Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alwo napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A co do wózków to sobie tutaj czasem oglądam http://www.swiatwozkow.pl/index.php?cPath=25&osCsid=ad9751f6af21608bab0f5398aab6a103 i jak już się naoglądam i białka mi zbieleją od cen to wyłączam i mam spokój na tydzień 😉

co do wózków to odradzam takie 3 kołowe są ładne ale nie są stabilne ,wywrotne dziecko się przechyla na jedna stronę i wózek leci tzn.wiadomo mówię o dziecku takim co najmniej roczynym ale wiadomo decyzja należy do Wa 🙂

Może masz na myśli jakąś konkretną firmę? Byłoby dobrze wiedzieć o jaki wózek chodzi, bo chyba to ma największe znaczenie 🤢 Byłabym wdzięczna, gdybyś się dowiedziała co to za firma była. Moja kuzynka używała 3-kołowego Quinny i poleca wszystkim hmm 🥴 Z góry dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 672
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia no cóż kremik jest od dwóch miesięcy ale coś nie mam motywacji ale po ostatnim poruszeniu tego tematu coś tam w tej kwestii zaczęłam działać( a swoją drogą dzięki za troskę o mnie i mój brzuszek)
wiem że ten wątek był poruszany mnóstwo razy ale dziewczyny zauważyłam pewną prawidłowość, wiecie jutro mam to połówkowe i może poznam płeć, wiadomo obojętne mi to aczkolwiek bliżej mi do chłopaka ale jak śmigam po tych forach i wątkach to zauważyłam że chyba więcej dziewczynek się zapowiada,nie zauważyłyście????

Nie ma za co dziękować, trzeba dbać o siebie póki czas 😉 A co do faktu, że rodzi się teraz więcej dziewczynek to dobrze - znaczy że nie będzie końca świata ani wojny 😁 Matylda, Ewelinaaleks - w takim układzie życzę Wam, żebyście jutro na USG oprócz tego, że maleństwo zdrowe dowiedziały się, że między nogami Wasze skarby mają dzwoneczki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
alwo napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A co do wózków to sobie tutaj czasem oglądam http://www.swiatwozkow.pl/index.php?cPath=25&osCsid=ad9751f6af21608bab0f5398aab6a103 i jak już się naoglądam i białka mi zbieleją od cen to wyłączam i mam spokój na tydzień 😉

co do wózków to odradzam takie 3 kołowe są ładne ale nie są stabilne ,wywrotne dziecko się przechyla na jedna stronę i wózek leci tzn.wiadomo mówię o dziecku takim co najmniej roczynym ale wiadomo decyzja należy do Wa 🙂

Może masz na myśli jakąś konkretną firmę? Byłoby dobrze wiedzieć o jaki wózek chodzi, bo chyba to ma największe znaczenie 🤢 Byłabym wdzięczna, gdybyś się dowiedziała co to za firma była. Moja kuzynka używała 3-kołowego Quinny i poleca wszystkim hmm 🥴 Z góry dziękuję.

oki jak będzie koleżanka na forum to zapytam z tego co pamiętam dyskusję to chodziło o wózki z kilku firm po prostu są wywrotne żle wyważone bo wiadomo 4 koła to ciężar idzie po równo a na 3 już gorzej .....ale popytam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie według tych zabobonów co ma być bo ja nie w temacie
brzucha nie ma
twarz chomikowata
kilka pryszczy na twarzy których nigdy nie było, więc???????????
dziś jakoś wytrzymam ale jutro przed wizytą będe chodziła jak w kołowrotku jak zwykle i pewnie nawet nie będę jadła ze strachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
a u mnie według tych zabobonów co ma być bo ja nie w temacie
brzucha nie ma
twarz chomikowata
kilka pryszczy na twarzy których nigdy nie było, więc???????????
dziś jakoś wytrzymam ale jutro przed wizytą będe chodziła jak w kołowrotku jak zwykle i pewnie nawet nie będę jadła ze strachu

dzisiaj w pytanie ma śniadanie było właśnie na temat prawda i mity odnośnie co będzie i nie ma co wierzyć po prostu jak to lekarz się wypowiadał każda ciąża inna każda kobieta różnie przechodzi zmiany i co na przykład powiedział żadna kobita która intensywnie ćwiczyła nigdy nie będzie miała szpiczastego brzucha bo wytrenowane mięśnie na to nie pozwolą a jeśli chodzi o mnie to
1 ciąża dziewczynka a słodyczy nie jadłam wręcz wymiotowałam po nich cera idealna
2 ciąża chłopak słodycze tonami aż zemdli i cera szkoda gadać wszędzie gdzieś jakaś zmiana co do brzucha to 1jak i 2 mniej więcej taki sam ale mamuśki życzę takiego narządu jakiego chcecie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
a u mnie według tych zabobonów co ma być bo ja nie w temacie
brzucha nie ma
twarz chomikowata
kilka pryszczy na twarzy których nigdy nie było, więc???????????
dziś jakoś wytrzymam ale jutro przed wizytą będe chodziła jak w kołowrotku jak zwykle i pewnie nawet nie będę jadła ze strachu

