Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

Kasiu ile Patryk już mierzy na długość? że musiałaś go wrzucić do spacerówki? ja mam długą gondolę od wózka. Ma ok 83cm lub trochę więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kamila te 72 czy tam 74 nie pamiętam jaki to rozmiar to jest na styk z długością a jak podciągnę bardziej do góry to są przed kostki 😁 no i chyba one mają być długie a nie 3/4 😎

nie no właśnie 3/4 bo teoretycznie rozm. 68 przypada na 4-6 m-ca, a r. 74 na 6-9 m-ca więc nic dziwnego że ta większa rozmiarówka jest Ci długa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kamila te 72 czy tam 74 nie pamiętam jaki to rozmiar to jest na styk z długością a jak podciągnę bardziej do góry to są przed kostki 😁 no i chyba one mają być długie a nie 3/4 😎

nie no właśnie 3/4 bo teoretycznie rozm. 68 przypada na 4-6 m-ca, a r. 74 na 6-9 m-ca więc nic dziwnego że ta większa rozmiarówka jest Ci długa 😜


Ja na to nie patrzę, bo ona nie rośnie tak jak oni mają przewidziane 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kasia, Justyna nie zabiję was 🙂 rajstopki pasują idealnie te ażurowe, ale z mikrofibry to kurcze porażka, na długość są ok, ale za to są strasznie szerokie w stopach 🤢 i dziwnie to wygląda jak kaczka haha 🙂

hehe ja kupiłam podobne takie niby 40den rajstopowe i też nie mają wyprofilowanych stópek i są strasznie szerokie


I co ubierasz jej? ja mam te 68-74 na długość są ok. prawie na styk 😞 no to co.. urośnie jeszcze trochę i do wyrzucenia a ja jej ubierać nie będę?? jaki masz na to sposób?

ja kupiłam je jeszcze w marcu rozmiar 62-68 i teraz jej zakładam i są dobre na długość nadal ale te stopki wyglądają jak wyglądały 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kamila te 72 czy tam 74 nie pamiętam jaki to rozmiar to jest na styk z długością a jak podciągnę bardziej do góry to są przed kostki 😁 no i chyba one mają być długie a nie 3/4 😎 Kupiłaś za małe i tyle 😁 😁 😁 😁

masz tu dowód i się nie kłóć 😜
http://allegro.pl/hm-legginsy-kokardka-62-2-4-m-cy-i1599672563.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kamila, ale ona ma już 68cm to po co kupować za małe rzeczy? Przecież na szerokość też będzie za małe.

Laguna mój Marcel ma 87cm a spodenki nosi na rozm 74 i są jeszcze za luźne w pasie i wczoraj te same spodenki nosił mój chrześniak a ma 4 lata 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kamila te 72 czy tam 74 nie pamiętam jaki to rozmiar to jest na styk z długością a jak podciągnę bardziej do góry to są przed kostki 😁 no i chyba one mają być długie a nie 3/4 😎

nie no właśnie 3/4 bo teoretycznie rozm. 68 przypada na 4-6 m-ca, a r. 74 na 6-9 m-ca więc nic dziwnego że ta większa rozmiarówka jest Ci długa 😜


Ja na to nie patrzę, bo ona nie rośnie tak jak oni mają przewidziane 😁

aa bo ty lubisz luźniejsze a nie tak nie rośnie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kamila, ale ona ma już 68cm to po co kupować za małe rzeczy? Przecież na szerokość też będzie za małe.

Laguna mój Marcel ma 87cm a spodenki nosi na rozm 74 i są jeszcze za luźne w pasie i wczoraj te same spodenki nosił mój chrześniak a ma 4 lata 🤪


Mam ubranka 80 dla niej i są luźne to fakt, ale 72 to już nie jest tak bardzo, może dlatego, że ja nie uciskam jej pampersa jak to wy robicie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
dzis robie "pomysł na chłopski garnek" ciekawe czy dobre



robiłam 🙂 nawet nie złe ale muszę powiedzieć, że to drugie danie nie pamiętam nazwy ( jakieś tam z makaronem ) bardziej mi smakowało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...