Skocz do zawartości

Kiedy poczuje ruchy ?? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja poczułam pod koniec 17 tygodnia były bardzo delikatne z czasem stają się silniejsze
mówili mi że to za wcześnie by wyczuć maleństwo szczególnie dla pierworódki ale to kwestia indywidualna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
timecontrol15 napisał(a):
ja też czekam na ruchy maleństwa z niecierpliwością 🙂


timecontrol ja poczulam okolo 18 tygodnia, choc trudno bylo mi stwierszic poczatkowo czy to ruchy czy jelita 😁 Wiec pewnie juz niedlugo poczujesz ruchy, choc roznie bywa, czasami dziewczyny dlugo czekaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Ja pierwsze poczułam na koniec 17 tyg czy na początku 18 tyg 🙂 nie czułam jakiegoś smyrania czy czegoś delikatnego- moj synek z grubej rury od razu pokazał kto tu rządzi i kopnął, potem się ruszał po prostu, co odczuwałam jakbym miała w brzuchu karpia , takie prześlizgiwanie. Było to jednak na początku rzadkie, mało się ruszał. Dopiero w 21 tyg i aż do teraz często kopie i stale coś tam kombinuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 4 miesiące później...
  • 10 miesiące później...
  • Mamusia
Delikatne ruchy czułam na przełomie 17/18 tydzień. Musiałam troszkę poleżeć, żeby mała zaczęła się ruszać a takie pewne kopniaki, które były wyczuwalne gdy mąż przyłożył rękę do brzucha to ok 19/20 tydzień 🙂 Teraz w 29 tygodnie, nasza córcia już główką obróciła się w dół, więc dostaje porządne kopniaki w żebra 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...