Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

wesa napisał(a):
Ja w domu też mam ciepło, przewaznie 22-23 stopnie. jestem ciepłolubem. mój mąż chodzi i zakreca grzejniki bo mu goraco a ja odkrecam bo mi zimno. tak samo kąpie sie we wrzatku, co akurat nie jest dobre bo juz mi zyłki pekają na nogach, takie pajączki sie robią.


Widzę, że też jesteś zmarzlakiem jak ja 🙃 a mój to samo co Twój.. ciągle, że mu gorąco ile ja mam temp. w pokoju że on się udusi itd. ale on pracuje w magazynie i często w chłodni siedzi na -30stopniach to co się dziwić 😁 ja mam takie pajączki nawet na twarzy 🙂

Moja mycha chyba dorasta 🤪 cały czas wcina po 90ml no szok szok szok!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aha i jeszcze jedno Joasiu Twój mały ma skazę tak? To miał jakieś wykwity na skórze czy coś? bo jak czytam to skóra na policzkach jest zaczerwieniona, chropowata, sucha itd. skóra pęka za uszami może wystąpić biegunka itd. moja przez kilka tyg. miała piękną cerę a teraz hmm pełno takich podskórnych mikrokrostek. I też potrafi być sucha, ale ona ogólnie ma suchą cerę. Nigdzie tego nie ma tylko na policzkach. No i nie ma żadnego zaczerwienienia. Jak się nie dotknie lub nie spojrzy pod światło nic nie ma widać. Może kupię jej krem oilatum do twarzy do cery suchej, albo coś w aptece..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
nusia27 napisał(a):
blue na razie zostane przy ar i zobacze co z kupa 🙂


No czekam na wieści, sama jestem ciekawa co będzie mieć.


no i dupa 🤪 🤪 wczoraj dostawala tylko ar i dzisiaj kupa plastelina na sile wyciskana przez mame 😜 teraz troche zwyklego mleka bedzie a w dzien bede mieszac ar albo na zmiane raz ar raz zwykle 😜
ja juz chce zeby ona wyrosal z tego bo mam sttresaaaaaaaaaaaaa 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
nusia27 napisał(a):
blue na razie zostane przy ar i zobacze co z kupa 🙂


No czekam na wieści, sama jestem ciekawa co będzie mieć.


no i dupa 🤪 🤪 wczoraj dostawala tylko ar i dzisiaj kupa plastelina na sile wyciskana przez mame 😜 teraz troche zwyklego mleka bedzie a w dzien bede mieszac ar albo na zmiane raz ar raz zwykle 😜
ja juz chce zeby ona wyrosal z tego bo mam sttresaaaaaaaaaaaaa 🙃


Buahahah! Czyli widzę podobnie jak u mnie.. Taaa ja też bym chciała żeby wyrosła z tego ulewania, bo szlag mnie trafia. Teraz robię proporcje takie np. 60= 1łyżka zwykłego Bebilona, 1 łyżka AR, 90ml = 2 łyżki zwykłego i 1 łyżka AR, 120ml= 2łyżki zwykłego, 2łyżki AR no i jeszcze coś tam herbatką dopajam, bo mam stresa po tych bobkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
U mnie też z tą kupą porażka 😞nie robi już trzeci dzień i sie męczy 😞przecież nie moge za każdym razem dawać Jej czopka 😞cholera już nie wiem jak Jej pomóc???


A dajesz jej dużo herbaty? ja mojej wtedy kosztem mleka dałam ok. 200ml herbaty i z 20-30ml przegotowanej wody samej 🙃 to się nazywa przepajanie na skalę światową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
joannawisn napisał(a):
U mnie też z tą kupą porażka 😞nie robi już trzeci dzień i sie męczy 😞przecież nie moge za każdym razem dawać Jej czopka 😞cholera już nie wiem jak Jej pomóc???


