Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jak któraś z was tu zajrzy to który wzór się wam najbardziej podoba? biorę pod kątem chrzcin.. bo mi albo 4 albo 5 i jestem niezdecydowana 😞

http://allegro.pl/68-74-biale-i-kolorowe-zakardowe-agmi-i1602359432.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Dzięki laski to te najmniejsze wziąć tak?
Upewniasz się żeby potem mieć kogo zjechać jak będą za mało co? 😜


Kurcze Justyna jak Ty na to wpadłaś?? ZGADZA SIĘ!! 😁 😁 😁
Ale w dupę i tak nam nie dasz to możesz brać te najmniejsze. Powinny być dobre!


Już kupiłam i jakby co to Ty i Kasia macie wpierdziel 😁 😁 😁
Nie mogę się doczekać. Zresztą dziś zamawiasz, dziś byłyby dobre. Ja tam wiem co będzie za 2-3 dni albo nawet więcej. Ile Ci Laura urośnie hehe 😜 Potem to już nie będzie nasza wina cwaniaro 😁


Tak urośnie 10cm w ciągu 3 dni haha! Uduszę was wtedy 🤪 Oj Justyna wariatko, co te biedne dzieci z Tobą mają za męki 😁 chciałabym mieć taką "równą" nienormalną matkę 😉
Mój mąż nie wyrabia. I ponoć moje dziewczynki są stuknięte po mnie. Po Natalii już to widać. Majuśka też będzie nasza 😜
Adam użala się nad sobą ale w chwilach słabości przyznaje, że się chociaż ze mną nie nudzi bo nie wie co go czeka za chwilę 😉 Ty też wiesz coś o tym bo do normalnych nie należysz raczej 🙃 😁


No fakt nie należę, ale wiesz co? Mi z tym dobrze 🤪 i mam chłopa równie stukniętego 🙂 chociaż ja go i tak przebijam hehe.. fajnie się dobraliśmy 🙂 i mam nadzieję, że mój słodki piszczek też będzie taki jak ja. Podobnie jak Ty chcę być dla niej przyjaciółką 🙂 ja mam b. dobry kontakt z dziećmi, więc wierzę, że tak będzie.
Będzie! Z dzieckiem trzeba się powściekać, poszaleć i poważnie potraktować każdy problem jak widzisz, ze tego potrzebuje. Moja Natala wczoraj zgubiła małą zabawkę na podwórku. Normalnie dałabym spokój bo to taki ludek jakiś. No ale nie mogła się pogodzić, że go nie ma. Płakała bo dostała go od najlepszego kumpla z klasy. Poszłam szukać igły w stogu siana. Znalazłąm. Ależ zapunktowałam. Dzisiaj właśnie wsuwałyśmy chrupki kukurydziane z nutellą. Nie nawidzę ich ale czego się nie robi... hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Dzięki laski to te najmniejsze wziąć tak?
Upewniasz się żeby potem mieć kogo zjechać jak będą za mało co? 😜


Kurcze Justyna jak Ty na to wpadłaś?? ZGADZA SIĘ!! 😁 😁 😁
Ale w dupę i tak nam nie dasz to możesz brać te najmniejsze. Powinny być dobre!


Już kupiłam i jakby co to Ty i Kasia macie wpierdziel 😁 😁 😁
Nie mogę się doczekać. Zresztą dziś zamawiasz, dziś byłyby dobre. Ja tam wiem co będzie za 2-3 dni albo nawet więcej. Ile Ci Laura urośnie hehe 😜 Potem to już nie będzie nasza wina cwaniaro 😁


Tak urośnie 10cm w ciągu 3 dni haha! Uduszę was wtedy 🤪 Oj Justyna wariatko, co te biedne dzieci z Tobą mają za męki 😁 chciałabym mieć taką "równą" nienormalną matkę 😉
Mój mąż nie wyrabia. I ponoć moje dziewczynki są stuknięte po mnie. Po Natalii już to widać. Majuśka też będzie nasza 😜
Adam użala się nad sobą ale w chwilach słabości przyznaje, że się chociaż ze mną nie nudzi bo nie wie co go czeka za chwilę 😉 Ty też wiesz coś o tym bo do normalnych nie należysz raczej 🙃 😁


