Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
Ja sie wyprowadziłam "na wisokę" i zupełnie nie umiem tu nic kupować. Do tego stopnia, że właśnie przeszywam guziki w moim płaszczu w którym to na jesień przeszywałam guziki by w ciąży móc w nim chodzić 😜 No ale tak ciepło, że w zimówce nie da rady a Adam dopiero jutro ma wolne bym mogła w w-wy do moich starych sklepów z ciuchami pojechać.
Majkę tez niesety w kombinezonie męczę. Bo chyba na taki polarowy to jeszcze za zimno no nie?


Ja juz polarkowy daje, u nas cieplutko jest. Nawet troche sie zgrzewa ale lżej go jescze nie bede ubierała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama_justyna napisał(a):
A pojęcia nie mam, Z Natalą z zimowego kombinezonu przeskoczyłam w taki polarowy komplet (kurteczka i spodenki) na podszewce w rozmiarze 80. Tyle, że Natala w kwietniu była raz większa a dwa prawie 2 mies. starsza więc sama nie wiem


Moja nosi body i ubranka z roz. 68 i 72, nawet 80 są dobre jeśli chodzi o body, bo są różne rozmiarówki. No, ale zobacz np. ma kombinezon z roz., 62 i się w nim topi!! To jest chyba min. roz. 80 a nie 62 hehe 🙂 kurcze no nie wiem, ale lepiej kupić taki dopasowany co? po co ma się znowu topić. Druga sprawa jakbym kupiła śpiworek to lepiej dłuższy, bo po co ma z nogami się potem męczyć. Eh nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
Ja sie wyprowadziłam "na wisokę" i zupełnie nie umiem tu nic kupować. Do tego stopnia, że właśnie przeszywam guziki w moim płaszczu w którym to na jesień przeszywałam guziki by w ciąży móc w nim chodzić 😜 No ale tak ciepło, że w zimówce nie da rady a Adam dopiero jutro ma wolne bym mogła w w-wy do moich starych sklepów z ciuchami pojechać.
Majkę tez niesety w kombinezonie męczę. Bo chyba na taki polarowy to jeszcze za zimno no nie?


Jaki rozmiar masz ?? 68? 72 czy 80?

Ja juz polarkowy daje, u nas cieplutko jest. Nawet troche sie zgrzewa ale lżej go jescze nie bede ubierała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
A pojęcia nie mam, Z Natalą z zimowego kombinezonu przeskoczyłam w taki polarowy komplet (kurteczka i spodenki) na podszewce w rozmiarze 80. Tyle, że Natala w kwietniu była raz większa a dwa prawie 2 mies. starsza więc sama nie wiem


Moja nosi body i ubranka z roz. 68 i 72, nawet 80 są dobre jeśli chodzi o body, bo są różne rozmiarówki. No, ale zobacz np. ma kombinezon z roz., 62 i się w nim topi!! To jest chyba min. roz. 80 a nie 62 hehe 🙂 kurcze no nie wiem, ale lepiej kupić taki dopasowany co? po co ma się znowu topić. Druga sprawa jakbym kupiła śpiworek to lepiej dłuższy, bo po co ma z nogami się potem męczyć. Eh nie wiem.
Moja też body nosi już niektóre 80 a jak wyjęłam teraz tę kurteczkę od tamtego kompletu to by się w niej utopiła jak nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
A pojęcia nie mam, Z Natalą z zimowego kombinezonu przeskoczyłam w taki polarowy komplet (kurteczka i spodenki) na podszewce w rozmiarze 80. Tyle, że Natala w kwietniu była raz większa a dwa prawie 2 mies. starsza więc sama nie wiem


Moja nosi body i ubranka z roz. 68 i 72, nawet 80 są dobre jeśli chodzi o body, bo są różne rozmiarówki. No, ale zobacz np. ma kombinezon z roz., 62 i się w nim topi!! To jest chyba min. roz. 80 a nie 62 hehe 🙂 kurcze no nie wiem, ale lepiej kupić taki dopasowany co? po co ma się znowu topić. Druga sprawa jakbym kupiła śpiworek to lepiej dłuższy, bo po co ma z nogami się potem męczyć. Eh nie wiem.
Moja też body nosi już niektóre 80 a jak wyjęłam teraz tę kurteczkę od tamtego kompletu to by się w niej utopiła jak nic


