Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 672
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wiem o czym mówisz życze ci abyś nie musiała przechodzić tych nerwów co ja ze swoim męzem kiedy wisiało wszystko na włosku naprawde nie dużo brakowało.Dlatego teraz nie ma mowy już o takim rozstaniu z żadne skarby.
Nasza miłość jest najważniejsza no a teraz to i maleństwo potrzebuje dotyku tatusia całusków i gilgotek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinaaleks- tylko ja wiedziałam na co się godzę i niestety wiem że te rozłąki będą się powtarzały krótsze bądź dłuższe ale będą, najgorszy jednak jest ten strach o niego i ta bezradność, taka praca i pasja w jednym a pasji ukochanej osobie nie można odbierać bądź zabraniać bo tak samo nie wyobrażam sobie gdyby on miał mi czegoś zabronić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda tobie nie jest łatwo, ale i twój mąż lekko nie ma, wkońcu nie morze być z wami, teraz to jeszcze pikuś, ale jak dzidzia przyjdzie na świat to masakra, facet napewno będzie konał z tęsknoty za dwoma ukochanymi osóbkami.
Nie łatwa ta dróżka życiowa..... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się tylko pocieszam że to okres przejściowy, wyjazdy wyjazdami taki oddech też czasami potrzebny ta obecna sytuacja jest trochę irytująca bo jak jest gdzieś w świecie to jestem tego świadoma i rozumiem a teraz mi cieżko bo niby 100 km to niedaleko a jednak jesteśmy osobno, najgorsze te dłuuuuuuuuuuuuugie wieczory w samotności tzn z psem (dobrze że go mam)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze właśnie babcia do mnie dzwoniła powiedzcie mi dziewczyny czy wasze to też wierza w takie zabobony jak min. pierwsze kopniecie to połowa ciązy, alebo że nie można chodzić na obcasach?? 😮
Z całym szacunkiem do babci ale to od tych dobrych rad ogłupieć można.....hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
juz nawet nie o ten internet chodzi ale o postep medycyny jaki nastapil w tym czasie.
Mi to się śmiać chce z tych zabobonów ale czasami to sie i wkurzam bo nie dociera nic innego do nich... 😠
ciągle tylko swoje i tak gadaja i gadają aż im przytakniesz dla świetego spokoju 🤢
az strach pomyśleć co bedzie jak urodze: nie trzymaj tak, rób tak, nie tak, a dlaczego tak robisz przecież tak jest lepiej......o rany................ 🤪 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale sie dziewczyny rozpisalyscie nie bylo mnie kilka godzin a tu prosze 10 str

Ewelinaaleks ja mam podobnie z babcia jak dzwoni albo jestem u niej to szlak mnie trafia czasem od tych zabobonow to ze lancuszka mam nie nosic to znowu zebym nie lapala sie jak sie przestrasze itp czasem wole nie rozmawiac i sie nie wkurzac tej jej gadaniem :P

A dziewczyny powiedzcie mi czy czujecie jak maluszek wam sie zle ulozy w brzuszku bo ja mam tak ze czasem ulozy sie zaraz przy pepku z lewej albo prawej strony albo na srodku a dzis tak dziwnie przez caly dzien bo siedzi bardzo nisko mozna powiedziec ze przy pecherzu ze mam taki nacisk nie wiem czy to normalne ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie dzisiaj przez caly dzien mam wrazenie ze lezy mi na pecherzu i zastanawiam sie czy to normalne ze jest tak nisko bo nigdy sie tak nie ukladalo Napewno ruchy niedlugo poczujesz ja nie moglam sie doczekac ruchow a teraz czasem powiem szczerze ze ulozy sie tak ze czuje dyskomfort zaczynam glaskac brzuch albo klade sie na innym boku zeby tylko sie przekrecilo 🙂 ale pierwsze kopniaczki niezapomniane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...