Skocz do zawartości

17 tydzień ciąży | Forum o ciąży


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 384
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej ja się czuję nawet dobrze poza tym że szybciej się męczę 😜 ale już nie mogę się doczekać 1 czerwca bo mam wizytę u lekarza i znów zobaczę moje maleństwo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie tez jestem w 17 tygodniu ogólnie czuje się dobrze,wczoraj poczułam pierwsze ruchy maluszka.Pobolewa mnie tylko lewy jajnik i nie wiem czy to normalne???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
to tak jakby krecily ci sie jelita 🙂 dziwne uczucie ale bardzo przyjemne...
ja tez kilka dni temu poczulam 🙂
ja mam 22 czerwca wizyte u lekarza i moze dostane skierowanie zeby zobaczyc malenstwo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj miałam USG i dowiedzieliśmy się że to chłopczyk!!! 🤪 ma na razie 11 cm i wszytko wygląda dobrze. Ogólne samopoczucie jest OK ale ruchów chyba też jeszcze nie czuję, ale lekarz powiedział że to już niedługo. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
hej ja tez jestem w 17 tyg ale jeszcze nie czuje mojego maleństwa nawet nie wiem czy chłopiec czy dziewczynka na szczęście idę 14 do lekarza wiec mam nadzieje że wszystkiego się dowiem ....a teraz tylko czekam jak się poruszy to moja pierwsze ciąża wiec sobie nie wyobrażam jakie to uczucie .A moje samopoczucie w miarę dobrze tylko strasznie ciepło na dworze a wieczorami trochę już nie mam na nic sił no i ta zgaga ....;-) życzę 🤪 powodzenia wszystkim przyszłym mamusią!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja jestem w 17tyg ciazy,mam 17lat.. czulam juz pierwsze ruchy w 16 tyg ...
od trzech tyg. czuje sie swietnie zadnych mdlosc..zero kompletnie dolegliwosci...mam nadzieje ze to sie nie zmieni i zadnej zgagi nie bede miala 😜
odczuwam tylko lekkie zmeczenie,,
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂 Ja też jestem w 17 tygodniu 🙂 Oj te tygodnie lecą jak szalone 🙂 Brzusio rośnie, ja czuję się dobrze także wszystko jest pozytywnie. To moje pierwsze Maleństwo także na razie tylko czuję przelewanie w brzuszku ale myślę, że niebawem Szkrabek się odezwie 🙂 Ja jestem po pierwszym USG i 9 sierpnia mam następne w 20 tygodniu. Niestety w Anglii robią tylko dwa USG. Pierwsze USG miałam w 15 tygodniu i dzidzi miało ponad 11 cm także teraz na pewno jest dużo większy 🙂 Dbajcie o Siebie Mamuśki 🙂 Pozdrawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie,ja również jestem w 17 tygodniu ciąży,w zeszłym tygodniu czułam takie przyjemne "mrowienie" w brzuchu,niestety tylko jeden dzień i już się skończyło 😞
Za tydzień mam wizytę i żyję nadzieją,iż poznam płeć maleństwa...przeczuwam,że to Zosia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie 17 - tygodniowe Mamusie,
Jestem mamą 7-letniej przecudownej córeczki i obecnie spodziewam się
drugiej pociechy. Dziś rano poczułam pierwsze ruchy maleństwa,
bardzo delikatne szturchnięcia i popukiwania.
Niestety jeszcze nie wiemy czy w brzuszku mieszka Panna czy Kawaler 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , Spodziewam się pierwszego dziecka i już nie mogę się doczekać, żeby w końcu lekarz mi powiedział czy pod sercem mam córcie, czy synka!! Jest to cudny okres jak czujesz jak brzuszek rośnie z dnia na dzień...Ach jaka jestem szczęśliwa 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Przyszłe Mamusie 🙂
Dopiero nie dawno zarejestrowałam się na tym forum, ale bardzo mi się spodobało 🙂
Ja teżjestem w 17 tygodniu ciąży, a date porodu wyznaczono mi na 31.12.2010r.
2 sierpnia mam następną wizytę i mam nadzieję, że wtedy dowiem się czy będzie chłopczyk czy dziewczynka. ruchów dzidziusia jeszcze nie czuję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, równiez jestem w 17tc, to moja druga ciaza, dwatygodnie temy dowiedziałam sie ,że skraca sie nieco szyjka 🤨, obecnie mam załozony pessar, czuje sie bardzo dobrze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, równiez jestem w 17tc, to moja druga ciaza, dwatygodnie temy dowiedziałam sie ,że skraca sie nieco szyjka 🤨, obecnie mam załozony pessar, czuje sie bardzo dobrze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nam właśnie zaczął się 17 tydzień.
Generalnie czuję się dobrze. Brzuszek już widać 🙂 Czekam na pierwsze ruchy Maleństwa. Wydaje mi się jednak, że pierwszą ciążę jakoś łaskawiej przeszłam - nie pobolewało, nie strzykało, nie bolały nogi przy wędrówkach po sklepach 😉

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...