Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wesa napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
a zakładacie już takie cienkie czapeczki czy jeszcze zimowe jak jest tak ciepło?

ja juz cienka bo w zimowej to juz całkiem sie grzał, w cienkiej tez spocony czasami jest.

ja też już cienką ubieram 🙂 i w takie dni jak dzisiaj to i tak potrafi się zgrzać 🙂 dlatego ja na razie nie wyciągam z wózka żeby nie zawiało go 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alwo napisał(a):
jupiii synek zasnął ciekawe tylko na jak długo 🙂 bo w dzień i do tego jeszcze w domu to już normalnie kredą w kominie trzeba zapisać 🙂



Moja to by ciągle spała 😉 z przerwami tylko na ssanie rączek i marudzenie,.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
ale mój Patryk się ślini i wkłada rączki do buzi 🤪


Moja też się ślini nawet sporo, że czasami bluzkę ma mokrą lub pełno śliny spływa po kąciku ust. Hmm ciekawe kiedy zaczną ząbkować 😆 bo na razie to ślinianki u naszych maluchów szaleją 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
ale mój Patryk się ślini i wkłada rączki do buzi 🤪


Moja też się ślini nawet sporo, że czasami bluzkę ma mokrą lub pełno śliny spływa po kąciku ust. Hmm ciekawe kiedy zaczną ząbkować 😆 bo na razie to ślinianki u naszych maluchów szaleją 🙃

mój Marcel miał 5 miesięcy jak wyszedł mu pierwszy ząb a moja siostrzenica 2,5 miesiąca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
ale mój Patryk się ślini i wkłada rączki do buzi 🤪


Moja też się ślini nawet sporo, że czasami bluzkę ma mokrą lub pełno śliny spływa po kąciku ust. Hmm ciekawe kiedy zaczną ząbkować 😆 bo na razie to ślinianki u naszych maluchów szaleją 🙃

Mój Darek mnie ostatnio postraszył, ze małemu zęby wychodzą 😉 🤪 bo też się ślini, piąstki do buzi, pielucha do buzi a jak go owijamy ręcznikiem po kąpieli to też go łapie i do buzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
alwo napisał(a):
jupiii synek zasnął ciekawe tylko na jak długo 🙂 bo w dzień i do tego jeszcze w domu to już normalnie kredą w kominie trzeba zapisać 🙂



Moja to by ciągle spała 😉 z przerwami tylko na ssanie rączek i marudzenie,.

no to wiadomo z kąt tyle wolnego czasu u Ciebie 🙂
a i synek pozdrowiony dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
honorata super ze dostaliscie kredyt 😁
My juz mamy kase na koncie i bedziemy zaczynac budowac swoj wymarzony domek 😁
Tylko musimy znalesc jakiegos dobrego projektanta jeszcze 🙂

no widzisz ja projektuje 😉
fakt że z wykształcenia projektuje drogi ale już świadkowej mojej dom wybudowałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama_justyna napisał(a):
Moja też ślini się niemiłosiernie i grabki w buziaku trzyma. A śpi po kilka minutek z tym, że nie dziwi mnie to wcale. W nocy śpi 10-11 godzin więc ile można?! 😜


Justyna moja w nocy budzi się tylko raz na jedzenie. A tak to śpi ehhe 🙂 może przez to, że noce zarywa. Budzi się zawsze ok. 2-3 w nocy i potem śpi do rana do 7-8.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
Moja też ślini się niemiłosiernie i grabki w buziaku trzyma. A śpi po kilka minutek z tym, że nie dziwi mnie to wcale. W nocy śpi 10-11 godzin więc ile można?! 😜

o jacie pięknie chociaż też nie mam co narzekać bo śpi tak ok 6-8 godz je i dalej idzie spać jak mu się nie chce to sobie leży a mamusia dalej śpi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alwo napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
Moja też ślini się niemiłosiernie i grabki w buziaku trzyma. A śpi po kilka minutek z tym, że nie dziwi mnie to wcale. W nocy śpi 10-11 godzin więc ile można?! 😜

o jacie pięknie chociaż też nie mam co narzekać bo śpi tak ok 6-8 godz je i dalej idzie spać jak mu się nie chce to sobie leży a mamusia dalej śpi 😉


To nie narzekaj haha!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
alwo napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
Moja też ślini się niemiłosiernie i grabki w buziaku trzyma. A śpi po kilka minutek z tym, że nie dziwi mnie to wcale. W nocy śpi 10-11 godzin więc ile można?! 😜

o jacie pięknie chociaż też nie mam co narzekać bo śpi tak ok 6-8 godz je i dalej idzie spać jak mu się nie chce to sobie leży a mamusia dalej śpi 😉


To nie narzekaj haha!!!!

