Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
rany kolo co za pogoda...gdzie Ty mieszkasz 🤪 3 dni temu było 22 st. a dzis taka masakra blehh
a moja raczej jest do mnie podobna, chociaż większość nie widzi podobieństwa w żadnym z nas 🤪 i mówią że do mojego taty hahah


Ja moją sobie wymarzyłam już w brzuchu, że ma mieć mój nos i być śliczna 🙂 martwiłam się, że będzie brzydka jak się urodzi (jakie będzie 1 wrażenie) bo oglądałam zdj dzieci po porodzie i były tak brzydkie, że szok. Nasze styczniowe to jakiś wybryk natury 🙂 tamte były naprawdę nieciekawe i codziennie powtarzałam, że ma mieć mój nos i oczy 🙂 no i MA!! 🙂 A jak się urodziła to była prześliczna, główka wszystko idealne. Nie była opuchnięta mocno, zero plam itd. i położna jak mi ją kładła na klatkę powiedziała, że jest ładna 😉 coś w tym jest, bo jak moja mama mnie rodziła to położna powiedziała to samo 🤪 ciekawe czy jak kiedyś Laura będzie rodzić dziecko to jej powiedzą to samo 😉

ja też się martwiłam że będzie brzydka 😜 ale była śliczna tylko nos miała opuchnięty i bałam się że jej taka klama zostanie i Adam na mnie krzyczał jak mu mówiłam że ma straszny nos i żeby jej tylko taki nie został bo nie wiedziałam czy jest opuchnięty czy po prostu taki wielki bo Adama mama ma taki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
rany kolo co za pogoda...gdzie Ty mieszkasz 🤪 3 dni temu było 22 st. a dzis taka masakra blehh
a moja raczej jest do mnie podobna, chociaż większość nie widzi podobieństwa w żadnym z nas 🤪 i mówią że do mojego taty hahah


Ja moją sobie wymarzyłam już w brzuchu, że ma mieć mój nos i być śliczna 🙂 martwiłam się, że będzie brzydka jak się urodzi (jakie będzie 1 wrażenie) bo oglądałam zdj dzieci po porodzie i były tak brzydkie, że szok. Nasze styczniowe to jakiś wybryk natury 🙂 tamte były naprawdę nieciekawe i codziennie powtarzałam, że ma mieć mój nos i oczy 🙂 no i MA!! 🙂 A jak się urodziła to była prześliczna, główka wszystko idealne. Nie była opuchnięta mocno, zero plam itd. i położna jak mi ją kładła na klatkę powiedziała, że jest ładna 😉 coś w tym jest, bo jak moja mama mnie rodziła to położna powiedziała to samo 🤪 ciekawe czy jak kiedyś Laura będzie rodzić dziecko to jej powiedzą to samo 😉

ja też się martwiłam że będzie brzydka 😜 ale była śliczna tylko nos miała opuchnięty i bałam się że jej taka klama zostanie i Adam na mnie krzyczał jak mu mówiłam że ma straszny nos i żeby jej tylko taki nie został bo nie wiedziałam czy jest opuchnięty czy po prostu taki wielki bo Adama mama ma taki 😜


Buahaha Kolo wariatko 😁 no ja bym nie przeżyła jakby miała mojego nos 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kolo śliczna była!! Jeny brakuje mi słońca 😞

to wyobraź sobie jak mi brakuje słońca hahaha 😜 jak będzie tak sypało to do wieczora będziemy mieli śniegu po pas hahaha 😜


Ale u mnie też nieciekawie rano 3 stopnie teraz niby 15, ale wiesz.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kolo śliczna była!! Jeny brakuje mi słońca 😞

to wyobraź sobie jak mi brakuje słońca hahaha 😜 jak będzie tak sypało to do wieczora będziemy mieli śniegu po pas hahaha 😜


Ale u mnie też nieciekawie rano 3 stopnie teraz niby 15, ale wiesz.. 🤨

ale przynajmniej śnieg nie sypie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak Dyśka wyglądała około 3h po narodzinach
[URL=http://img228.imageshack.us/i/p12011107040002.jpg/][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5132/p12011107040002.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kolo śliczna była!! Jeny brakuje mi słońca 😞

to wyobraź sobie jak mi brakuje słońca hahaha 😜 jak będzie tak sypało to do wieczora będziemy mieli śniegu po pas hahaha 😜


Ale u mnie też nieciekawie rano 3 stopnie teraz niby 15, ale wiesz.. 🤨

ale przynajmniej śnieg nie sypie 🤪


U Ciebie Syberia jest 😁 to za karę!

Dobrzy ludzie mają ładną pogodę. 😁 ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo udostępnię na chwilę galerię to sobie obejrzyj moją jak wyglądała w suwaczku. W pierwszych min. życia jak nie widziałaś. Ok. już 1 zdjęcie to jak miała 3min. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

youmit napisał(a):
ja teraz jak oglądam Miłosza po porodzi to wygląda tak "dziwnie" a wtedy był najpiękniejszy 🙂


Ja uwielbiam jej zdjęcia z dnia narodzin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...