Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
ja też gdzieś to słyszałam
chyba na jakiejś imprezie rodzinnej i sprawdzałyśmy z ciotkami czy to prawda
wyszło na to, że jak dostawałyśmy okres około 12 roku życia i zawsze pierwsza jest dziewczynka w sumie to w całej rodzinie tylko jedna kobieta urodziła najpierw syna reszta to dziewczynki drugi za to częściej jest chłopiec


U mnie w rodzinie zawsze rodził się 1 chłopiec potem dziewczynka i każdy ma po 2 dzieci 🙂 dziwne co? 🙂

to złamałaś rodzinną tradycję 😆
moja mama ma 2 siostry 1 była dziewczynka później chłopiec u niej i u ciotki
mój tato ma 5 rodzeństwa i u każdego z nich tak samo
moja babcia też była starsza a później miała brata dziadek też ma starszą siostrę
taki fajny zbieg okoliczności bo ja nie wierzę specjalnie w te zasady
uważam, że to czysty przypadek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kasia, Justyna nie zabiję was 🙂 rajstopki pasują idealnie te ażurowe, ale z mikrofibry to kurcze porażka, na długość są ok, ale za to są strasznie szerokie w stopach 🤢 i dziwnie to wygląda jak kaczka haha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kasia, Justyna nie zabiję was 🙂 rajstopki pasują idealnie te ażurowe, ale z mikrofibry to kurcze porażka, na długość są ok, ale za to są strasznie szerokie w stopach 🤢 i dziwnie to wygląda jak kaczka haha 🙂

hehe ja kupiłam podobne takie niby 40den rajstopowe i też nie mają wyprofilowanych stópek i są strasznie szerokie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kasia, Justyna nie zabiję was 🙂 rajstopki pasują idealnie te ażurowe, ale z mikrofibry to kurcze porażka, na długość są ok, ale za to są strasznie szerokie w stopach 🤢 i dziwnie to wygląda jak kaczka haha 🙂

no to super 🙂 cieszę się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
mój Pysio dzisiaj w nocy krzyczał mama i z mężem się przebudziliśmy i w śmiech tak fajnie to było usłyszeć( tak jakby chciał powiedzieć"wstawaj matka jeść mi się chce 🤪"


Mi się mama już przejadło 😁 ona od 2mieś. tak krzyczy codziennie po kilka-kilkanaście razy 😁 dom wariatów jednym słowem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kasia, Justyna nie zabiję was 🙂 rajstopki pasują idealnie te ażurowe, ale z mikrofibry to kurcze porażka, na długość są ok, ale za to są strasznie szerokie w stopach 🤢 i dziwnie to wygląda jak kaczka haha 🙂

hehe ja kupiłam podobne takie niby 40den rajstopowe i też nie mają wyprofilowanych stópek i są strasznie szerokie


I co ubierasz jej? ja mam te 68-74 na długość są ok. prawie na styk 😞 no to co.. urośnie jeszcze trochę i do wyrzucenia a ja jej ubierać nie będę?? jaki masz na to sposób?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też dostałam u mnie na targowisku rajstopki cienkie, chyba 40....ale jeszcze nie przymierzałam, zobaczymy w godzinie "0" 🙂 Blue kupiłam mojej też te legginsy z H&M tylko niebieskie bo czerwonych już nie było...i wzięłam rozm. 68, a i tak są luźnie jak psi...nie powiem co 🙃 Wypadają takie 3/4 ale fajne są i raczej na całe lato jej starczą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia sliczny kolor wozka 🙂
co to za afera z tymi zatruciami po warzywach???
kamila ja malej ostatnio kupilam 4 pary takich fajnych getrow w h&m - zielone, zolte, w kwiatuszki, w paski i taka panterke -serduszka - ha 5 par 😜 😜 i bardzo je lubie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
kasia sliczny kolor wozka 🙂
co to za afera z tymi zatruciami po warzywach???
kamila ja malej ostatnio kupilam 4 pary takich fajnych getrow w h&m - zielone, zolte, w kwiatuszki, w paski i taka panterke -serduszka - ha 5 par 😜 😜 i bardzo je lubie 🙂

bakteria coli jest w ogórkach sprowadzanych z niemiec i już też z Hiszpani
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
kasia sliczny kolor wozka 🙂
co to za afera z tymi zatruciami po warzywach???
kamila ja malej ostatnio kupilam 4 pary takich fajnych getrow w h&m - zielone, zolte, w kwiatuszki, w paski i taka panterke -serduszka - ha 5 par 😜 😜 i bardzo je lubie 🙂

wiesz co mi też się spodobały i chyba jak będę następnym razem to też wezmę jeszcze jakieś kolorki, bo niedrogie a dobre gatunkowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila te 72 czy tam 74 nie pamiętam jaki to rozmiar to jest na styk z długością a jak podciągnę bardziej do góry to są przed kostki 😁 no i chyba one mają być długie a nie 3/4 😎 Kupiłaś za małe i tyle 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...