A dajesz jej dużo herbaty? ja mojej wtedy kosztem mleka dałam ok. 200ml herbaty i z 20-30ml przegotowanej wody samej 🙃 to się nazywa przepajanie na skalę światową.
Daje ok 100 ml herbatki ale widze że to za mało 😞a Twoja Laura po tym piciu zrobiła? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobiła, bo miała przy ujściu tego całego już stwardniałego długiego boba, ale jak go zrobiła to reszta była wodnista, musiałam czopka dać i jeszcze termometrem ją męczyć i w ogóle 😞 masakra to była! nigdy więcej! 😞

Nusiak właśnie przed chwilą poszłam do małej a ona leżała cała obrzygana w poprzek łóżka a wcześniej próbowała się wyginać i mostek robić ona ma szajbę dzisiaj ciągle ulewa przez swoje wygibasy 🤨 jest strasznie pobudzona i wyje do miśka. Znaczy próbowała się wyginać do miśka. Mam dość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
nusia27 napisał(a):
ja herbatki sie boje dawac bo ostatnio prawie mi sie nia udusila 😞
mi też sie krztusi kupiłam ten klin do lóżeczka może na tym spróbuje facet tak mi w sklepie doradził ale nie wiem czy to mądre?dawać pić tak na leżąco??? 🤨


tez mam ten klin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
nusia27 napisał(a):
ja herbatki sie boje dawac bo ostatnio prawie mi sie nia udusila 😞
mi też sie krztusi kupiłam ten klin do lóżeczka może na tym spróbuje facet tak mi w sklepie doradził ale nie wiem czy to mądre?dawać pić tak na leżąco??? 🤨

Tez mam ten klin w łóżeczko, ale ja tam wolę karmić małego na rękach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ona nie ulewa tylko dzisiaj tak jakoś ją wzięło 🤢 ulewa jeden po drugim nie rozumiem czemu. Może ma coś na żołądku. No i druga sprawa nie czekam 5-7min. tylko od razu podaję to też robi swoje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
joannawisn napisał(a):
nusia27 napisał(a):
ja herbatki sie boje dawac bo ostatnio prawie mi sie nia udusila 😞
mi też sie krztusi kupiłam ten klin do lóżeczka może na tym spróbuje facet tak mi w sklepie doradził ale nie wiem czy to mądre?dawać pić tak na leżąco??? 🤨


tez mam ten klin
i też sie krztusi na nim?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
nusia27 napisał(a):
joannawisn napisał(a):
nusia27 napisał(a):
ja herbatki sie boje dawac bo ostatnio prawie mi sie nia udusila 😞
mi też sie krztusi kupiłam ten klin do lóżeczka może na tym spróbuje facet tak mi w sklepie doradził ale nie wiem czy to mądre?dawać pić tak na leżąco??? 🤨


tez mam ten klin
i też sie krztusi na nim?


Ja daję na leżąco i mała się nie krztusi. Ona musi sobie odbić kilka razy a coś dzisiaj jej to marnie idzie.. i wtedy ulewa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bylam na zakupach i kupilam termentiol a ten bapathen to mam bo kupiłam dla seba kiedys to dzisiaj posmaruje termentiolem a jak nie przejdzie troche to bepathenem.
nusia masz racje on jest drogi na opakowaniu malej masci pisze cena 30 zł wiec nie jest tani 😞
I kolezanki mi mówily i wy ze te nowe dady sa dobre wiec kupilam paczke zobaczymy z wygladu sa podobne do pampersa ale ciekawe czy chlona tak jak pampersy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
bylam na zakupach i kupilam termentiol a ten bapathen to mam bo kupiłam dla seba kiedys to dzisiaj posmaruje termentiolem a jak nie przejdzie troche to bepathenem.
nusia masz racje on jest drogi na opakowaniu malej masci pisze cena 30 zł wiec nie jest tani 😞
I kolezanki mi mówily i wy ze te nowe dady sa dobre wiec kupilam paczke zobaczymy z wygladu sa podobne do pampersa ale ciekawe czy chlona tak jak pampersy 🙂
ja używam te nowe dada premium w dzień i są super 🙂chłoną świetnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
bylam na zakupach i kupilam termentiol a ten bapathen to mam bo kupiłam dla seba kiedys to dzisiaj posmaruje termentiolem a jak nie przejdzie troche to bepathenem.
nusia masz racje on jest drogi na opakowaniu malej masci pisze cena 30 zł wiec nie jest tani 😞
I kolezanki mi mówily i wy ze te nowe dady sa dobre wiec kupilam paczke zobaczymy z wygladu sa podobne do pampersa ale ciekawe czy chlona tak jak pampersy 🙂
ja używam te nowe dada premium w dzień i są super 🙂chłoną świetnie 🙂


Ja też używam są super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...