Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc dziewczynki 🙂
Okropny babsztyl ze ci zwraca uwage, ja tez bym sie wkurzyla! Zero klasy z jej strony...
Justynka nie denerwuj sie i nie kloc z mezulkiem... Tak juz to czasem jest ze sie cos nie udaje, a jeszcze tym bardziej teraz gdzie burza hormonow sie odzywa 😜 wiec spokojnie 😉co sie dzis nie udalo to sie uda jutro 😎
ale powiem wam szczerze ze ja na mojego tez mam ostatnio napiecie i chyba jak wroci ( w poniedzialek) to mu jakiegos focha walne 😁bo uwazam ze juz wogole mnie nie rozpieszcza... a nie powiem, ciutek mi tego brakuje 🙃 wszytskie niespodzianki to ja szykuje a on nic 🥴 wiec chyba mu sie troche oberwie po uszach 🤪 😁

Mojemu synusiowi nagle sie zachcialo sliwek wiec skoczylam szybko do sklepu, ledwo zdazylam przed zamknieciem i tak sie objadlam ze teraz az ciezko mi sie siedzi 😁

Wstawilam moje fotki brzucholka, zrobione dzisiaj i 2 sa z tygodnia 16.

Wasa ja tez uwielbiam kisiel i sobie czasami robie 😜 najlepiej lubie wisniowy 😉 mam swira na punkcie wisni w tej ciazy, sosy deserowe z wisniami i te sliwki.. powidla..mmm mniam 😜

Dobra brzucholki, ja ide sie klasc bo rano musze wstac i zasuwac na basen 😉codziennie z rana godzinka plywania, zdrowo i sie nawet lepiej po tym czuje 😉 ktoras z was tez chodzi na basen, albo na jakas gimnastyke? 🙂

Spijcie slodko i do juterka 😎
buzka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jak zwykle bolała w nocy nerka 🥴 może po wczorajszej ilości chipsów 😁 A co do imion to mój stwierdził, że to bez sensu żeby myślał, bo wie, że i tak na swoim postawię, że robię z niego kretyna (żeby tylko myślał o dziecku) a imię tak czy siak wybiorę sama hahahahaha! Kurcze muszę przyznać, że zna mnie chłopina na WYLOT 🙃 🙃 🙃 Faceci brzydkie imiona wybierają no co ja za to mogę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku Blue nie mów nic o imieniu, ja mam taka zamote w głowie, nie mam pojęcia jak dać na imie. Powiedzcie mi które najładniejsze z tych które mam na oku: Bartuś, Nikoś(nikodem), Cyprian.?????
Dajcie jeszcze jakies pomysły, moze macie kogoś w swoim otoczeniu kto ma fajnie na imie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79748,4032682.html?slowo=&wyr=&sort=priorytet%2Ctablica%2Cimie&VE_litera=lit_f&DEGO_data@od=0&xsl=24000&A_szukaj=tytul&A_szukaj=tresc&A_szukaj=podpis&ile=10&A_szukajtresc=tresc&VE_sex=kobieta&ktory=2

Wejdź na linka, może coś znajdziesz 🙂 Najlepiej jak poszukasz 10 imion i z tego wybierzesz 2 🙂 bo przecież imię trzeba dopasować do buźki 🙂 Aha i ja gdzieś podawałam już moje typy imion były takie bardziej pospolite, ale obstawiałam głównie Arkadiusza ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słuchajcie dziewczyny a jak to u was jest z imionami "eks" 😜 ja znam jedno co chciałam kiedyś dać imię dziecku, a była mojego nosi to imię 😮 Jasmina i teraz cholera to imię nie wchodzi w grę.. Już mu zapowiedziałam, że nie będzie żadnych imion z przeszłości 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też myślę nad imionami, z tym że ja jeszcze obmyślam dla obu płci więc mam utrudniony wybór heh. Chyba porządnie zacznę się głowić jak poznam płeć 😮 Jednak gorzej z wymyśleniem imienia dla dziewczynki - nie mam pojęcia. Chcę sobie kupić jakiś słownik imion, chociaż sądzę że jeszcze bardziej mnie zakręci 🙃
Dla chłopca mam na oku Szymona i Tymka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila ja jestem w trakcie rozmyślań, ale usilnie po głowie chodzi mi jedno imię ☺️ muszę chociaż 3 wymyślić i będzie git.. Kiedy wykonuje się 3 badanie usg? jestem ciekawa już buźki tego szkraba 🙃 bo w przychodni widziałam foty maluchów z 30tyg. i to są już normalne twarzyczki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dla chłopca to mniejszy wybór dlatego taki kłopot mam, bo mało mi sie podoba. Ja tam nie czekam do urodzenia z imieniam , juz musze wymyslić bo nie wytrzymam, łeb mi pęknie. Mój Piotrek cały czas mówi do brzuszka Jasiu. Kto wie czy tak nie zostanie hehe 🙂 Ale jesli inne damy to na drugie i tak bedzie Jaś -to obowiązkowo po moim tatusiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja np. jeszcze nie miałam usg połówkowego i większość z was miała je w 20 tc a ja bedę miała w 22tc, to samo może być w tym kolejnym ja mam w ostatnim możliwym momencie czyli w 32 tc.
Kasiule mi też dla dziewczynki chodziły po głowie te dwa imiona hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...