Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kamila1 napisał(a):
Lagoona ale twoja ma perukę 🤪zaraz jej kitka zrobisz
mojej też rosną, ale wolniej a już bym chciała spineczki 🙃
a cienkie to chyba dość długo będą, bo znajomych córka ma 1,5 roku i nadal ma dość cienkie, chociaż może to zależy od tego jakie rodzice mają włosy...


Ja mam cienkie i lekkie, a mój ma grube 🙂 także nie wiem po kim będzie mieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
no Lagoona super Laura ma włosy ale do Honoraty córki jeszcze jej trochę brakuje 🙂 hihi


Liczy się to, że na razie jej nie wypadają i się nie robi łysa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
Lagoona ale twoja ma perukę 🤪zaraz jej kitka zrobisz
mojej też rosną, ale wolniej a już bym chciała spineczki 🙃
a cienkie to chyba dość długo będą, bo znajomych córka ma 1,5 roku i nadal ma dość cienkie, chociaż może to zależy od tego jakie rodzice mają włosy...


Ja mam cienkie i lekkie, a mój ma grube 🙂 także nie wiem po kim będzie mieć.

grunt że ma 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

youmit napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Wróciłam od ortopedy 🙂 Jestem przeszczęśliwa!! 🤪 Mała ma idealne bioderka, wszystko jest super lewe i prawe bioderko ma w ocenie Ia czyli najwyższa nota z możliwych!! 🙂 lekarz bardzo miły, wszystko wytłumaczył pokazywał na monitorze co i jak, wziął małą na ręce pokazywał techniki trzymania 🙂 mała była w niego zapatrzona w ogóle nie płakała uśmiechała się!! Jak położył ją na brzuszku to powiedział, że jest silna hehe! No ba! Za mamusią 😜 zaszczała mu przy okazji to posłanie na którym robił usg 😁 i powiedział, że jak dalej tak będziemy dbać o nią to bioderka będą na 99% ok. Do kontroli w 3/4mieś. życia. Dostałam ulotki jak prawidłowo trzymać dziecko, czego unikać itd. Lekarz z powołania 🙂 jeśli będzie to możliwe to chyba ją przepiszę do niego jako pediatry 🙂 bo pracuje w tym ośrodku. Aha i ciągle mówił "Laura to, Laura tamto, u Laury widać.." spotkałyście się z czymś takim?? bo zawsze każdy mówi "dziecko"

No widzisz Matka!a Ty się zawsze tak stresujesz 🙂 a tu proszę ideał Dziewczyna 🙂 🙂
Włoski ma świetne, takie już długie 🙂 mój przy niej to prawie łysol 😉 😜


Youmit stresowałam się, bo poszłam tak późno w 9tyg. zamiast np. w 4-6tyg. ale na szczęście wszystko jest ok. A martwić i panikować to się będę zawsze. Już rozmyślam o tych rotawirusach 😞 boję się ich!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
a mojemu się wycierają na czubku głowy i z tyłu ma już wytarty placek 😁


Fajnie musi wyglądać 😁 Czytałam, że nie wszystkim dzieciom włosy wypadają. Może moją ten fakt ominie i będę za 2mieś. warkoczyki robić buahaha! Taki żart 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
a mojemu się wycierają na czubku głowy i z tyłu ma już wytarty placek 😁


Fajnie musi wyglądać 😁 Czytałam, że nie wszystkim dzieciom włosy wypadają. Może moją ten fakt ominie i będę za 2mieś. warkoczyki robić buahaha! Taki żart 😜

ja zawsze chciałam mieć córkę i robić jej warkoczyki i inne fajne fryzury 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
no Lagoona super Laura ma włosy ale do Honoraty córki jeszcze jej trochę brakuje 🙂 hihi


