Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
justyna moja tez od kilku dni ma szal. ta jakby brzuszek ja meczyl. wierzga nogami jak kon. podkurcza je pod siebie i z impetem wyrzuca w gore. budzi mi sie co 2 godziny i steka, jeczy... teraz obudzila mnie o 6. dalam jej butle. zasnela i obudzila sie o 7 i ja juz nie wrocilam spac bo nawet zaczynala kwilic. poszlam jej zrobic butle a ta paskuda zasnela i spi jak aniolek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama_justyna napisał(a):
A ja dziś miałam skopaną noc. Majka się wierciła, budziła... Dziewczyny jak ubieracie dzieci do spania i czym nakrywacie? Bo mi przyszło do głowy, że może jej było gorąco?!


Ja ubieram najbardziej drastycznie 😜 body z krótkim rękawkiem lub długim i spodenki bawełniane albo śpiochy i kołderką przykrywam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
justyna moja tez od kilku dni ma szal. ta jakby brzuszek ja meczyl. wierzga nogami jak kon. podkurcza je pod siebie i z impetem wyrzuca w gore. budzi mi sie co 2 godziny i steka, jeczy... teraz obudzila mnie o 6. dalam jej butle. zasnela i obudzila sie o 7 i ja juz nie wrocilam spac bo nawet zaczynala kwilic. poszlam jej zrobic butle a ta paskuda zasnela i spi jak aniolek 😜


A jakie ma kupy? Moja ma zaparcia 🤢 normalnie nie mogę. Może w ogóle odstawię AR 😞 masakra jakaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.taniezdrowie.com.pl/index.php

Nusia to ten link, tylko, że chyba im się strona zepsuła, bo nie ma katalogów 😞 więc chyba teraz tego mleka nie znajdziesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna pamiętasz jak pisałaś, że mam działać skoro mam dni płodne? Dzisiaj w nocy śniło mi się, że jestem w ciąży, ale panikę siałam hahaha! Normalnie miałam histerię 😜 że ledwo 2mieś. po porodzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jak macie ciepło w pokoju to nie musicie już tak grubo dzieci ubierać. One same już regulują sobie temperaturę, tylko noworodki tego nie potrafią. Jak mam w pokoju np. 22stopnie to jak mała ma krótki rękawek i śpi pod kołdrą to ma rączki ciepłe i karczek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
Justynka ładnie mi spi jak jest zmeczony po dniu plakania 😞 od tygodnia jest niemozliwy tylko by chcil na rekach byc a jak go gdzies poloze to histeria 😞


A to nie grozi przepukliną?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama_justyna napisał(a):
A już myślałam, że zbałamuciłaś męża 😉


Hahaha! Nie nie.. Wczoraj miałam taki ból, że myślałam, że odlecę. Agresywny jest ten lewy jajnik, dzisiaj też trochę boli, ale już zdecydowanie mniej. W tym mieś. się okaże czy będę mieć nieregularny okres czy może co 32dni 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
blue nieczytalas mnie dokladnie w tym tygodnu bylam u lekarza z tym placzem i nabawil sie przepukliny niestety 😞 😞Juz ma spora i mamy wizyte 5 kwietnia u hirurga dzieciecego i zobaczymy co nam powie.pewnie zabieg bedzie


No właśnie czytałam, ale nie byłam pewna czy to Ty pisałaś czy to gdzie indziej przeczytałam. Tyle się tu pisze na forum, że nie sposób wszystkiego zapamiętać. Mały biedaczek. Może nie będzie tak źle. Ja też miałam przepuklinę i kazali mi wkładać kawałek mocno zbitej gazy czy guzik nie pamiętam, bo ciągle płakałam. No i teraz mam pępek głęboko wciągnięty hehe 🙂 Będzie dobrze! Na rynku chyba mają nawet specjalne plastry na przepuklinę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki 🙂
no ja już po śniadanku mały dzisiaj spał od 22 -6 🤪zjadł butlę 150ml przebrałam go i za pół godziny znów poszedł spać 🤪 teraz sobie gada ze mną bo sam coś nie ma ochoty leżeć 🙂 miłego dnia życzę pewnie go ubiorę i na powietrze bryknę bo to jeszcze do sklepu muszę zajść 🙂
aha zdjęcia póżniej wrzucę bo wczoraj mały dał w kość tak się darł że sama już doła łapałam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Dziewczyny jak macie ciepło w pokoju to nie musicie już tak grubo dzieci ubierać. One same już regulują sobie temperaturę, tylko noworodki tego nie potrafią. Jak mam w pokoju np. 22stopnie to jak mała ma krótki rękawek i śpi pod kołdrą to ma rączki ciepłe i karczek.


masz owiele za cieplo powinno byc 18 do 20 stopni....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂a moja SONIA znowu sie męczy z kupą 😞chyba dam jej kawałeczek czopka bo taka biedna ze szok 😞Dziewczyny co mozna zrobić jak tak kupa tak ciężko jej idzie i brzuszek boli.. 😞daje jej herbatki na zmiane rózne nawet ta ulatwiająca trawienie z hippa i nic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elaaaa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Dziewczyny jak macie ciepło w pokoju to nie musicie już tak grubo dzieci ubierać. One same już regulują sobie temperaturę, tylko noworodki tego nie potrafią. Jak mam w pokoju np. 22stopnie to jak mała ma krótki rękawek i śpi pod kołdrą to ma rączki ciepłe i karczek.


masz owiele za cieplo powinno byc 18 do 20 stopni....
Ja też mam 21 albo 22 st.i też mi sie wydaje że to za ciepło bo Sonia sie wierci i ciężko jej usnąć a mi kurcze ciągle zimno 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
Hej 🙂a moja SONIA znowu sie męczy z kupą 😞chyba dam jej kawałeczek czopka bo taka biedna ze szok 😞Dziewczyny co mozna zrobić jak tak kupa tak ciężko jej idzie i brzuszek boli.. 😞daje jej herbatki na zmiane rózne nawet ta ulatwiająca trawienie z hippa i nic 😞

ja masuję brzuszek zgodnie ze wskazówkami zegara i jeszcze 3 razy dnia tak po 10 razy lekko ugniatam nóżki do brzuszka 🙂 czasami pomaga ale nie zawsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
elaaaa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Dziewczyny jak macie ciepło w pokoju to nie musicie już tak grubo dzieci ubierać. One same już regulują sobie temperaturę, tylko noworodki tego nie potrafią. Jak mam w pokoju np. 22stopnie to jak mała ma krótki rękawek i śpi pod kołdrą to ma rączki ciepłe i karczek.


masz owiele za cieplo powinno byc 18 do 20 stopni....
Ja też mam 21 albo 22 st.i też mi sie wydaje że to za ciepło bo Sonia sie wierci i ciężko jej usnąć a mi kurcze ciągle zimno 🤨

najgorzej nauczyc do takiego ciepla ciagle ja mieszkam w bloku przestane grzac i juz nie bede mogla podrecic grzejnika zeby dogrzac lepiej nie przekraczac 20 stopni ....dziecku wujda potowki albo sie przegrzeje a to gorsze od przeziebioenia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...