Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

Kasiu super ta kurteczka 🙂 jaki przystojniak 🙂

w takim razie musze sie zmobilizowac i tez wyruszyc na sklepy bo juz nie mam w czym chodzic, kurde urósł mi brzuch -masakra-zadnych spodni nie moge dopiąć 😠 chyba mam wiekszy niz po porodzie, ale w ciazy nie jestem 🙂 ( chyba 🤢) u gina jeszcze nie bylam. Niestety mam taką figurę, ze wszystko odklada mi sie w brzuch, rece, nogi chude a brzuch duzy . Chyba musze sobie zakupic pas wibrujący, popatrze na allegro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziewczyny mam do was prosbe - poradzcie- co mozna kupic rodzicom na 30 rocznice ślubu? mielismy zafundowac im wycieczke ale niestety finanse za bardzo nie pozwalają
jakos nic mi do glowy nie przychodzi a to juz niedlugo, plisss moze macie jakies fajne pomysly?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dona napisał(a):
Kasiu super ta kurteczka 🙂 jaki przystojniak 🙂

w takim razie musze sie zmobilizowac i tez wyruszyc na sklepy bo juz nie mam w czym chodzic, kurde urósł mi brzuch -masakra-zadnych spodni nie moge dopiąć 😠 chyba mam wiekszy niz po porodzie, ale w ciazy nie jestem 🙂 ( chyba 🤢) u gina jeszcze nie bylam. Niestety mam taką figurę, ze wszystko odklada mi sie w brzuch, rece, nogi chude a brzuch duzy . Chyba musze sobie zakupic pas wibrujący, popatrze na allegro

mi też idzie wszystko w brzuch 😞 miałam taki wielki jak chodziłam w ciąży a teraz nie mogę się go pozbyć 😞 został flak 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
u mnie brzuch jak stoje to ok, ale jak siadam albo zakładam dżinsy to wyplywa wszystka taka skóra. teraz zamiast chudnąc czuje ze tyje.


wesa teraz to juz tak bedzie, przy trzeciej ciązy...... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dona napisał(a):
wesa napisał(a):
u mnie brzuch jak stoje to ok, ale jak siadam albo zakładam dżinsy to wyplywa wszystka taka skóra. teraz zamiast chudnąc czuje ze tyje.


wesa teraz to juz tak bedzie, przy trzeciej ciązy...... 😉

gdyby była w ciąży to by miała dwoje dzieci z tego samego roku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
u mnie brzuch jak stoje to ok, ale jak siadam albo zakładam dżinsy to wyplywa wszystka taka skóra. teraz zamiast chudnąc czuje ze tyje.

mam tak samo. wyglada to okropnie 😞 ale zaczęłam ćwiczyć i koniec ze słodyczami, cukrem, słonymi przekąskami i białym chlebkiem. mam nadzieje ze do lipca pozbędę się chociaż ze 3-4 kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
Dona napisał(a):
wesa napisał(a):
u mnie brzuch jak stoje to ok, ale jak siadam albo zakładam dżinsy to wyplywa wszystka taka skóra. teraz zamiast chudnąc czuje ze tyje.


wesa teraz to juz tak bedzie, przy trzeciej ciązy...... 😉

gdyby była w ciąży to by miała dwoje dzieci z tego samego roku 🙂


niezle by bylo, niby blizniaki a nie blizniaki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na brzuch nie narzeka, ale piersi........... 🤢 normalnie jak u kobiety 80letniej, nienawidzę ich 😞 😠 drugie dziecko to chyba będę karmić tylko tydzień 😞 bo się wyciągną na pół metra. Są obrzydliwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
Daria a moje sa łądne piersi jak bym dzieci nie rodzila 🙂 a co do ubranek to pakuj i odkladaj na nastepne dzidzi


No wiem, że dla następnej hehe 🙂 dlatego są w kartonie. No to masz szczęście. Ja na brzuchu nie mam ani jednego rozstępu, żadnej wiszącej skóry itd. ale piersi to tragedia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
Daria a moje sa łądne piersi jak bym dzieci nie rodzila 🙂 a co do ubranek to pakuj i odkladaj na nastepne dzidzi


No wiem, że dla następnej hehe 🙂 dlatego są w kartonie. No to masz szczęście. Ja na brzuchu nie mam ani jednego rozstępu, żadnej wiszącej skóry itd. ale piersi to tragedia.

a mój brzuch wygląda jak zebra cały w paski od rozstępów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
a ja mam wyrzuty sumienia jak mala sie bawi w lozeczku 😜

kiecki Marylki od babci
[URL=http://img855.imageshack.us/i/73683679.jpg/][IMG=http://img855.imageshack.us/img855/3653/73683679.th.jpg][/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

śliczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
Daria a moje sa łądne piersi jak bym dzieci nie rodzila 🙂 a co do ubranek to pakuj i odkladaj na nastepne dzidzi


No wiem, że dla następnej hehe 🙂 dlatego są w kartonie. No to masz szczęście. Ja na brzuchu nie mam ani jednego rozstępu, żadnej wiszącej skóry itd. ale piersi to tragedia.

a mój brzuch wygląda jak zebra cały w paski od rozstępów


U nas w rodzinie to genetyka babcia urodziła 5 dzieci i ani jednego rozstępu, moja mama też nie ma. No to czemu mi tak zepsuło piersi nie wiem 😞 buuuuuuuuuuuuu! Moje też są jak skarpetka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...