Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 287
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Bolą was dziewczyny mięśnie? Albo kręgosłup? Mnie nic osobiście nie boli, ale słyszałam, że w 18 tygodniu niektóre mamusie narzekają.

A tak w ogóle, jak można odzyskać hasło?
Pozdrowienia!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Psychicznie coraz gorzej, brzuch coraz większy co stanowi problem przy ułożeniu się wygodnym w łóżku, a nawet jak się wygodnie ułożę to rano i tak boli kręgosłup. Napięte, bolące piersi. Spuchnięta twarz i nogi. Nawiedzający co kilka dni trądzik na twarzy. Burza hormonów na całego, mimo, że to połowa ciąży. Oto uroki bycia 18-tygodniową ciężarówką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam czuję sie w miare... kręgosłup troche dokucza-ułożenie w wygodnym łóżku sprawia problemy-to prawda... co do trądzika to jak go sie nie rusza to zaraz znika wiec to nie jest problem... natomiast jeżeli chodzi o opuchliznę na twarzy to u mnie wręcz odwrotnie... ja schudłam na twarzy a cera mi sie poprawiła... na obrzęknięte i obolałe ze skurczami nogi lekarz kazał mi brać magnez B6 i powiem że pomogło
pozdrawiam wszystkie 18-sto tygodniówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi a czego sie boisz? obawy zawsze są ale nie daj im się zwariować bo jak mocno w coś wierzysz to może się stać....
powiedz mi co byś chciała chłopca czy dziewczynkę?
ja na początku chciałam chłopca a teraz chyba dziewczynkę... szczerze mówiąc dla mnie co będzie to nie ważne,acz kolwiek jeszcze się nad tym zastanawiam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boję się bo to ma być jakieś ważne usg i że ewentualnie mogłoby coś wyjść, i tego że mojego raczej znowu ze mną nie będzie bo taką ma pracę, z resztą on nawet pewnie na poród nie zdąży 😞
Jeśli chodzi o płeć to jest mi to obojętne ale jak miałam problemy z tą ciążą na początku to zaczęłam mówić "ON" i jakoś tak się przyzwyczaiłam no ale jak będzie inaczej to przyzwyczaję się też do "ONA" .Tylko że to moja pierwsza ciąża i nie wiem dlaczego ale zawsze wydawało mi się że pierwszego urodzę syna no ale już wiem że często jak mi się coś wydaje to jest odwrotnie oj to co ma być to będzie..................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to ja oficjalnie wkraczam w osiemnastke 🙂 Jeszcze 3,5 tygodnia a dowiem sie co tam nosze pod tym swoim serduszkiem 🙂 Najpiekniejsze jest to jak sie rano budze i od razu sie witamy 🙂 Wtedy to mi sie poprostu plakac chce, kiedy ledwo klade reke na podbrzuszu i czuje jak moje slonce mi daje kopniaka na dzien dobry 😘 czasami musze go sama obudzic ale czesto przy moim porannym wierceniu daje juz o sobie znac 🙂 Nie da sie tego z niczym innym pomylic. Piekne..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 heh. Wiesz ja tydzien temu dokladnie calkiem przypadkiem poczulam pierwszego kopniaczka. Ulozylam sie na plecach by brzuch byl plaski i wciagniety, wyczulam macice i polozylam tam reke. Dlugo nie czekalam. Ale nie moglam w to uwierzyc, w to co poczulam. Wiedzialam od razu ze to to 🙂 Nie da sie tego naprawde z niczym innym pomylic. Jak bedziesz lezec plackiem zrob to samo i badz cierpliwa 🙂 Napewno w koncu twoje slonce odpowie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widze ze mamy podobne pory posilkow 😜 Ja do godziny 15 potrafie sie obejsc bez jedzenia ale wieczorem !! To zaczynam pochlaniac. Zreszta zawsze tak mialam. Dzieki Bogu nie mam sklonnosci do tycia bo teraz to pewnbie bym wygladala 🤪 Moja mama nie mogla nigdy na mnie patrzec jak tak wiecznie jadlam i jadlam. Ona musi uwazac na to co je a ja na szczescie odziedziczylam przemiane materii i figure po tacie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska ja tobie też zazdroszcze tych porannych kopniaczków bo moje maleństwo to tylko jak ma ochote to kopnie albo sie wypnie chociaż najczęściej wtedy kiedy robie coś do jedzonka hihi to potrafi mi dać popalić-i wtedy jestem taka szczęśliwa że i jedznie pyszne mi wychodzi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...