No fakt nie należę, ale wiesz co? Mi z tym dobrze 🤪 i mam chłopa równie stukniętego 🙂 chociaż ja go i tak przebijam hehe.. fajnie się dobraliśmy 🙂 i mam nadzieję, że mój słodki piszczek też będzie taki jak ja. Podobnie jak Ty chcę być dla niej przyjaciółką 🙂 ja mam b. dobry kontakt z dziećmi, więc wierzę, że tak będzie.
Będzie! Z dzieckiem trzeba się powściekać, poszaleć i poważnie potraktować każdy problem jak widzisz, ze tego potrzebuje. Moja Natala wczoraj zgubiła małą zabawkę na podwórku. Normalnie dałabym spokój bo to taki ludek jakiś. No ale nie mogła się pogodzić, że go nie ma. Płakała bo dostała go od najlepszego kumpla z klasy. Poszłam szukać igły w stogu siana. Znalazłąm. Ależ zapunktowałam. Dzisiaj właśnie wsuwałyśmy chrupki kukurydziane z nutellą. Nie nawidzę ich ale czego się nie robi... hehe


No właśnie!! Niby nic.. a jednak prawda? 🙂 jak chodziłam do tego chłopca to jenyy też wysłuchiwałam jego problemów, albo jak coś zgubił i płakał pocieszałam.. próbowałam z nim szukać itd. albo z nim rozmawiałam o jego kolegach dlaczego się pokłócił, dlaczego był zły.. że ma się pogodzić itd. wiadomo, że problemy 7latka są zupełnie inne niż nastolatka, ale rozwiązanie problemu stanowi naprawdę wielką radochę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama_justyna napisał(a):
A rajstopy to bym wzięła 4 albo 5.
Idę mięso udusić...


Duś duś 🙂 wybrałam 5. Dzięki kochana 😘 na Ciebie można zawsze liczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz Lagoonko ja miałam zupełnie inaczej jak byłam dzieckiem w wielu kwestiach. Nie podzielam zdania mojej mamy na wiele tematów życia. Odnosnie dzieci, malzenstwa... W wiekszosci mi sie nie podobalo jej podejscie i stosuje w swoim zyciu przeciwienstwa. W malzenstwie wychodze lepiej. W finansach. W relacjach z dziecmi (poki co). Dla mnie wazne jest to co boli albo cieszy moja corke a nie smieje sie, ze to dzieciece problemy, duperele.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
Mój do buzi nózek sam jescze nie weżnie ale łapie je i sie nimi cały czas bawi, tak jak u ciebie na zmiade z raczkami 🙂


Tosieńka ma tak samo 🙂
Uwielbiam na to patrzeć 😆 Tylko zmiana pieluchy to coraz trudniejsze zadanie, bo cały czas trzyma się za nóżki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
promyczek1981 napisał(a):
wesa napisał(a):
Mój do buzi nózek sam jescze nie weżnie ale łapie je i sie nimi cały czas bawi, tak jak u ciebie na zmiade z raczkami 🙂


Tosieńka ma tak samo 🙂
Uwielbiam na to patrzeć 😆 Tylko zmiana pieluchy to coraz trudniejsze zadanie, bo cały czas trzyma się za nóżki 😉
O tak. Majka jeszcze robi mostek, nogami zarzuca, kreci sie i ostatnio kilka razy zdarzylo sie, ze pielucha sie jakos przesunela i polecialo na spodnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
wesa napisał(a):
Mój do buzi nózek sam jescze nie weżnie ale łapie je i sie nimi cały czas bawi, tak jak u ciebie na zmiade z raczkami 🙂


Tosieńka ma tak samo 🙂
Uwielbiam na to patrzeć 😆 Tylko zmiana pieluchy to coraz trudniejsze zadanie, bo cały czas trzyma się za nóżki 😉
O tak. Majka jeszcze robi mostek, nogami zarzuca, kreci sie i ostatnio kilka razy zdarzylo sie, ze pielucha sie jakos przesunela i polecialo na spodnie 😞


No tak...
Ale to i tak jeszcze nic.
Pamiętam jak to było jak Karol zaczął raczkować - to dopiero była jazda bez trzymanki hehehe
Nie dało się Go utrzymać w jednej pozycji choćby przez chwilę. Każda zmiana pieluchy odbywała się w ruchu 🙂
Jeszcze wszystko przed nami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
promyczek1981 napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
wesa napisał(a):
Mój do buzi nózek sam jescze nie weżnie ale łapie je i sie nimi cały czas bawi, tak jak u ciebie na zmiade z raczkami 🙂