Liczy się to, że na razie jej nie wypadają i się nie robi łysa 😜

hehe nasze kudłatki wygrywają 😁 😁 😁
myślę, że przy takiej czuprynie włosy się nie wytrą ani nie wypadną a jeśli nawet trochę to na pewno nie będzie tego widać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny zauważyłam, że jak coś dźwigam to jeszcze krwawię (a minęło mi wczoraj 6 tyg)
bo np byłam dziś na uczelni z małą i nosiłam ją w foteliku samochodowym wiec to było tak z 7kg
wróciłam do domu to zauważyłam świeżą krew
już jakiś czas temu też tak było ale nie powiązałam tego z dźwiganiem
miałam iść dziś o 18 na kontrole ale teraz to już nie wiem czy powinnam skoro coś tam leci ze mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
dziewczyny zauważyłam, że jak coś dźwigam to jeszcze krwawię (a minęło mi wczoraj 6 tyg)
bo np byłam dziś na uczelni z małą i nosiłam ją w foteliku samochodowym wiec to było tak z 7kg
wróciłam do domu to zauważyłam świeżą krew
już jakiś czas temu też tak było ale nie powiązałam tego z dźwiganiem
miałam iść dziś o 18 na kontrole ale teraz to już nie wiem czy powinnam skoro coś tam leci ze mnie

12 Judytka będzie miała dwa miesiące a ja dzisiaj dostałam okres 😜
A myślę że powinnaś iść na kontrolę mimo wszystko a w sumie to tym bardziej bo może coś się źle goi skoro leci krew...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ahh i znaleźliśmy nasze wymarzone mieszkanie dosłownie po drugiej stronie ulicy gdzie pracuje mąż na jednej z najfajniejszych dzielnic
tylko że jest o 100tys droższe od kwoty którą planowaliśmy na ten cel przeznaczyć i nie wiemy co robić i tak bierzemy na całość kredyt bo oszczędności aż takich nie mamy ale rata przy 400tys to już kosmiczna wychodzi
http://otodom.pl/mieszkanie-szczecin-pogodno-78m2-3-pokoje-408000-pln-id8528070.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
ahh i znaleźliśmy nasze wymarzone mieszkanie dosłownie po drugiej stronie ulicy gdzie pracuje mąż na jednej z najfajniejszych dzielnic
tylko że jest o 100tys droższe od kwoty którą planowaliśmy na ten cel przeznaczyć i nie wiemy co robić i tak bierzemy na całość kredyt bo oszczędności aż takich nie mamy ale rata przy 400tys to już kosmiczna wychodzi
http://otodom.pl/mieszkanie-szczecin-pogodno-78m2-3-pokoje-408000-pln-id8528070.html

Sliczne mieszkanie
u nas za taką cenę to byś wybudowała dom 🙂 ale wiadomo jak większe miasto to i większe ceny mieszkań
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
no Lagoona super Laura ma włosy ale do Honoraty córki jeszcze jej trochę brakuje 🙂 hihi


Liczy się to, że na razie jej nie wypadają i się nie robi łysa 😜

hehe nasze kudłatki wygrywają 😁 😁 😁
myślę, że przy takiej czuprynie włosy się nie wytrą ani nie wypadną a jeśli nawet trochę to na pewno nie będzie tego widać 🙂


Twój kudłacz to już w ogóle 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
mój Marcel miał 8 miesięcy jak zachorował na rotawirus i w czasie tej choroby miał jeszcze poważną operację na jelitach i wycinany wyrostek


Kasiu a będziesz szczepić małego przeciwko rotawirusom czy nie? Ja się tego boję, że może być jakiś ostry przebieg 😞 a przecież odwodnienie prowadzi do śmierci 😞 a te pneumokoki? ehh nie wiem co robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusiak moja jest wszędzie na zdjęciu z tetrą buahah 🙂 no co zrobić jak ulewa, a nie znam dnia i godziny kiedy to zrobi 😜 Jej się tetra kojarzy z jedzeniem głównie, bo jak ma nerwicę jest głodna i nakładam jej tetrę to dostaje takich dzikich oczu nagle się uspokaja i zaczyna ślinić. Dzisiaj już próbowała smoczka przytrzymać całą rączką 🙂 To dziecko z dnia na dzień zadziwia mnie swoimi umiejętnościami 🙂 i jak sobie przypomnę co mi ta głupia ginka powiedziała na usg to aż mnie skręca a ona tak dobrze się rozwija fiz. i psych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...