiego
wczoraj przyczepili mi się do daty na druku, dziś okazało się że jeden wykładowca żle zrobił wpis w indeksie rok temu bo zamiast w miejscu egzaminu wpisał ocenę tam gdzie zaliczenie
no i oczywiście nie miał dziś zajęć wiec muszę w poniedziałek jechać do niego po korektę i dopiero w dziekanacie załatwię sprawy ehhhh a każda taka przejażdżka to 40zł wydane na taxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
wesa napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
wesa napisał(a):
Byłam u ksiedza, wszystko załatwione. Zajeło mi to moze 5 minut i dziekuje. Musze tylko na nauki ale to tylko jedno spotkanie bedzie. 🙂

Wesa dobrze że już załatwiłaś księdza ale zastanawia mnie co to za nauki bo u nas nie ma nic takiego.
nas też jedno spotkanie dla rodziców i chrzestnych


u nas tylko rodzice, i całe szczescie chrzestni zadnych dokumentów nie muszą przynosić ze chrzczeni bierzmowani czy cos. Bo nie chce im zawracać głowy 🙂

a u nas zmienił się proboszcz i teraz wymaga karteczki do spowiedzi od rodziców i chrzestnych i od chrzestnych zaświadczenia że są wierzący praktykujący, czyli że mają bierzmowanie i chodzą do kościoła




u nas tak samo i tez katecheza dla rodzicow i chrzestnych ale udalo m isie go zagac i nie musimy na to isc:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elaaaa napisał(a):
blue michal niema biegunek robi kupe codziennie jedna albo nawet raz na poltorej doby polozna mowila ze w normie 🙂niema z tym problemow ale czytalam ze ten bebilon ar gestnieje w butelce a ten enfamil co ja daje gestnieje dopiero w brzuszku 🙂my po szczepieniu ja szczepienie normalnymi..wesa a ty?tez maly mial wczoraj potorjna??jak bylo?moj plakal w chwili wstrzykiwania a potem juz nie nie bylo az tak zle teraz spi jak aniolek 🙂


Moj jak w raczke wbijali nawet nie zauwazył hehe ale już w nózki troche popłakał, ale nie było żle dał rade 🙂 po szczepionce czuł sie ok dziś tez dobrze jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny zauważyłam, że Anastazja zaczyna wkładać lewą rączkę do buzi
pewnie possałaby sobie kciuk ale na razie jej to nie wychodzi
bo albo oblizuje rączkę albo rękaw myślicie że powinnam dać smoczek??
ona jest zazwyczaj spokojna i uspokajacza nie potrzebuje wiec na razie smoczka nie dawałam ale jak ma mi się nauczyć ssania ręki to chyba wole smoka dać bo później łatwiej odzwyczaić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
dziewczyny zauważyłam, że Anastazja zaczyna wkładać lewą rączkę do buzi
pewnie possałaby sobie kciuk ale na razie jej to nie wychodzi
bo albo oblizuje rączkę albo rękaw myślicie że powinnam dać smoczek??
ona jest zazwyczaj spokojna i uspokajacza nie potrzebuje wiec na razie smoczka nie dawałam ale jak ma mi się nauczyć ssania ręki to chyba wole smoka dać bo później łatwiej odzwyczaić


Moja w całym swoim życiu ssała sobie piąstki może z 2-3 razy nie ma takiego nawyku, a w szpitalu jednej córka jakby mogła to by je zjadła poważnie otwierała szeroko buzię i sobie je wpychała na siłę głęboko. Moja ciągle dostaje smoczka bez niego już nie potrafi żyć, a w 3mieś. nasze maluchy zaczną świadomie sobie wkładać rączki do buzi i ogólnie próbować już wszystkiego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
mój Patryk smoczka ssie tylko jak idziemy na podwórko w domu nie chce, i raz też wkładał sobie rączkę do buzi ale mu wyjęłam


Ja bym się nie odważyła wyjść bez smoczka na ulicę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykańcza mnie już karmienie co 2h 😞 zje 60ml w ten czas sobie czuwa albo śpi i albo sama się budzi albo ja ją budzę żeby chociaż w ciągu całej doby miała wypite 600ml. Porażka totalna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
no to chyba jednak smoczek pójdzie w ruch niedługo bo tylko jak zostawię Anastazje samą to widzę, że oblizuje piąstkę albo rękaw jak właśnie w tej chwili
i jaka jest szczęśliwa przy tym wszystkim


Pewnie, że jej daj 🙂 ja miałam smoczka do kilku lat. Mimo wyrastania zębów itd. Nie rozumiem rodziców co na siłę zabierają go dziecku jak tylko zaczyna ząbkować. Krzywy zgryz jak będzie miał być to i tak się zrobi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Honoratka ciesz się, że nie wiesz ile twoja mała pije przynajmniej nie wariujesz od tego 😜

Lagoona ty też nie wariuj nam


Kasia, ale to się nie da 😁 wariowałam jak karmiłam piersią, bo nie wiedziałam ile zjada i teraz też wariuję (czasami płaczę z tego powodu) że tak mało je i w dodatku ulewa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...