Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

femmka napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
femmka napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
femmka napisał(a):
Lagoona,,,,zmieniaja sie twojej Laruni oczka?
mojej jakos tak jasnieja .czekam co z tego wyjdzie


Tak, jaśnieją od środka - jest taki jasny błękit a po bokach ciemny granat. A u Twojej jak??


dokladnie tak samo!


Moj maz dopatrzyl pod sloncem brazowe,,heheh chcialby, bo on sam i jego rodzina ma brozowe oczy,,,moja z reszta cala tez,,,procz ojca-niebieskie ,a ja tak jak i ty zielone
No to co im wyjdzie? Ja się nie mogę doczekać... 🤨 Sprawdzam codziennie czy ma oznaki jakiegoś brązowego pigmentu, ale nic nie ma.


Mojego też cała rodzina ma brązowe(piwne) a moja mama zielone, ojciec niebieskie a ja zielone pomieszane z niebieskim. Fajnie by było jakby miała ciemne włosy i niebieskie oczy - mało spotykane 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

femmka napisał(a):
ja tam zycze dla klarci zielone oczka 🙂

kiedy laski przechodzicie na spacerowki?


Ja mojej jasne hehe! Obojętnie co.. ale byle nie piwne, bo mój będzie miał satysfakcje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

femmka napisał(a):
Moja klarcia juz chce siadac...sama probuje sie podniesc i sie zlosci jak sie jej nie udaje


Tu masz na ten temat:

23. Kiedy jest odpowiednia pora aby przesiąść się na spacerówkę?

To zależy od dziecka, jego sprawności, pory roku, trybu życia rodziców. Odpowiedni okres to pomiędzy 5 a 7 miesiącem, jednakże bez zbędnego pośpiechu. Naturalne uczucia rodziców pragnących widzieć postępy w rozwoju swego dziecka, często prowadzą do zbyt wczesnej zmiany wózka głębokiego na spacerowy już po kilku miesiącach, ale dziecko wcale nie będzie z tego powodu szczęśliwe. Nie przeciążajmy kręgosłupa i mięśni jego pleców pozycji półsiedzącej bo będzie mu niewygodnie i będzie niezadowolony. Z drugiej strony nie powinniśmy zrobić tego za późno, najlepiej stopniować to przez wydłużanie czasu wycieczek w spacerówce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

femmka napisał(a):
czyli musze poczekac,,,bo ja chciala juz w kwietniu wyskakiwac ze spacerowka 🙂 dobrze wiedziec


Ja też bym chciała szybko, bo te gondole są duże i ciężkie 😠 ale co zrobisz kręgosłup jest ważniejszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlueLagoon napisał(a):
Oh Femmka Ty moja miłości 😘 wpadaj tu częściej.


Lagoona,,,, azczerwienilam sie az, i takie cieple promienie poszly mi az do pepka 😁
ja ciebie tez LOVE 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie, ze ...zauwazylam ze tak od poltora tyg. przestalo sie Klarci ulewac mleczko po jedzeniu

jakies 2-3tyg temu nawet sie od niej mleka napilam hehehhe.........ja jej daje cmokasa w kacik usteczek,,,, jej sie mleko ulalo a ja to wciagnelam,,,,,,,,,,,,smaczne ! 😁 😁
a jeszcze wczesniej tak jej sie ulalo, jakby zwymiotowala i mi prosto na twarz, bo ja do gory podnosilam 🙂
strzal rozwolnienia z dooopci tez byl, prosto na swieza bluzke 🙂 -niezapomniane chwile hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

femmka napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Oh Femmka Ty moja miłości 😘 wpadaj tu częściej.


Lagoona,,,, azczerwienilam sie az, i takie cieple promienie poszly mi az do pepka 😁
ja ciebie tez LOVE 😉


Ty to będziesz jednak ZBOCZONA do samego końca, ale to dobrze ☺️ lubię takie osoby 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

femmka napisał(a):
a wiecie, ze ...zauwazylam ze tak od poltora tyg. przestalo sie Klarci ulewac mleczko po jedzeniu

jakies 2-3tyg temu nawet sie od niej mleka napilam hehehhe.........ja jej daje cmokasa w kacik usteczek,,,, jej sie mleko ulalo a ja to wciagnelam,,,,,,,,,,,,smaczne ! 😁 😁
a jeszcze wczesniej tak jej sie ulalo, jakby zwymiotowala i mi prosto na twarz, bo ja do gory podnosilam 🙂
strzal rozwolnienia z dooopci tez byl, prosto na swieza bluzke 🙂 -niezapomniane chwile hehe


Moja też tak kiedyś z kupą zrobiła, a co do ulewań to ulewała, ale kupuję mleko AR i wreszcie przestała 🙂 a swoje mleko też smakowałam i nie powiem, że dobre, bardziej takie wodniste 😉 nie mój gust hehe!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
femmka napisał(a):
czyli musze poczekac,,,bo ja chciala juz w kwietniu wyskakiwac ze spacerowka 🙂 dobrze wiedziec


Ja też bym chciała szybko, bo te gondole są duże i ciężkie 😠 ale co zrobisz kręgosłup jest ważniejszy.

Marcel miał 5 miesięcy jak musiałam zamienić gondolę na spacerówkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
femmka napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
femmka napisał(a):
Lagoona,,,,zmieniaja sie twojej Laruni oczka?
mojej jakos tak jasnieja .czekam co z tego wyjdzie


Tak, jaśnieją od środka - jest taki jasny błękit a po bokach ciemny granat. A u Twojej jak??


dokladnie tak samo!


No to co im wyjdzie? Ja się nie mogę doczekać... 🤨 Sprawdzam codziennie czy ma oznaki jakiegoś brązowego pigmentu, ale nic nie ma.

mój Patryk ma piwne oczy po marcinie a Marcel ma niebieskie po mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
youmit napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
youmit napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
Daria wyslij ze slubu swojego zdjecie zobaczymy jak wygladałąs

Da pewnie jak już pozapominamy 🙂 z zaskoczenia 😜 😉

ona zawsze ma jakąś wymówkę

Kurcze a my to już przecież taka brzuszkowa rodzinka ze stycznia 😉 😜


A mnie zastanawia fakt kiedy to się wszystko rozsypie jak dzieci będą miały roczek? To przestaniemy tu wchodzić? Wesa jak to była z wami z 2lata temu jak byłaś w ciąży z Mają? topik się rozpadł czy nadal istnieje i tam piszesz???

Rozpadło sie po kilku miesiącach od urodzenia sie bobasów. tak jjakos na lato. taki kontakttylko na nk został nie wielki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...