Tosieńka ma tak samo 🙂
Uwielbiam na to patrzeć 😆 Tylko zmiana pieluchy to coraz trudniejsze zadanie, bo cały czas trzyma się za nóżki 😉
O tak. Majka jeszcze robi mostek, nogami zarzuca, kreci sie i ostatnio kilka razy zdarzylo sie, ze pielucha sie jakos przesunela i polecialo na spodnie 😞


No tak...
Ale to i tak jeszcze nic.
Pamiętam jak to było jak Karol zaczął raczkować - to dopiero była jazda bez trzymanki hehehe
Nie dało się Go utrzymać w jednej pozycji choćby przez chwilę. Każda zmiana pieluchy odbywała się w ruchu 🙂
Jeszcze wszystko przed nami 😉
Wiem, wiem. Jak Natala zaczęła chodzić to na stojący trzeba było bo nie miała czasu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane 🙂wiecie co mojaSonia robi od wczoraj prawie po każdym karmieniu kupke normalną i malutko ale robi i nie wiem czy to przez ząbki czy co??? 🤨nie dałam jej nic nowego do jedzenia i kurcze nie wiem....pomóżcie aha i w ostatniej zauważyłam troszeczke śluzu....hmmmm 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
hej kochane 🙂wiecie co mojaSonia robi od wczoraj prawie po każdym karmieniu kupke normalną i malutko ale robi i nie wiem czy to przez ząbki czy co??? 🤨nie dałam jej nic nowego do jedzenia i kurcze nie wiem....pomóżcie aha i w ostatniej zauważyłam troszeczke śluzu....hmmmm 😞
Asia czytałam, że częstsze, rzadkie i nawet zielone kupki przy zabkowniu to normalnie i nie ma sie czego obawiac. Może to ząbki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
joannawisn napisał(a):
hej kochane 🙂wiecie co mojaSonia robi od wczoraj prawie po każdym karmieniu kupke normalną i malutko ale robi i nie wiem czy to przez ząbki czy co??? 🤨nie dałam jej nic nowego do jedzenia i kurcze nie wiem....pomóżcie aha i w ostatniej zauważyłam troszeczke śluzu....hmmmm 😞
Asia czytałam, że częstsze, rzadkie i nawet zielone kupki przy zabkowniu to normalnie i nie ma sie czego obawiac. Może to ząbki?
mam nadzieje 🙂bo sie martwie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honoratka Ty perwerze jeden 😁 moja też niedługo będzie się interesować nogami, bo wysoko je podnosi tak jakby świece miała robić. Zjadła 30ml i się cieszy 🥴 głośno sobie śpiewa i się delektuje swoim głosem.. wysłałam mojego po sodę, witaminę D i kaszkę, bo ona już gardzi kleikiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My jutro powinniśmy mieć szczepienie... Piszę powinniśmy, bo nie wiem czy się na nie jutro zdecyduję... Mała taka maruda, nie wiem o co chodzi 🤨 Pójdę na wizytę niech Ją obada i powie czy wszystko jest ok... No i będzie ważenie. Aż się boję. Miesiąc temu było 7,3kg to ile będzie jutro 😮
Z Tosiaka taki żarłok, że szokulec normalnie! Dziś dałam Jej marchewkę. Jadła aż piszczała z radości a jak zobaczyła, że odchodzę z pustą miseczką to zaczęła ryczeć 😮 Dałam Jej herbatki i starczyło tylko na 20 min - musiała mi opróżnić cyca 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):

. Zjadła 30ml i się cieszy 🥴.
Dobre 🙃


No i nadal się nie upomina o jedzenie a minęła godz. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promyczek1981 napisał(a):
My jutro powinniśmy mieć szczepienie... Piszę powinniśmy, bo nie wiem czy się na nie jutro zdecyduję... Mała taka maruda, nie wiem o co chodzi 🤨 Pójdę na wizytę niech Ją obada i powie czy wszystko jest ok... No i będzie ważenie. Aż się boję. Miesiąc temu było 7,3kg to ile będzie jutro 😮
Z Tosiaka taki żarłok, że szokulec normalnie! Dziś dałam Jej marchewkę. Jadła aż piszczała z radości a jak zobaczyła, że odchodzę z pustą miseczką to zaczęła ryczeć 😮 Dałam Jej herbatki i starczyło tylko na 20 min - musiała mi opróżnić cyca 😮


Nie martw się od teraz będzie mało tyć 🙂 to zapewne przytyła te 1-1,5kg to od 4mieś. powinno się wyrównać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...