Zauważyłam, że ona dostaje histerii jak ją wkładam do kombinezonu niewygodnie jej jak wkładam nóżki do środka, a jak ubrałam jej wtedy ten śpiworek do spania gdzie miała nóżki razem to była spokojniejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna mam to samo z włosami co ty, moze nie az tak bardzo jak piszesz ale strasznie mi wypadają, wszedzie ich pelno, na wannie, umywalce, na poduszce, w rączkach Gabryni - bo ciagnie mnie za wlosy, normalnie masakra, fakt ze prawie w ogole nie jem owocow, moze to czesciowo przez to-brak witamin, mam wrazenie ze po jablkach i pomaranczach mala ma uczulenie.
Tez sie zastanawiam jak ubierac niunie jak jest tak cieplo, nawet dzwonilam do siostry z zapytaniem - ona niedawno tez miala takiego maluszka, teraz juz duza panna-powiedziala zeby jeszcze w kompinezon ubierac, zawsze mi placze jak ją ubieram, nie lubi czapki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Hej 🙂a moja SONIA znowu sie męczy z kupą 😞chyba dam jej kawałeczek czopka bo taka biedna ze szok 😞Dziewczyny co mozna zrobić jak tak kupa tak ciężko jej idzie i brzuszek boli.. 😞daje jej herbatki na zmiane rózne nawet ta ulatwiająca trawienie z hippa i nic 😞


Twoja nie może, a moja robi normalnie zbite bobki 🤨 są mokre/miękkie ale zbite. Chyba kupię dzisiaj czopki glicerynowe, a one jakoś tą kupę rozpuszczą? czy coś? Na głodny żołądek spróbuję jej dać 100ml herbaty może po tym jakoś jej pójdzie. Pieprzone mleko.


Blue jak wsadzisz czopek to on najprawdopodobniej zaraz wyleci a jak nie to sie troche rozpusci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
wesa napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
Ja sie wyprowadziłam "na wisokę" i zupełnie nie umiem tu nic kupować. Do tego stopnia, że właśnie przeszywam guziki w moim płaszczu w którym to na jesień przeszywałam guziki by w ciąży móc w nim chodzić 😜 No ale tak ciepło, że w zimówce nie da rady a Adam dopiero jutro ma wolne bym mogła w w-wy do moich starych sklepów z ciuchami pojechać.
Majkę tez niesety w kombinezonie męczę. Bo chyba na taki polarowy to jeszcze za zimno no nie?


Jaki rozmiar masz ?? 68? 72 czy 80?

Ja juz polarkowy daje, u nas cieplutko jest. Nawet troche sie zgrzewa ale lżej go jescze nie bede ubierała.


3-6 miesiecy na metce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
zdjecie jakies takie male, dziewuchy ktory kod bierzecie zeby zdjecie bylo normalne?

jak ja zobaczylam ze zasnela w trakcie cwiczen na brzuszku to myslalam ze padne 🤪


Odwrócone do góry nogami no fest 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie teraz jest 18 st.w cieniu 🤪ubrałam Sonie w body na krótki bluzeczke spodenki buciki i kupiłam w tesco kurteczke ala płaszczyk w różowo-białą krateczke z kapturkiem na cieniutkim polarku i do wózka przykryta kocykiem(cienkim)i przykrywką od wózka 🙂a jak u nas w nieziele ma być 24 stopnie to już nie wiem w co ją ubiore??? 🤪 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dona napisał(a):
wiecie co , moja mała zawsze ma rzadkie kupki, czy takie powinny byc przy karmieniu piersią? czasami są bardzo rzadkie...... 🤨


Ale nie są tryskające? Jeśli są normalne to nie masz co się martwić, zawsze takie robiła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
U mnie teraz jest 18 st.w cieniu 🤪ubrałam Sonie w body na krótki bluzeczke spodenki buciki i kupiłam w tesco kurteczke ala płaszczyk w różowo-białą krateczke z kapturkiem na cieniutkim polarku i do wózka przykryta kocykiem(cienkim)i przykrywką od wózka 🙂a jak u nas w nieziele ma być 24 stopnie to już nie wiem w co ją ubiore??? 🤪 🤨


NAGO 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlueLagoon napisał(a):
Dona napisał(a):
wiecie co , moja mała zawsze ma rzadkie kupki, czy takie powinny byc przy karmieniu piersią? czasami są bardzo rzadkie...... 🤨


Ale nie są tryskające? Jeśli są normalne to nie masz co się martwić, zawsze takie robiła?


przewaznie takie robi, czasami to tak jakby pod cisnieniem-miala tak pare razy, ale ogolnie są zółte i rzadkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dona napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Dona napisał(a):
wiecie co , moja mała zawsze ma rzadkie kupki, czy takie powinny byc przy karmieniu piersią? czasami są bardzo rzadkie...... 🤨


Ale nie są tryskające? Jeśli są normalne to nie masz co się martwić, zawsze takie robiła?


przewaznie takie robi, czasami to tak jakby pod cisnieniem-miala tak pare razy, ale ogolnie są zółte i rzadkie

Blue a co zrobiłaś, że ma takie unormowane te kupki Twoja Córcia?. Bo mnie te kupy strasznie wkurzaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...