Ee tam, to pierdoły, chociaż akurat w moim przypadku się sprawdziło, bo zwracałam, twarz też mi się ciut zmieniła, ale to dopiero teraz pojawiają się jakieś krosty, wcześniej miałam piękną cerę. No i brzuszek mam rozlany a nie w szpic. Jak chcesz się pobawić i pośmiać to wejdź sobie tu: http://www.noworodek.pl/index.php?sm=1 i zrób test 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
a tam czym ja się stresuję jak nie teraz chłopak to za drugim razem albo trzecim a jak trzeba będzie to za dziesiątym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hihihi powodzenia no to niezła rodzinka będzie 🙂 oklask dla Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki alwo
tak poważnie nie mam jakiegoś ciśnienia na chłopaka ale tak sobie kiedyś wymarzyłam że pierworodny będzie chłopak- a jak nie to trudno
a trójkę może bym zniosła tzn teraz tak mówię bo nie wiem co będę mówić po porodzie
ale 10tka???????????????????? no nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
dzięki alwo
tak poważnie nie mam jakiegoś ciśnienia na chłopaka ale tak sobie kiedyś wymarzyłam że pierworodny będzie chłopak- a jak nie to trudno
a trójkę może bym zniosła tzn teraz tak mówię bo nie wiem co będę mówić po porodzie
ale 10tka???????????????????? no nie wiem

nie no pewnie śmieje się ale widzę że podobnie myślimy 3 ok no i chłopak pierwszy życie trochę to weryfikuję ale ok 🙂
co do testu to mi 65%wyszła dziewczynka więc się nie zgadza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko jasne uroczyście przedstawiam wynik testu
Na 39% będzie to chłopczyk.
Na 61% będzie to dziewczynka.
ale pytanie o to czy wydłużył mi się nos było najlepsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! swoją drogą nie wyobrażam sobie aby był jeszcze dłuższy niż jest teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alwo napisał(a):
matyldusia napisał(a):
dzięki alwo
tak poważnie nie mam jakiegoś ciśnienia na chłopaka ale tak sobie kiedyś wymarzyłam że pierworodny będzie chłopak- a jak nie to trudno
a trójkę może bym zniosła tzn teraz tak mówię bo nie wiem co będę mówić po porodzie
ale 10tka???????????????????? no nie wiem

nie no pewnie śmieje się ale widzę że podobnie myślimy 3 ok no i chłopak pierwszy życie trochę to weryfikuję ale ok 🙂
co do testu to mi 65%wyszła dziewczynka więc się nie zgadza 🙂

Jutro wszystkiego się dowiesz, miejmy nadzieję że Twoja kruszynka nie wypnie pośladków lekarzowi tak jak moja "cytrynka". Może akurat będą dzwoneczki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam kończąc ten wątek dodam tylko że wolałabym aby pokazało pośladki i do końca miałabym nie wiedzieć niż jak lekarz się pomyli,powie co innego ja się nastawię a po urodzeniu okaże się że jest co innego, także byle do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia chciałabym ci pomóc ale ja nie mam bladego pojęcia miałam jedną morfologię i nic poza tym z resztą wyników nie widziałam bo lekarz sobie sam odebrał z laboratorium mówił tylko że wszystko jest OK może po tej wizycie w koncu coś zleci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i meble przyjechały "PAN' był trochę niepocieszony ale jak dostał 25 zł to od razu się uśmiechnął więc teraz jestem już wyluzowana czas na drzemkę hehe tylko teraz już mi się spania doechciało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia chciałabym ci pomóc ale ja nie mam bladego pojęcia miałam jedną morfologię i nic poza tym z resztą wyników nie widziałam bo lekarz sobie sam odebrał z laboratorium mówił tylko że wszystko jest OK może po tej wizycie w koncu coś zleci

Jeden raz miałaś robioną morfologię? 🤪 Ja mam co miesiąc, a do tego wszystkie testy już zrobione jakie były możliwe tzn na cytomegalię, różyczkę, toksoplazmozę, HCV, próby wątrobowe i nie wiem co tam jeszcze. To co Ty za lekarza masz kobito? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama się zastanawiam nad tym lekarzem ale w moim mieście już kompletnie nie ma nikogo, ten pracował w lublinie w klinice ma około 45 lat i przeniósł się tu w moje strony opinie ma dobre i z tego co wiem jest dobrym specjalistą wszyscy go chwalą, na razie mam do niego zaufanie
miałam jedną cytologię jak do niego trafiłam około 4go tygodnia i około ósmego morfologie, mocz(podstawowe badania)i grupę krwi robiłam bo nie miałam no i przeciwciała oczywiście
jak go zapytałam o toxo czy robić to się tylko uśmiechnął nie wiem jeszcze jutro daję mu szansę jak nic się nie zmieni to szukam kogos innego ale łatwe to nie będzie
u nas same "konowały" a ta co do niej trafiłam aby potwierdzić ciążę , tylko na podstawie kiepskiego usg w 4 tygodniu ciąży zajmowała mi łóżko na szpitalu aby juz laparaskopowo usunąć wszystko bo twierdziła że to ciąża pozamaciczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...