😁 😁 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama_justyna napisał(a):
Moja Majka dziś marudzi za każdym razem kiedy od niej odejdę. Chciałabym cały czas gadać i się bawić i dlatego dziś na obiad pizza. Mrożona ☺️


Dobre i to !! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alwo napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
alwo napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
Moja też ślini się niemiłosiernie i grabki w buziaku trzyma. A śpi po kilka minutek z tym, że nie dziwi mnie to wcale. W nocy śpi 10-11 godzin więc ile można?! 😜

o jacie pięknie chociaż też nie mam co narzekać bo śpi tak ok 6-8 godz je i dalej idzie spać jak mu się nie chce to sobie leży a mamusia dalej śpi 😉


To nie narzekaj haha!!!!

😁 😁 🙃 😁


Alwo 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
alwo napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
alwo napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
Moja też ślini się niemiłosiernie i grabki w buziaku trzyma. A śpi po kilka minutek z tym, że nie dziwi mnie to wcale. W nocy śpi 10-11 godzin więc ile można?! 😜

o jacie pięknie chociaż też nie mam co narzekać bo śpi tak ok 6-8 godz je i dalej idzie spać jak mu się nie chce to sobie leży a mamusia dalej śpi 😉


To nie narzekaj haha!!!!

😁 😁 🙃 😁


Alwo 😘

😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘X100000000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
może uda mi się napisać mam pytanie a w sumie dwa
1..... Gabryś załatwia mi się raz albo co drugi dzień i kolor kupki czasami jest częściowo zielonkawy czytałam że to od zatwardzenia i pytanie brzmi jak mu pomóc masuje brzuszek zginam nóżki do brzucha podaję wodę i koperek do picia czy są jeszcze jakieś metody takie naturalne żeby pomóc mu ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
drugie pytanie będzie dotyczyło skóry ale to póżniej jak będzie mąż to od razu dodam zdjęcie może u którejś było tak samo bo lekarz mówi że to normalne i zejdzie tylko że on to od prawie początku ma 😞 a czytałam o skazie białkowej i wygląda że to nie to i nie wiem czy można jakoś mu to nie wiem smarować czymś czy co bo tutaj z czym do lekarza nie pójdzie się to wszystko norma ,norma, norma masakra jakaś 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alwo napisał(a):
może uda mi się napisać mam pytanie a w sumie dwa
1..... Gabryś załatwia mi się raz albo co drugi dzień i kolor kupki czasami jest częściowo zielonkawy czytałam że to od zatwardzenia i pytanie brzmi jak mu pomóc masuje brzuszek zginam nóżki do brzucha podaję wodę i koperek do picia czy są jeszcze jakieś metody takie naturalne żeby pomóc mu ???

a ty alwo karmisz piersią?
bo moja na samym cycku robi kupkę raz dziennie zawsze rano po jedzeniu lub w trakcie 🤢
i nie widzę po niej oznak żeby miała problemy z brzuszkiem dlatego nic jej nie wkładam nie wymuszam widocznie tak ma i tyle 🙂
a co do koloru zielonego to moja ma żółtą kupkę a czasami z takimi zielonymi granulkami jak ja zjem ziemniaki z koperkiem zauważyłam to może u was też to jest po prostu od koperku
położnej kiedyś pytałam o te zielone grudki to mi mówiła że wszystko jest dobrze i nie ma się co tym martwić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
alwo napisał(a):
może uda mi się napisać mam pytanie a w sumie dwa
1..... Gabryś załatwia mi się raz albo co drugi dzień i kolor kupki czasami jest częściowo zielonkawy czytałam że to od zatwardzenia i pytanie brzmi jak mu pomóc masuje brzuszek zginam nóżki do brzucha podaję wodę i koperek do picia czy są jeszcze jakieś metody takie naturalne żeby pomóc mu ???

a ty alwo karmisz piersią?
bo moja na samym cycku robi kupkę raz dziennie zawsze rano po jedzeniu lub w trakcie 🤢
i nie widzę po niej oznak żeby miała problemy z brzuszkiem dlatego nic jej nie wkładam nie wymuszam widocznie tak ma i tyle 🙂
a co do koloru zielonego to moja ma żółtą kupkę a czasami z takimi zielonymi granulkami jak ja zjem ziemniaki z koperkiem zauważyłam to może u was też to jest po prostu od koperku
położnej kiedyś pytałam o te zielone grudki to mi mówiła że wszystko jest dobrze i nie ma się co tym martwić 🙂

Mój robi co 4 dni 🙂 bez żadnych oznak bólu brzuszka, i zawsze robi bez problemu 🙂
ma to chyba po mnie, bo ja też nie zawsze robię punktualnie codziennie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...