Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kasiu rozmiar 80 to zależy od firmy., To body ABC taka biała z czerwonym co mała leżała na plecach ma rozmiar 80 lub więcej a nie widać 😜
no tak rozmiar rozmiarowi nierówny


Tak samo jak mój kombinezon 62 jest min. 80 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama_justyna napisał(a):
Wreszcie jest ktoś kto lubi jak spiewam 😜 Gdy zaczynam Majka zaczyna po swojemu. I cieszy mordziachę jak szalona 🙂
Dziś prawie przez cały spacer tylko krótkie drzemki łapała a tak rozglądała się tylko bo jej budę złozyłam


a moja non stop bawi się miśkami 🙂 i jeszcze postękuje, że mam jej wsadzić je od nowa żeby mogła ściągnąć a jak się cieszy jak złapie i wyjmie.. dzisiaj tak kilka razy musiałam robić, co włożyłam to ona je ściągała wariatka jedna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
łał wracają stare pisary i trzeba nadrabiać 30 stron hehe
Honorata gratulacje!! 🙂
my też dziś długo byłyśmy na dworze, potem u mojej mamy...
moja robi kupki 1-2 razy dziennie czasem ma 1 dzień przerwy. Generalnie jak robi kupę to od razu wiadomo, takie strzeliste ma hehe. A najlepiej puszcza bąki na bujaczku jak ma włączoną wibracje, salwy idą jak trzeba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
U mnie teraz jest 18 st.w cieniu 🤪ubrałam Sonie w body na krótki bluzeczke spodenki buciki i kupiłam w tesco kurteczke ala płaszczyk w różowo-białą krateczke z kapturkiem na cieniutkim polarku i do wózka przykryta kocykiem(cienkim)i przykrywką od wózka 🙂a jak u nas w nieziele ma być 24 stopnie to już nie wiem w co ją ubiore??? 🤪 🤨

moj juz drugi dzien byl w body z dl rekawem bluzeczce rajstopkach dzinsowych ogrodniczkach i kurteczce z dzinsu i cienszy kocyk bez pokrywki od wozka i byl cieply u nas tez bylo dzis 17 st w ciewniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia a co ja mam powiedzieć? Nie wiem czy któraś z was ma taki grafik ustalony przez dziecko jak ja.. to już jest jej stały rytm dobowy.. że..

ok. 19 godz. ma odlot tzn. jak się sama nie obudzi a ty ją obudzisz to wrzeszczy, robi się czerwona, jest piekielnie zła i masz dać szybko mleko, bo jak nie to usłyszysz dźwięki, których lepiej nie znać.. ok. dostanie to idzie od razu spać (wczoraj ostatni raz musiałam ją obudzić o 21 to pokazała nerwicę) ale musiałam, bo mało wypiła przez te herbatki a tak to chociaż wyrobiła 630ml 😜 no i ona tak sobie śpi zawsze do 2/3 w nocy i potem następuje wszystkim znany dźwięk.. stękanie połączone z marudzeniem (o dziwo nigdy nie płacze) no i to mnie skutecznie wybudza ze snu.. i tak jest codziennie środek nocy mam zarwany albo 2 albo 3 nie ma bata żeby było inaczej. Czasami jak się naje nie idzie od razu spać tylko z godzinę piszczy, wzdycha, sztura zabawki, które grzechocą, głuży a my to musimy wysłuchiwać 🙃 ja nie zasypiam nigdy dopóki ona nie zaśnie taki mam wkręt.. to czekam aż uśnie. No i rano albo obudzi się ok. 6 albo 8. Także nie idzie się wyspać. Ktoś ma podobnie?? Z tego co pamiętam to kogoś też chyba dziecko budzi w środku nocy. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
jest 430 a szefowa zarzadzila koniec spania. Lezy w lozeczku i cieszy sie do karuzelki jak durnag. A ja mam nerwa jak cholera. Nie moge sie uspokoic


Czemu jesteś zła misiaczku? 🤪 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam dodać, że chciałam ją zważyć wczoraj i myślę położę ją na gołą wagę to będę znać prawdziwy wynik (bo mam schizy, że ta funkcja hold nie działa dobrze a może nie odejmuje nie ufam tej opcji) no i położyłam ją nago, a ta mi naszczała na wagę litry 🙃 to już myślałam, że mam po wadze, ale na szczęście oni chyba przewidzieli szczanie do wagi 😁 😁 😁 i nic się nie zepsuło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze się pochwalę, że moja mycha notorycznie przytrzymuje sobie smoczek i go łapie jak ma w buzi. A jak leży na brzuszku to wyciąga rękę daleko w stronę zabawki, ale łapie jak na razie tylko kocyk 🙂 tuż przy ochraniaczu 🙃 jednak dziewczynki się rozwijają szybciej niż chłopcy ohh w końcu jesteśmy mądre i niezastąpione na tym świecie 😜

Kolo moja właśnie zasnęła z zaciśniętymi rączkami i podkurczonymi nóżkami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
I jeszcze się pochwalę, że moja mycha notorycznie przytrzymuje sobie smoczek i go łapie jak ma w buzi. A jak leży na brzuszku to wyciąga rękę daleko w stronę zabawki, ale łapie jak na razie tylko kocyk 🙂 tuż przy ochraniaczu 🙃 jednak dziewczynki się rozwijają szybciej niż chłopcy ohh w końcu jesteśmy mądre i niezastąpione na tym świecie 😜

Kolo moja właśnie zasnęła z zaciśniętymi rączkami i podkurczonymi nóżkami 😜

Hehe jakie pocieszenia 😉a Moja dzisiaj od rana ma otwarte łapki ;D
Judyta idzie spać o 22 i budzi się o 3-3.30 a później o 6-7- i już nie śpi 😜 aż do spaceru 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Judyta sobie tak wyciąga często smoka i mocno nim macha az ostatecznie smoczek ląduje na podłodze a Ona go intensywnie zaczyna wołać 😉
[URL=http://img84.imageshack.us/i/1003183l.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/5862/1003183l.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...